Skocz do zawartości
malkovich

D-LINK DI-604 wprowadzanie zmian...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam router D-LINK DI-604 revision D (europejski model) wersja firmware'u 3.06 ściągnięta z adresu ftp://ftp.dlink.de/di-products/di-604/Tre...eiber_Firmware/ z tego co wiem od pracownika D-LINK w Niemczech jest to najnowszy firmware. Czy ktoś z Was posiada ten router i przypadłość polegająca na tym, że po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w nim i naciśnięciu 'buttona' ACCEPT', strona zawierająca napis "The device is restarting" nie uaktualnia się. Powstaje jakby zwiecha... ale po ponownym wpisaniu adresu routera w LANIE zmiany są zaakceptowane :?. Komu się tak zdarza, że router nie odświeża strony w przeglądarce po wprowadzeniu zmian (używam Firefox'a, ale w IE jest to samo). Czy ktoś się z tym uporał?? :?

 

Pozdrawiam

TSk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo

device is restarting i nic sie nie dzieje(znaczy jest jakieś drgnięcie, ale nic poza tym)

jak wróce do zakładki na ktorej wczesniej byłem to zmiany sa już wprowadzone.

wiec sie nie przejmuje, bo po co. ważne że działa

 

Przy okazji- udostępniasz wan dla adresów ip, czy dla adresów mac kart sieciowych użytkowników(adwanced, filters)?I czy używasz static ip, czy serwer dhcp?

Ja jestem skazany na dynamiczne ip z dhcp, bo statyczne coś nie mogłem ustawic....tylko gg mi w tym trybie działało :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety nie jestem teraz przy ruterze więc nie moge powiedzieć, ale domyślam się że chodzi o przyznawanie adresów. U mnie działa HDCP. Statycznego przypisywania nie próbowałem, bo po odnowieiu dzierżawy numery są te same dla tych samych komputerów.

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...