Skocz do zawartości
vegosan

Deco color

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co podejrzewam to jest to jedynie pucha do dekoracyjnych spraw a wiec zedrze ci sie toto bardzo szybko i zrobi sie dziadostwo

raz kupilem chrom do dekoracji i bylo to samo

jak juz chcesz malowac to kup cos normalnego bo to nadaje sie tylko eby cos prysnac i postawic na poleczce zeby ladnie wygladalo

bron boze nie maluj budy

jesli juz to jakis ACRYL LACK (ja malowalem, w miare tani lepszy od decko lacka i ogolnie bardzo ok a nie taki drogi jak dalej wymienione), montany, motipy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malowalem ostatnio myszke tak dla zabawy srebrnym metalikiem dekoracyjnym i sie trzyma normalnie i all ok, tylko slabo sie naklada bo zcieka szybko nawet przy powolnym malowaniu

ja malowalem jakims deco costam za 9zl .. ino ze mat .. nie z polyskiem .. i jest git .. nic nie odpryskuje a nawet wodą mozna sobie to myc i fajnie schodzi jak cos sie nabrudzi :D

moje cudo poki co syci czarnym matem na panelu

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka samą bude co Chaos, tez malowana deco matowym do zderzaków samochodowych bodajże....

tylko nie wyszło m tak równo... ale i tak mi się podoba....http://www.galeria.thc.net.pl/1/2.jpg

farba IMO sie nie nadaje.. w niektórych miejscach była strasznie chropowata, jak papier scierny... trzeba było szlifowac i nakładac następne warstwy, tyle że już inna farbą, jakąś do spoilerow, nie pamiętam nazwy....

i ta była już dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...