Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co oznacza czas odliczany od 60 chyba w dół z lewej strony ekranu ?

Chodzi Ci przy akcji z wieżyczką podwieszoną do sufitu ? Tez dokładnie nie wiem bo nie usłyszałem co było mówione (mimo ze demo 3 razy przeszedłem ;0) ani co było napisane. Ma to coś związek z eliminacją twojej postaci albo innych ziomów (jak zhakujesz wieżyczkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The security system will respond by summoning flying turrets to your location and starting an countdown timer which blips away on the side of the screen. Once that timer is up, the enemies will go home and you can limp on. The usual tactics of hiding or fighting work fine, but it’s also possible to turn the alarm off by paying a fine at a Bot Shutdown panel.

- za bit-tech.

Edytowane przez flatline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieżyczka? Chodzi zapewne o kamerę, która po zarejestrowaniu naszej obecności uruchamia i uwalnia latające roboty z działkiem maszynowym. Wystarczy sparaliżować ją elektrycznym impulsem i zhakować. Teraz reaguję na inne postaci pomagając w rozwałce. Pisałem w moim poprzednim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że użytkownicy oryginalnych wersji bedą musieli używać cracka. Za.....sta polityka antypiracka, ehh. Czy oni sie nigdy nie nauczą, że jakiego by zabezpieczenia nie wymyślili to i tak zostanie złamane.

 

@PaBlO, chyba nie ten post zacytowałeś.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2725764[/snapback]

Wygląda na to, że użytkownicy oryginalnych wersji bedą musieli używać cracka. Za.....sta polityka antypiracka, ehh. Czy oni sie nigdy nie nauczą, że jakiego by zabezpieczenia nie wymyślili to i tak zostanie złamane.
Taa dokładnie. Imho jakośćsamego zabezpieczenia gry nie ma wpływu na ilość sprzedanych egzemplarzy. Kto grę ma kupić ten kupi, a kto nie ten i tak znajdzie sposób aby zagrać.

Te wszystkie zabezpieczenia są imho bezurzyteczne, jedynie co robią to zniechęcają potencjalnych nabywców, psują przyjemność z zakupu gry lub w ogóle uniemożliwiają instalacje produktu.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O [ciach!]a !! no chyba nie lecą aż tak w %@!1 ? Jeżeli to prawda to po co ja gre kupowałem (jeszcze kol :0). 2 razy !!??! przecież to jakaś głupota. Mogłem przez steam sciagać (pare dni ale jednak). Jeżeli to sie okaże prawdą to spróbuje anulować/sprzedać gre jak dostane.

 

I jak przy takiej sytuacji nie piracić ? Oby dało sie manualną aktywacją coś zdziałać. Inaczej wielkie nc dla 2K games...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie straciło tych, którzy już grę zamówili (np. yuucOm) ... dobrze, że nie powiedzieli o tym zabezpieczeniu np. nie wiem ... miesiąc po premierze ... gadać szkoda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kwadrat to kwadrat ;).

Dokladnie, 4:3 to przyszlosc wyswietlaczy, o czym juz dawno przekonali sie producenci hdtv, a jeszcze wczesniej odkryto te urocze proporcje w salach kinowych.

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za bzdety, wierzycie w to? moze i jest limit dwoch aktywacji, ale na kilka dni, innej mozliwosci nie dopuszczam, zabezpieczenie opisane powyzej jest po prostu idiotyczne i nie do przyjecia

a klientow na pewno nie straca, chyba, ze tych od torrentow

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a klientow na pewno nie straca, chyba, ze tych od torrentow

Ja bym się nie zdziwił gdyby właśnie przybyło klientów "torrentowych".

 

Pomysł z wspomnianym zabezpieczeniem jest tak absurdalny, że musi być jakieś wytłumaczenie, czy inne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za niby problem z panoramicznym wyswietlaniem obrazu ???

Sprawdzalem na moim sharpie 32'' w grze ustawilem natywna rozdzialke sharpa

1366x768 i wszystko mialo proporcje jak nalezy ,wiec w czym problem ???

 

oto przykladowy screen

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za niby problem z panoramicznym wyswietlaniem obrazu ???

Sprawdzalem na moim sharpie 32'' w grze ustawilem natywna rozdzialke sharpa

1366x768 i wszystko mialo proporcje jak nalezy ,wiec w czym problem ???

