Skocz do zawartości
gabor

w co wywalic kase

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz jakiego masz teraz pc , ja proponuje abit an7- 400 zeta , 512 hynixd43 - 380 zeta , procek amd sempron 2200 - 180 zeta ale pamiętaj ze idzie on bez mrugnięcia okiem tak jak mój procek teraz czyli na fsb 240 ale na 250 też pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal:

 

Abit AN7 - 400zeta

barton 2500+ - 400zeta

2 x 512MB hynix D43 - 800zeta

 

razem 1600...ale imho oplaca sie doplacic te 100 zl i miec 1GB ramu..naprawde...

 

no chyba ze masz jakas do kitu grafe...wtedy zamiast 1 GB ramu kup 512MB a za reszte zmien grafe na jakas lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"512mb to ledwo na winxp starcza"

 

to fajnie masz bo mi do xp spokojnie starcza 256 a i pograc sie da w min detalach tylko dlugo sie uruchamiaja nowsze gry.

 

ale skoro tobie 512 na winde ledwo starcza to na moje oko taki z ciebie expert ze jestes stratny 400zl za pol giga romu w stosunku do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam polecam:

A64 2800+ 600zł

Abit KV8Pro 430zł

Hynix D-43 375zł

razem: 1405zł bez wysyłek itp

A64 jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o gry i multimedia! A zawsze po paru miesiącach te drugie 512 możesz dokupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza DFI

Najlepsza i ekonomiczna Abit KV8Pro

Alternatywy: MSI K8N Neo, Asus K8V itp albo poprostu coś najtańszego jeżeli nie będziesz kręcił powyżej FSB 220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co 1 Gb ramu :|

ja mam 256 i starcza do gier , photoshopa i innych :|

512 według mnie to wsam raz

jakoś gram w nfsu na fulldetalach przy 1024x768 i mam 30 fps i nie narzekm , tak samo mp2 i inne

jak mówie , 256 to absolutne min. do xp , 512 optimum , a 1gb jak masz na tyle kasy

bueheheheheheeh...tos teraz dowalil...256MB na WinXP??? i do tego grasz w gry w full detalach...buehehehehe...sprobuj sobie zagrac w jakas nowa gre na 512MB w 1024x768 w full detalach , a ci mina zrzednie!!! FarCry, Doom 3 , Simsy 2 no i demko MOH: pacific Assault(to juz jest zreszta przegiecie na calej linii) tna na 512MB ramu...wiec nie opowiadaj bajeczek ze grasz w te gry na 256..

 

sam czekam tylko az nazbieram troche kasy i biegne po drugie 512MB(szczegolnie MOH mnie zdenerwowal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh , mówie przecież jakie mam wyniki ....

nfsu na full detalach a w najmoncniejsze gry nie gram , a to że masz więcej ramu to nie znaczy że musisz sie tym tak chwalić :evil:

bueheheheeh...I TU wyszlo szydlo z worka!!!! jestes po prostu strasznym zazdrosnikiem!!!! :twisted: :twisted: :twisted: czy ja sie chwale ze mam 512MB ramu?? nie...po prostu nie zgadzam sie i nie wierze w takie glupoty, ze komus chodzi XP i gdy w full na 256!! jakbym mial 3GB ramu no to rzeczywiscie moglbym byc odebrany ze sie chwale...ale 512?? coz to za rarytas teraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierzysz ze gram na fulldetalach ?????????

jakbyś był z krakowa to nawet ci emoge zaprosić na pokaz gierek !!!

choć nie ukrywam że czasami 512 by sie przydało

normalnie gram na fulldtalach np. w MP2 albo nfsu , owszem , jak pc chodzi więcej jak 24h to reset potrzebny bo sie zaczyna przymulać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...