Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, niewiem co dalej zrobić? jestem w tym miejscu gdzie musze zrobic kilka zdjęć, by pokazać komuś tam....aby ten mogł otworzyć mi drzwi, nie mogę jednka wrócić, skąd przylazłem, hmmmmm....? jaży ktoś to miejsce na ścianach są tabliczki the post...

 

Nie mogę ...otworzyć krat?? próbowałem już przyciągać różne przedmioty ....//może jakiś klucz// a tu nic...

 

dzieki z gory za pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JORDAN 23

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nalezy zabic 4 osobnikow (jeden zabija sie sam - ten pierwszy) i zrobic im zdjecia, za kazde zawieszone zdjecie dostajesz prezent. Jak nie wiesz co masz zrobic... CZasami latwiej wcisnac 'H' i sprawdzic podpowiedzi w samej grze ;)

 

Ja juz w 'Hefajstosie' [; Rozgrywka bardzo mila, nic a nic sie nie nudzi, mniam mniam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na max'a gram, ale coś czuć, że ramu mam do tej gry za mało, bo ścinki są jak wchodzę do pomieszczeń czasami potrafi spaść do 5 fps i nagle się podnosi do 30 z groszami. 1024/768 all max, na driverach 94.24, z 15 min grałem chodzi powyżej 30 fps, czasem spadnie, jak będę mieć czas to poszpilam więcej. A te drivery optymalizujące grę coś dają, czy to taki pic na wodę, fotomontaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alcen, juz wiem w czym jest problem.

Mamy inne pojecie plynnosci.

Ja w tym momencie mam identyczna ilosc FPS w 1024x768

I zjechanie do 800x600 nic nie daje.

 

Wiec zakonczymy juz rozmowe o FPS bo widze, ze to wzgledne pojecie.

 

Ew. mozesz jeszcze porobic gdzies indziej screeny to porownamy znow.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem. Uratowałem wszystkie little sisters wiec jestem dobrym człowiekiem ;] Zakończenie mi się nawet spodobało, i na 100% po ukazaniu się wersji PL jeżeli ang da się na PL przerobić przejdę grę raz jeszcze bo jest tego warta. Ci którzy pograli 30 minut i stwierdzili ze gra nie jest ciekawa, bo to bo sro – no cóż szkoda bo ominęła ich jedna z najlepszych fpp w historii wirtualnej rozgrywki. Giera spokojnie zasługuje na 9+ i szybko o niej nie zapomne, oj nie ... ;]

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

"syci jak penis" :D

 

1024x768 ALL MAX - 35-45 fps, niech sie benchmark.pl pocaluje w pupe ;]

Hehe...

 

Oni mieli tam niby inne rozdzialki. A Bioszok smiga dobrze na 7900 (moze i 8600 >w weekend sobie sprawdze) ale jesli ma sie wiecej niz 1GB ramow. Ty jak widze masz 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ewentualna możliwość, że komuś się gra nie spodobała.

Po prostu z jakiś względów nie siadła albo może początek jest kiepski ?

Mi się nie chce grać w tą grę nawet w drugim levelu :/

Powiedzcie, że później jest tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie już pękła. Wiele dobrego można pisać ale jeszcze nikt nie wspomniał o voice acting. Dla mnie fantastyczny. To co słyszymy poprzez radio czy odsłuciach!ąc taśmy z osobistymi notatkami jest doskonale dobrane, barwa głosu, akcent i sposób wymowy potrafi czasem najlepiej oddać charakter postaci. . Rayan i Atlas, no w zasadzie główne postaci ale modulacja głosu i ekspresja z jaką wypowiadane są kwestie porażają. Może nie od samego początku :wink: ale z biegiem czasu się to zmienia. :D Nie mogę tu zdradzać więcej szczegółów bo ponownie mnie skrzyczą bezpodstawnie :lol: tym bardziej, że Bemx2k wali centralnie spoilera i nikt nawet nie zauważył, że po części zdradza zakończenie gry... no ale nie o tym... na czym to ja stanąłem..? ...aaaa... taśmy i inne [ciach!]ły, które tworzą główną treść bioshock'a. Może się troszkę tego uczepiłem ale uważam, że właśnie ona stanowi esencję gry, oczywiście grafa i ścieżka dźwiękowa doskonale dopełniają dzieła i razem tworzą klimat.

Polecam w spokoju przesłuchiwać wszystko ponownie bo podczas gry w odbiorze i zrozumieniu skutecznie przeszkadza i dekoncentruje tocząca się akcja i może czasem coś umknąć w ferworze walki i ogólnej kakofonii towarzyszącej intensywnej rozwałce.

Osobą, które angielski znają z napisów na murach polecam jednak poczekać na wersję pl. Jak widzę, że ktoś pyta co ma zrobić i gdzie iść dając screena z mapką a pod nią tekstem jasno, w sposób naprawdę prosty i zrozumiały dla osoby, która choć miesiąc uczyła się tego języka to mi ręce opadają. A wcześniej rozpisują się o miażdżącym klimacie... ok... rozumiem... ciemno, mokro, strasznie, jakieś mutanty biegają i te oczy w dziupli. Grafa odjechana i jest klimat... no spoko ale dobrze wiedzieć skąd ta woda, dlaczego się tu znaleźliśmy, co to za oczy i jaki jest powód takich zmian w ludziach itd itp. Wtedy jest do tego odjechana grafa i jest wtedy klimat.

