Skocz do zawartości
Slayer

Mam uszkodzony komputer

Rekomendowane odpowiedzi

To cie zaskocze ;] ,bo ponoc procki od 3,06 moga niedzialac ze starymi plytami (Intel sie tlumaczy za slaba jakoscia regulatorow napiecia, a te w ECSie napewno nie sa najwyzszych lotow).Natomiast Do wiekszosci plytek KT333 wsadzi sie antki ponad 3000+.W tym wzgledzie wlasnie nie lubie Intela ,zmienia sockety jak rekawiczki ;[ ,Przykladem ostrego chamstwa byly tulipany do ktorych ponoc nowe plyty byly NIEZBEDNE ,okazalo sie ze intel poprostu poblokowal tu i owdzie, na szczescie niektorzy to obeszli i puszczaja tulipany na BX-ach ;]

 

---------

ps.Własnie mnie delikatnie oswiecilo ,ty masz zasilke 230W ?????, wiliamette + Radek to jest spory pobor mocy.Niektore problemy moga byc wina zasilki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]To cie zaskocze ;] ,bo ponoc procki od 3,06 moga niedzialac ze starymi plytami (Intel sie tlumaczy za slaba jakoscia regulatorow napiecia, a te w ECSie napewno nie sa najwyzszych lotow).Natomiast Do wiekszosci plytek KT333 wsadzi sie antki ponad 3000+.W tym wzgledzie wlasnie nie lubie Intela ,zmienia sockety jak rekawiczki ;[ ,Przykladem ostrego chamstwa byly tulipany do ktorych ponoc nowe plyty byly NIEZBEDNE ,okazalo sie ze intel poprostu poblokowal tu i owdzie, na szczescie niektorzy to obeszli i puszczaja tulipany na BX-ach ;]

 

---------

ps.Własnie mnie delikatnie oswiecilo ,ty masz zasilke 230W ?????, wiliamette + Radek to jest spory pobor mocy.Niektore problemy moga byc wina zasilki

nie nawidzę się powtarzać. I mnie w niczym nie zaskoczyłeś. Nie bój się- jeżeli nie zmienią socketa, to wejdzie i 4 Ghz- kwestia zmiany biosu, a ci z cheepobiosa o to na pewno zadbają :) A jeżeli nie , no to zostanie mi P4 2,6- a ten kręci się na 3,2 Ghz spokojnie i jeszcze jest zapas. Spoko- wszystko już dawno obmyślałem i nic mnie nie zdziwi. 8)

 

A co do zasilacza- nie mam z nim żadnych problemów. Jedno mnie dziwi tylko- 1,68 V zamiast 1,75 na procesorze. No trudno....Northwood nie będzie mieć z tym problemów, o Precsot nie wsominając. Przecież nie będę kupował znowu P4 Wiliamate, nie? A co do poboru mocy- nawet ten Celeron co mam u siebie grzeje się na 50 stopni spokojnie, a to daje z 72 W. Skoro u mnie płyta obsługuje P4 2.0 Ghz na Williamate, co wydziela 82 W ciepła, to taki Precsot, o ile nie zmieni konstukcjii podstawki, to będzie też działał. A jak zmienią, zrobi się mod i po kłopocie :) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...