Skocz do zawartości
H.A.W.K.

Tania plyta glowna do Semprona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem sobie minimalnym kosztem zmienic sobie sprzecik, interesuje mnie wiec zakup nowej plytki, procesora i ramu. O ile z 2 ostatnimi wiem co zrobic (najtanszy mozliwy sempron i najprawdopodobniej goodram) to co do plytki mam spore watpliwosci. Zastanawialem sie nad czyms moze z oferty asrocka.. To co dla mnie wazne - wydajnosc pamiec/procesor/karta graf. Dysk twardy mam jeden wiec raczej nie zalezy mi na SATA jakos specjalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ASRocka K7S8X to odpada bo potrzebuje SATA (dostaje nowy dysk za free). Za to K7v88 wyglada bardzo zachecajaco, tylko sie zastanawiam czemu jej nie ma np w komputroniku? I ogolnie cos chyba nie za duzo firm ja sprzedaje..

 

Sirius.pl:

Czas realizacji zamówienia tego produktu to ok 90 dni.

 

GRRR....

 

Na tweaku jest po 203, to chyba dobra cena? I jeszcze kolejne pytanko, jaki wiatraczek do semprona 2200? Nie zalezy mi na tym zeby krecic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.pcprojekt.pl mają tą płytke za 190 zeta !!!

no i wysyłają ją :)

a cooler to http://allegro.pl/show_item.php?item=32862363

ma autoregulacje obrotów i przy sempronie 2200+ bez oc miałem 1400 rpm i 44 w stresie , przy czym cooler był niesłyszalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...