Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

PC DEMO COMING TO YOU ON MONDAY

August 19, 2007

 

The wait is nearly over. At 7 PM EST the BioShock PC demo will go live for you to enjoy. We will have exclusive pre-loading at Fileplanet. Set your watches for 7 o'clock!

 

IMPORTANT: Please be sure to download the latest drivers from ATI and Nvidia that will be available Monday for best performance with your video cards.

 

zródlo -> www.cultofrapture.com

Czy ja dobrze rozumiem czy w poniedziałek mają być też nowe sterowniki dające lepszą wydajność w Bioshocku?

 

Dajcie spokój fizyka w UE3 to znowu taka super nie jest

Edytowane przez Bloodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inne wiesci donoszą, ze bedzie w UK/EU ok. 12 we wtorek

W dobie globalnej seci nie powinno byc podzialu na standardowe, przestarzale strefy czasowe.

Przeciez jak cos sie pojawi w scieci, to jest dostepnae wszedzie i o kadzej porze, a czy ktos wlasnie spi, je sniadanie, czy pije w pubie wieczorem, nie ma znaczenia. Powinni wprowadzic jeden, zunifikowany czas internetowy :lol2: .

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie globalnej seci nie powinno byc podzialu na standardowe, przestarzale strefy czasowe.

Przeciez jak cos sie pojawi w scieci, to jest dostepnae wszedzie i o kadzej porze, a czy ktos wlasnie spi, je sniadanie, czy pije w pubie wieczorem, nie ma znaczenia. Powinni wprowadzic jeden, zunifikowany czas internetowy :lol2: .

 

Co to ma do rzeczy ? Przeciez zawsze wszystko pojawia sie w sieci w TYM SAMYM MOMENCIE, a to ze u nas jest 15:00 a u innych 5:00 rano to juz inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inne wiesci donoszą, ze bedzie w UK/EU ok. 12 we wtorek :(

Ileż można czekać :?. Demo podczas premiery fulla (no 5h przed premierą w usa).

Czy ja dobrze rozumiem czy w poniedziałek mają być też nowe sterowniki dające lepszą wydajność w Bioshocku?

Dajcie spokój fizyka w UE3 to znowu taka super nie jest

Tez odnoszę takie wrażenie (przynajmniej z tego co zobaczyłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem czy w poniedziałek mają być też nowe sterowniki dające lepszą wydajność w Bioshocku?

 

Dajcie spokój fizyka w UE3 to znowu taka super nie jest

W Bioshock jest Havok physics 3 engine, a nie ta beznadziejna Ageia jak w Gears of War. Nie wiem jak to się spisuje, ale patrząc na poprzednie gry z wykorzystaniem Havok-a powinno być nieźle będzie demo to się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do rzeczy ? Przeciez zawsze wszystko pojawia sie w sieci w TYM SAMYM MOMENCIE, a to ze u nas jest 15:00 a u innych 5:00 rano to juz inna sprawa.

Wiem ,ciezki mam dowcip. :mur:

 

Oby demo zachecalo do zakupu gry.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z tymi sterownikami? W poniedziałek mają być nowe na których Bioshock chodzi lepiej? Więc te recenzje były pisane na starych sterach na których Bioshock nie chodził tak jak powinien?

 

@mastertab w GoW nawet nie dało się zauważyć, że była fizyka od Ageii :)

Edytowane przez Bloodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no wlasnie, dziwnie to zabrzmialo zeby sciagnac nowe sterowniki ktore rownierz beda dostepne w poniedzialek :blink:

To napewno jakas pomylka stylistyczna bo niemozliwe zeby ATI i NVIDIA w tym samym terminie wypuscily stery pod Bioshocka

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze chodzilo o to zeby czekac na nowe poprawiajace wydajnosc sterowniki ;)

a jak mozna przypuszczac z wydajnoscia bedzie srednio ciekawie

pewnei posiadacze GF 6600 spoko pograja sobie w Bioshock ale z grafika okrojona

do poziomu SystemShock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach też już jest demo.

 

"All settings as high as I can set them, DX10, 1440x900

 

30-60fps constant

 

Pentium-D 3.00

2GB RAM

8800GTS 320mb"

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pogracie w tą wersję, bo ona jest jakoś zakodowana czy coś takiego i jak nie macie płatnego konta na FilePlanet to nici z grania.

Niewiem tylko czy to jest prawda.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwadracik w ktorym "stawiasz ptaszka" :lol: (bez skojarzen) ale mozesz sobie chyba darowac juz ta metode, panowie z file planet zweszyli sprawe i cos poblokowali. Ja przed chwila sprawdzalem i w ostatnim "etapie" juz w downloaderze pisze ze nie ma "mirrorow" do tego pliku. Zostaly tylko torrenty ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc demo zostalo sciagniete z powodu powaznego "buga" - po instalce system nie moze wystartowac i wymagana jest reinstalacja. maja wrzucic nowa wersje :D nie wiem ile w tym prawdy, ale faktem jest, ze na FP wszystkie linki/mirrory umarly, a to co lezy na torrencie, moze byc tym "trojanem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest coś nie tak z tym demem, bo znikło z głównej strony FilePlanet.

Najlepsze że to "oszukane" konto wciąż działa i można zasysać wszystkie zamknięte bety i inne cuda.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...