Skocz do zawartości
Pichulec

Problem który nie daje mi spać po nocach...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problemik który powoli zaczyna mnie dobijać...

Mianowicie: Miałem jakiś czas temu Radka 9600XT, sprzedałem go i na czas do zakupu nowej karty wrzuciłem ATI Rage 3D PRO na PCI. Wszystko ładnie pięknie ale po kilku dniach użytkowania kompa mam takie coś: włączyłem kompa chce włączyć muzyczkę czy film a tu zamułka jak nic, patrzę obciązenie proca 100%. Restart i to samo i tak w kółko. Reinstall windy to samo. Reset biosu i reinstall nadal to samo. Kupiłem niedawno graficzkę z podpisu i wrzucam mówię sobie to pewnie ta karta PCI tak waliła wszystko. A tu niespodzianka nadal obciązenie 100% po starcie (zaznaczam, że nie mam w domu neta więc wirusy odpadają) Musze kilka razy restartować aby móc cokolwiek uruchomić. Pomocy!!!! Czy miał ktoś już coś takiego?? Co to może być?? Uszkodzenie płyty?? Aha i kontroler DMA mi siedzi na tym samym adresie w pamięci co magistrala PCI. Może to to??? Pomóżcie bo już nie mam na to siły.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... to tu moze byc wszystko...

Wiem ze to niezbyt mile ale zaczol bym od aktualizacji BIOS-u MoBo i przeinstalowania systemu. Nie zapominajac o sterach do chipsetu etc.

Zmieniłem bios na 22 , przeinstalowałem sysa i chyba znikło (mam nadzieję - narazie jest ok)

 

Thanks!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...