Skocz do zawartości
v1ru5

Tony Hawks Underground 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze wrazenia z gry sa niezbyt pozytywne. Grafika tragiczna, a co ze sterowaniem zrobili to ja juz zupelnie nie wiem :/ Na planszy w Bostonie jezdzi sie jakims takim dwusladem dwukolowym i wtedy sterowanie jest wogole do niczego. Wogole, to jakos tak ciezko sie wywalic, od wszystkiego mozna sie odbic... Mam nadzieje, ze pozniej gra sie rozkreci, bo na razie to pretenduje do najgorszej czesci TH wydanej na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie dario, grafika w 1024 z HIGH all i cieniami i aa scenowym (oczywiscie w panelu omeg caly czas wlaczone aa x4 i anizo x8 ) lecz tego w grze zbytnmio nie widac... a te tekstury... :x

muza jak zwykle FULL WYPAS i same dzwieki. gralem narazie na 1 planszy ale kurcze nie przypadla mi do gustu. sterowanie jest okropne. nie wiem co THQ z tym zrobili.. musze pograc dluzej. to sa pierwsze wrazenia.

dla przyjemnosci macie 2 (brzydkie imo) screeny (zobaczcie na tego smoka jaka brzydka tekstura)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt THPS2 byl najlepszy :D Pamietam to jak dzis ;) Latwe sterowanie i latwo bylo tricki zrobic :) 3 czesc juz byla imho jakas taka do doopy :P Tak tylko sie zapytam czy sztuczki za 90.000 w zwyz bez supera w THPS2 to jakis wielki wyczyn :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt THPS2 byl najlepszy :D Pamietam to jak dzis ;) Latwe sterowanie i latwo bylo tricki zrobic :) 3 czesc juz byla imho jakas taka do doopy :P Tak tylko sie zapytam czy sztuczki za 90.000 w zwyz bez supera w THPS2 to jakis wielki wyczyn :)??

w 90000 w thp2 to nie malo, ale duzo tez nie... ja robilem powyzej 200k a widzielem screeny z 500k 8O

 

Najlepiej wspominam thsp2 - ale to ze wzgladu ze to byla moja pierwsza stychnosc z serja i sie wszystkiego musialam uczyc od poczatku

 

THPS3 bylo lepsze od 2 (graficznie, lepiej odwzorowane ruchy, fajniejsze wieksze planszki itp... i ta sama idea gry), ale po katowaniu thps2 trujaczke przeszlem w 2 dni (4 dni zeby wszystko na 100%, i 2 tygodnie zeby wszystkimi zawodnikami po 100%) Najlepsza czesc IMHO (nie patrzac na 2 przez pruzmat sensymantow)

 

THPS4 - zmienili torche sposob rozgrywki (i dobrze bo ile mozna walkowac to samo), byla dluga, trudna wiec wszystko na +)

Mozna sie tylko przyczepic do lipnych planszek, a zwlaszcza do kiczowatych zadan (ciagniecie słonia za ogon - porazka)

Nie udalo mi sie niestety ukonczyc calej (ale dlatego ze po tygodniu przestalem grac), ale 3 zadania tylko zostaly, wiec tak jakbym cala przeszedł :]]) Acha - kolejna wada byl slabo zoptymalizowany silnik - grafa takasama jak w 3 (no.. troche poprawiona, ale nie duzo), a fpsów na mojim 1.8ghz mialem mniej niz w thps3 na c400)

 

THUG nie gralem (nie mam konsoli)

 

THUG 2 - czekam z niecierpliwoscia - i jesli chodziez troche przyomina poprzednie czesci, to uwazam ze jest na co czekac. Jak zagram to napisze coś wiecej.

 

PS. Buziak >> niezla masz hierarhie ważności (kobita no3 a komp na 1 ?? omg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt THPS2 byl najlepszy :D Pamietam to jak dzis ;) Latwe sterowanie i latwo bylo tricki zrobic :) 3 czesc juz byla imho jakas taka do doopy :P Tak tylko sie zapytam czy sztuczki za 90.000 w zwyz bez supera w THPS2 to jakis wielki wyczyn :)??

w 90000 w thp2 to nie malo, ale duzo tez nie... ja robilem powyzej 200k a widzielem screeny z 500k 8O

 

Najwiecej zrobilem cos kolo 130k :) A czy wiecie ze w 1 planczy THPS2 w tym hangarze jest BUG i sie wylatuje nad mape i mozna czaskac triki nawet po 10 milionow :P

 

P.S Co do tej Hierarchi to miedzy 1,2,3 az tak strasznej roznicy niema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm gram od wczoraj w thug2 i tak jakos wydaje mi sie ze thug1 byl lepszy (no moze poza fabula i sterowaniem pojazdami) ale i tak jest to swietna gra choc bullet time do tej gry jakos mi niepasuje i zadania niektore z nim zwiazane potrafia byc bardzo upierdliwe choc z drogiej strony dzieki niemu latwo mozna uzyskac 500 000 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie hawki, 2 rzeczywiście przełom był, 3 jeszcze lepsza ale juz nie przełomowa, 4 to taka śmieszna - najbardziej mi się podobał poziom trudności (najtrudniejsza ze wszystkich chyba :D), no a thug to mi się raczej nie podobał ponieważ za prosty.

 

Co do rekordów to w thps2 nie miałem żadnych lepszych wyników, bo nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak special :oops: . Ale jak się w THPS3 dowiedziałem i troche pograłem to zrobiłem 5mln na lotnisku w 2 min (ogólnie 2 triki, każdy około 2,5mln). No i w thps4 najwięcej to narazie miałem 3,7mln za jeden trick 8); thug nie pamiętam, ale też nie dużo bo miałem na krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, dzisiaj zapuściłem sobie thuga no i ZONK!

 

nie wiem co sie dzieje, ale grafika sie psuje, obiekty przechodza przez siebie, widac np. co jest za sciana, pokazuja sie jakies dziwne obrazy, tektury mrugaja itp.

 

moja grafa to radeon 8500le, sterowniki omegi, winda xp

 

wiecie moze czym to moze byc wywołane, to wina sprzetu, sterowników, konfiguracji, directa ? poradzccie coś

 

z góry dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tu nie moge Ci przyznac racji... w2k3 ma duzo lepsze zarzadanie pamiecia nix XP PRO, i wogole jest sporo szybszy od XP, wiec to zadna moda tylko wygoda, posiadania systemu ktory chodzi b.fajnie.

chodzi bardzo fajne, ale gre na nim ni chadza... sweeeet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem u siebie na Windows 2k do tego zainstalowałem najnowszego DirectX którego znalazłem na płycie, wszystko poszło sprawnie jednak gra nie odpala, po drukrotnym kliknięciu na .exe pojaiwa sie na ok. 4sek czarny ekran i wychodzi do Windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...