Skocz do zawartości
v1ru5

Tony Hawks Underground 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam prośbe mógł by tu ktoś zamieścic jakies najbardziej "optymalne" sterowanie do THPS UG2 przypominające THPS 2 :D

 

Jesli by ktos miał i spisał tu byłbym wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zaerzy jak miales ustawione w thps2 :]

Pozatym dokaldnie tak jak w thps2 to sie nie da, bo doszly nowye klawisze ktore odpowiadaja za tricki bez ktorych sie nie da grac

 

ze niby przeszedles cala???

e tam... skonczylem grac, a nie skonczylem gre.

 

 

Aha.. weszlem sobie na chwile zeby zobaczyc czy sie przez neta da pograc, wchodze na pierwszy lepszy pokoj, gram z kolesiem na rock attack. Gram sobie spokojnie - nie zalezy mi jakos specjalnie na wygranaj mam kolo 500 000, a on nadal 300, czas sie skonczyl... a on caly czas jescze tircka nie skonczyl i winik mial... 2 500 000. Narazie nie wchodze online :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak można sobie wyedytować własnego tag'a ?? Na zapowiedzi było pokazane, że da siętak zrobić, a tu [gluteus maximus] :?

 

---

 

Ok. Troche się naszukałem, ale znalazłem :) Teraz inna sprawa - jak kręcić się na hydrancie ? Chodzi mi o te obroty wokół własnej osi na czubku hydranta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobic transfer nad chodnikiem-wejściem do parku Guella. Wbij się na samą górę (tam gdzie jest ta niby "Najdłuższa ławka świata"), potem z lewej/prawej strony masz QP, dajesz na nim Spine Transfer, żeby nabrać prędkości i zjechać niżej, potem jeszcze raz Spine Transfer - znowu zjeżdzasz niżej, potem znowu Spine Transfer - po tym już konkretnie pomykasz, a później najzwyczajniej w świecie robisz transfer w prawo/lewo nad wejściem do parku.

 

Gierka wypaśna, niedługo przejdę Story na 100%, mój zawodnik ma już statystyki na maxa :twisted: , nie wiem jak w to można siekać bez pada... (chociaż THPS2 przeszedłem na 100% na klawiaturze :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thps 2 jest na klawie sie da jezdzic, ale w to to sobie nie wyobrarzam (ja sie na padzie czasem gubie, nawet gdy robie takie "banale" rzeczy jak 720 kickflip + frontflip christ air - kosmicznie to wyglada, a na klawie to bym tego na pewno nie zrobil)

 

MI sie clasic mode bardziej podoba (szczegolnie te oldskulowe planszki - te nowe sa beee... nabardzo przybajerowane i przezto jest wielki haos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) nie wiem jak w to można siekać bez pada... (chociaż THPS2 przeszedłem na 100% na klawiaturze :) )

No to powiem Ci że jeździłem na padzie, ale niestety "trójkąt" (grind) sie popsuł a na nowy nie mam $$$ :( No i nie miałem wyjścia i musiałem się nauczyć na klawiszach jeździć i co mi wychodzi ? http://img9.exs.cx/img9/3517/14363.jpg a to i tak jeszcze niewiele, jak bym sie postarał to by było więcej.

PS. klawisze mam ustawione prawie identycznie jak pad od psx :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobic transfer nad chodnikiem-wejściem do parku Guella. Wbij się na samą górę (tam gdzie jest ta niby "Najdłuższa ławka świata"), potem z lewej/prawej strony masz QP, dajesz na nim Spine Transfer, żeby nabrać prędkości i zjechać niżej, potem jeszcze raz Spine Transfer - znowu zjeżdzasz niżej, potem znowu Spine Transfer - po tym już konkretnie pomykasz, a później najzwyczajniej w świecie robisz transfer w prawo/lewo nad wejściem do parku.

 

Gierka wypaśna, niedługo przejdę Story na 100%, mój zawodnik ma już statystyki na maxa :twisted: , nie wiem jak w to można siekać bez pada... (chociaż THPS2 przeszedłem na 100% na klawiaturze :) )

Możesz screena zapodać, na którym było by zaznaczone to wejście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z tym, że po jakimś czasie grania padły mu sejwy? Rozpykałem 'Story Mode' na maxa, w 'Classic Mode' zostało mi kilka zadań w ostatnim mieście i nie moge już odczytać sejwa. :cry: :cry: :cry: Po filmikach, gdy jest 'Checking Hard Disk' gierka wywala mi się do Windowsa. :( Po wywaleniu sejwa z katalogu z grą wszystko działa jak dawniej. Kumpel ma podobnie... Co robić ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z tym, że po jakimś czasie grania padły mu sejwy? Rozpykałem 'Story Mode' na maxa, w 'Classic Mode' zostało mi kilka zadań w ostatnim mieście i nie moge już odczytać sejwa.   :cry:  :cry:  :cry:  Po filmikach, gdy jest 'Checking Hard Disk' gierka wywala mi się do Windowsa.  :(  Po wywaleniu sejwa z katalogu z grą wszystko działa jak dawniej. Kumpel ma podobnie... Co robić ? :(

Mam to samo niestety :( Ale nie przejmując się zacząłem grać na sick mode, narazie jest OK, ale jeśli jeszcze raz gra mi taki numer wytnie to wywalam ją i już :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam za to inny problem :( instaluje sobie gierke i wszystko idzie cacy az do momentu kiedy kaze mi wlozyc 2 cd ... wkladam plyte do napedu ale gdy naciskam "OK" okienko z prosba o cd nadal sie pojawia.Myslalem ze moze byc to zwiazane z tym iz posiadam takze daemon tool'a , ale gdy go wyrzucilem lub zrobilem obrazy plytek Tonego problem nadal sie powtarzal ... wiecie moze jak pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja równiez chciałbym sobie pograć w tą gierkę jakże oczekiwaną przezemnie ale jak narazie nie moge ponieważ mam jeden mały problem.Otóz posiadam obrazy gry i po zainstalowaniu i wpisaniu keya (instalacja przebiega bez problemów) wszystko jest dobrze, natomiast jesli tylko chce uruchomic grę to wyskakuje mi błąd i nie widzi cd_1.Spotkał sie ktos z Was z takim problemem? jesli tak to napiszcie co można z tym zrobic i w jaki sposób zaradzić żeby wkońcu gra odpaliła ???!!! :(

pozdravki

i z góry dzięki za odpowiedz!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg... czlowieku... schowaj sie, a jak nie umiesz grac na piratach to po ogrinaly zasowaj, a przynajmiej nie zawracaj ludzia [gluteus maximus] na forum, gdzie w dodatku rozmiawianie o takich rzeczach jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja dopiero jestem w Berlinie ale jakoś mi sie ta gra nie podoba. Grafika jest skopana na maxa - jakaś rozmazana i wogóle. Klimat bardziej mi przypomina żałosne jackassy a nie porządne pomykanie na desce :/ Mam nadzieje że w miare postępów gra da mi szanse na zmianę opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...