Skocz do zawartości
Niemiec

oznaczanie postow jako przeczytane

Rekomendowane odpowiedzi

wszedlem na forum po 4 godzinach i widze, ze tylo 10-15 tematow jest oznaczonych jako nieczytane przeze mnie a jest to bzdura, bo patrzac po datach jest ich wiecej. zdarza sie to coraz czesciej a jest tio conajmniej drazniace. podoba mi sie sposob oznaczania postow jako przeczytane w vbiulettin, ze do czasu az nie wejde w dany temat to bedzie widnial jako nie przeczytany a po forum moge chodzic ile mi sie chce. czy da sie cos zrobic z tym, zeby posty nie oznaczaly sie same jako przeczytane nawet jak mnei nei ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Elektrodzie wogóle ponoć wywalili tą funkcję - tak twierdził admin. Z tego co czytałem strasznie spowalniała im serwer. Nie wiem co tam porobili, bo dalej wydaje mi się, że tematy są odznaczane po przeczytaniu, ale po zmnianie chodzi ze 3-4 razy szybciej. A może i tutaj jest jakiś bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na kazdym forum na jakim bylem.

Tego sie chyba nie da zrobic.

Wydaje mi się że jest odwrotnie, na każdym innym forum tematy nieprzeczytane nie odnaczają się automatycznie. Tutaj właściwie nie potrzebna jest funkcja "oznacz tematy jako przeczytane" Zajrzyj np. tu: http://thief-forum.ehost.pl/ , to chyba nie jest nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...