No to się "namundrusiowałem" ale sami wiecie jakie czasami pytania się zdarzają i są spowodowane brakiem znajomości choć podstaw języka.

Nigdy mnie nie interesowało czy ktoś rozumie czy nie ale ta gra pomimo, że nie jest jakoś bardzo skomplikowana i nawet kompletny laik może ją przejść(nie każdy jak widać gdzieniegdzie) to imo zasługuje na pełne zrozumienie bo historia jest ciekawa, zaskakująca i tworzy spójną całość z oprawą wizualną i dźwiękową.

 

Dołączona grafika

 

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja B-) dziala imho dobrze - z min ok30 robi sie ponad 50. szkoda tylko, ze pod dx10 nie dziala fsaa :(

 

http://www.firingsquad.com/hardware/biosho...nce/default.asp

grunt ze smiga :)

 

ogólnie jestem bardzo milo zaskoczony wydajnością 8600GT w SLI (650zl nie majątek, a radocha spora :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie mogę tu zdradzać więcej szczegółów bo ponownie mnie skrzyczą bezpodstawnie :lol: tym bardziej, że Bemx2k wali centralnie spoilera i nikt nawet nie zauważył, że po części zdradza zakończenie gry... no ale nie o tym...(...)

Pozdrowionka.

No ja zauważyłem, ale już mi się nie chciało znowu odzywać. Widzę, że towarzystwo się nachapało i spoilery stały się normą. Obecnie czytam posty powierzchownie żeby nie wpaść na minę. Chyba jednak do premiery PL dam sobie spokój z tym wątkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie już pękła. Wiele dobrego można pisać ale jeszcze nikt nie wspomniał o voice acting. Dla mnie fantastyczny. To co słyszymy poprzez radio czy odsłuciach!ąc taśmy z osobistymi notatkami jest doskonale dobrane, barwa głosu, akcent i sposób wymowy potrafi czasem najlepiej oddać charakter postaci. . Rayan i Atlas, no w zasadzie główne postaci ale modulacja głosu i ekspresja z jaką wypowiadane są kwestie porażają. Może nie od samego początku :wink: ale z biegiem czasu się to zmienia. :D Nie mogę tu zdradzać więcej szczegółów bo ponownie mnie skrzyczą bezpodstawnie :lol: tym bardziej, że Bemx2k wali centralnie spoilera i nikt nawet nie zauważył, że po części zdradza zakończenie gry... no ale nie o tym... na czym to ja stanąłem..? ...aaaa... taśmy i inne [ciach!]ły, które tworzą główną treść bioshock'a. Może się troszkę tego uczepiłem ale uważam, że właśnie ona stanowi esencję gry, oczywiście grafa i ścieżka dźwiękowa doskonale dopełniają dzieła i razem tworzą klimat.

Polecam w spokoju przesłuchiwać wszystko ponownie bo podczas gry w odbiorze i zrozumieniu skutecznie przeszkadza i dekoncentruje tocząca się akcja i może czasem coś umknąć w ferworze walki i ogólnej kakofonii towarzyszącej intensywnej rozwałce.

Osobą, które angielski znają z napisów na murach polecam jednak poczekać na wersję pl. Jak widzę, że ktoś pyta co ma zrobić i gdzie iść dając screena z mapką a pod nią tekstem jasno, w sposób naprawdę prosty i zrozumiały dla osoby, która choć miesiąc uczyła się tego języka to mi ręce opadają. A wcześniej rozpisują się o miażdżącym klimacie... ok... rozumiem... ciemno, mokro, strasznie, jakieś mutanty biegają i te oczy w dziupli. Grafa odjechana i jest klimat... no spoko ale dobrze wiedzieć skąd ta woda, dlaczego się tu znaleźliśmy, co to za oczy i jaki jest powód takich zmian w ludziach itd itp. Wtedy jest do tego odjechana grafa i jest wtedy klimat.

No to się "namundrusiowałem" ale sami wiecie jakie czasami pytania się zdarzają i są spowodowane brakiem znajomości choć podstaw języka.

Nigdy mnie nie interesowało czy ktoś rozumie czy nie ale ta gra pomimo, że nie jest jakoś bardzo skomplikowana i nawet kompletny laik może ją przejść(nie każdy jak widać gdzieniegdzie) to imo zasługuje na pełne zrozumienie bo historia jest ciekawa, zaskakująca i tworzy spójną całość z oprawą wizualną i dźwiękową.

 

Dołączona grafika

 

Pozdrowionka.

To jest fakt. Czekam wlasnie na spolszczenie. Gram teraz w takiego Prey-a PL gdzie mozna przejsc spokojnie nawet z napisami po chinsku ale jak czlowiek rozumie wszystko a nie tylko piate przez dziesiate to naprawde gra sie bardzo przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help! Utknąłem w levelu Olympus Hegihts. Nie moge znależc kodu do windy, żedby sie dostac na 3piętro. NIe moge tego rozkminić gdzie ten cholerny kod.

Podlaczam sie do pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...