Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

najlepszy sposob na Big Daddy??-uzyc wyobrazni :mur:

 

bez kitu w tej grze nie ma nic przeciez trudnego ,jak usiadlem tak zagladajac w kazda dziure dotarlem do wszystkich zapelnionych slotow na plazmoidy i ocalilem jakies 6-7 dziewczynek(2 misie chyba),mam kilka upgrade'ow broni-obecnie jestem przy ulach i zdobylem plasmoida z pszczolkami :razz:

 

W grze jest tyle mozliwosci ze az wstyd pytac jak pozbyc sie Big Daddy,na srednim poziomie to zadna sztuka,tylko nalezy pokombinowac a nie isc na latwizne

 

acha ja gram na x360 bez opcji auto'im wiec to jest dla mnie prawdziwy hardcore,kiedy pol magazynku idze obok celu :lol2: -ale za to jaka andrenalina bo grajac z auto'im gra staje za latwa a tak trzeba bardzo dokladnie wycelowac czesto uciekajac przy okazji,wersja na PC poprzez myszkie jest jeszcze latwiejsza,ale co tam pad rzadzi :lol2:

 

ps.jak juz zalatwicie Big D to po powrocie na plansze Big podchodzi do kryjowki L. Sister o puka aby wyszla-ale ona juz nie wyjdzie ..(z pewnych wzgledow :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.jak juz zalatwicie Big D to po powrocie na plansze Big podchodzi do kryjowki L. Sister o puka aby wyszla-ale ona juz nie wyjdzie ..(z pewnych wzgledow )

wyjdzie jesli jeszcze zostaly jakies LS do uratowania :) ... ale jak juz wsyztskie uratowane to zawsze sie pare $$ przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

wyobrazni?znaczy ze mam moca mojego mozgu go zalatwic ? LoL

tak czy srak padl jak sledź.

 

p.s.dziekuje tylko za konstruktywna krytyke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, z Big Daddym mozna sie bawic niezle.

Tak Monolith, wystarczy uzyc wyobrazni bo nie tylko naparzajac bezmyslnie mozna go zalatwic (ale dopiero pozniej jak bedziesz mocniejszy).

 

Jakos nigdy nie mialem czasu sie przygladac tatuskowi ale ostatnio to zrobilem i niesamowicie sobie gadaja z siostrzyczka, poprawiaja "plecak", biora dziewczynke na "barana".

Przyznam, ze na poczatku gierka byla trudna ale wraz z nowymi umiejetnosciami musze zwiekszac poziom trudnosci z medium na hard.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba zachowanie Bigdaddy i siotrzyczki ;) Fajne jest jak chcemy podejść do niej a on nie atakuje od razu tylko nas ostrzega i odpycha ręką, gdy podejdziemy najbliżej to się robi czerwony, bierze dziewczynkę na barana i mnie goni, łatwo jest unikać ataki szczególnie Bigdaddy'iego z wiertłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big daddy moze i sa wyzwaniem ale tylko na poczatku(mowie o hardzie)

potem wystarczy wpakowac mu w plecy 2 magazynki elektrycznych pociskow z ulepszonej strzelby i nawet nie drgnie biedaczek

Ja i tak odlozylem bronie strzelajace na bok i biegam sobie z ulepszonym maksymalnie kluczem+electric bolt i nie ma mocnych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big daddy moze i sa wyzwaniem ale tylko na poczatku(mowie o hardzie)

potem wystarczy wpakowac mu w plecy 2 magazynki elektrycznych pociskow z ulepszonej strzelby i nawet nie drgnie biedaczek

Ja i tak odlozylem bronie strzelajace na bok i biegam sobie z ulepszonym maksymalnie kluczem+electric bolt i nie ma mocnych :wink:

ja na poczatku pomijalem BD, a teraz walka z nimi to sama przyjemnosc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dziwna i to bardzo przy 60fps-80fps czest nie czuc plynnosci,LOL

Jak dla mnie znaczenie plynnosci w tej grze jest wzglednie jasne.

Od 20fps i nizej jest niegrywalnie.

Od 25fps do gory jest light.

Powyzej 30fps czuc, ze zapiernicza jak na konsoli.

Pograjcie czasami na granicy plynnosci.

I kase zaoszczedzicie i wyrobicie sobie przyzwyczajenie do framerate miedzy 25-30fps.

W Arcadii wrecz albo karta ma mało do roboty albo ja w ferworze walki juz nawet widze 60fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania

Te 163.67 nic nie zmieniają w wydajności w Bioshocku w stosunku do 163.44. Może akurat na 7900. Podobno co nowe stery to lepsza wydajność kart serii 8 (w tym 8600) ale ja tego nie przetestuje ;). Może na Viscie poprawiają wydajność ale też o tym nie słyszałem.

v1per86

Twoje IQ w nicku tez. Wroc za 7 dni jak przestaniesz irytowac innych.

Można odpowiedzieć bez obrażania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Potwierdzam, powyżej 60fps jest inna gra, naprawdę 40fps nie jest jeszcze płynne w bioshocku i dlatego wolę 800x600, mimo że już ziarnistość widać, aby tylko poniżej 60 nie schodziło zwykle.

W 100% sie zgadzam mam 8600GT i przy 40 fps czuc wyrazne szarpanie.Przy 800x600 wszystko na high mam srednio 60-70fps i wtedy gra jest mega plynna mozna sie zakochac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na catalystach nowych tez sie wysypuje :)

generalnie gra cos nie lubi ATI. Tzn. nowych ATI, a zwlaszcza mojego 2600XT :-]

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
gra jest cudna :) spodziewalem sie bardziej rozbudowanego zakonczenia ale satysfakcjonuje mnie ze ukonczylem gre i ze mam rodzine :D (wtajemniczeni wiedza ;)

czekam na nastepnego "......shocka" ;)

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię , że gts 640mb w tej grze nie bedzie lepszy nawet o 1 klatkę na sekunde ;) od wersji 320mb.(1280x1024)

Dołączona grafika

 

ach te zapewnienia.....

 

Ja za swoja w metalowym pudle zaplacilem 29,99Ł ;)

 

50.00 EUR = 33.8961 GBP

 

To gdzie Ty siedzisz ? ;) Republika ? :P

A ja za tą grę nie zamierzam zapłacić ani złotówki dopóki producent nie usunie tych poj...ych zabezpieczeń i ograniczeń w aktywacji. Mam ich w d..... Chciałem kupić oryginał, ale robienie takiego czegoś to jest sk[ciach!].....two i bicie w uczciwych graczy....

 

Dlatego powiedzmy, że testuję produkt bez aktywacji...... B-) do czasu zmiany polityki firmy i nabycia produktu w pełni sfinalizowanego nie obarczonego wadami ubliżającymi godności uczciwych ludzi.

 

I na co zdały im się te zabezpieczenia....... :damage_wall: Idioci tylko odstraszyli uczciwych ludzi.... <_<

 

Się uniosłem.....

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o 1280x1024 z bajerami nie o jakies rozdzielczosci z kosmosu. Pozatym w tej grze do płynnosci trzeba 60 fps tak wiec 640 stka i tak za wiele nie zmienia .

Toteż daj test na sterach które poprawiają slowdowny na 320 stkach i wtedy gadaj ach te zapewnienia , bo widzę , że lekko z tyłu jesteś.

1280x1024 full details z upiękrzaczami.

post-7299-1189762627_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...