 

oto przykladowy screen

Dołączona grafika

http://wsgfmedia.com/uploads/paddywak/scre...BioshockFOV.jpg

http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=4883

Problem z FOV, ktory pozostaje ten sam i obcina pole widzenia na panoramie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz zatrybilem o co biega

oby to poprawili w finalnej wersji ,przeciez taka wartosc powinna byc

mozliwa do edycji z poziomu consoli .

 

 

b.t.w

 

witamina do Bioshocka ukonczona juz w 50% ;)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To jest chore! Kupie oryginalną grę i co ? sformatuje dysk albo reinstalke gry i będzie do śmieci! Może lekarstwo załatwi sprawę

 

 

 

 

Wygląda na to, że użytkownicy oryginalnych wersji bedą musieli używać cracka. Za.....sta polityka antypiracka, ehh. Czy oni sie nigdy nie nauczą, że jakiego by zabezpieczenia nie wymyślili to i tak zostanie złamane.

 

@PaBlO, chyba nie ten post zacytowałeś.

Wypas. Akurat gra mi wisi , ale juz z G3 byly jaja... Zreszta , kupuje oryginaly i mnie nic nie zdziwi. Kombinacje alpejskie ze Steamem czy Starforcem...

 

 

co to za bzdety, wierzycie w to? moze i jest limit dwoch aktywacji, ale na kilka dni, innej mozliwosci nie dopuszczam, zabezpieczenie opisane powyzej jest po prostu idiotyczne i nie do przyjecia

a klientow na pewno nie straca, chyba, ze tych od torrentow

Wierze , widzialem juz rozne akcje na oryginalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

hey guys,

 

first, let me say this. you DO NOT NEED TO USE THE INTERNET EVERY TIME YOU PLAY THIS GAME. it is only the first time.

 

second, you can uninstall and reinstall this game, and if, by chance, you have 2 computers you want to simultaneously play this game on, you also can do that.

 

if by some chance you are reinstalling this game without uninstalling it first, a lot, there is a chance you may have to call securom and get a key, or deactivate some older installations.

 

but if you upgrade your hardware next week, you'll still be able to play the game. if you revamp your system and need to reinstall bioshock, just uninstall it before you go through the overhaul, and then do your reinstall.

 

calling it "hardware fingerprinting" is a bit alarmist. we do not transmit any of your data to any companies.

 

really, the only people who will be concerned about any of these security measures are those who are rapidly putting bioshock on many pcs... if you use the game as you normally do, you won't notice this at all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie robi sie juz dlugich fps co ma swoje zalety. W sumie lepiej dac intensywna pelna atrakcji gre na 10h niz 20h zamuly i lazenia bez sensu - jezeli autorzy nie mieliby czym zapelnic czasu gry to dopiero bylaby kiszka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Calebem - wole krocej, ale tresciwie. Oczywiscie idealnie by bylo, jakby bylo dlugo i tresciwie, alejak sie nie ma, co sie lubi... ;)

 

A ok. 10h (czyli pewnie dla normalnego gracza, nie biegnacego na czas ok. 15h) to akurat jakis tydzien zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wsgfmedia.com/uploads/paddywak/scre...BioshockFOV.jpg

http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=4883

Problem z FOV, ktory pozostaje ten sam i obcina pole widzenia na panoramie...

Niezła kupa, zamiast dodawać po bokach tnie na górze i na dole... zupełnie jak po edycji plików w gierkach nieprzystosowanych do trybu wide. No, to razem z pozostałymi bugami jest już solidny materiał na pierwszego patcha. I to przed premierą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w topicu o Crysis'ie napisali, że czas przejścia gry to 10h to się wielki szum rozpętał, że krótkie, że takie, że siakie, a tu widzę nikomu nie przeszkadza 10h gry. Ja nie bronię ani nie karcę którejś z gier chodzi mi o to, że trzeba być konsekwentnym w swoich wypowiedziach. Co by nie było to fakt 10h to jest 2-3 dni normalnego grania, więc źle nie jest powiedziałbym standardowo jak na dzisiejsze czasy.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab

W Crysisie to od bidy mozna bedzie przejsc gre na pare sposobow

"swoboda poruszania sie" niech kazdy z sposobow zajmie nam kolejne pare godz to bedzie Super

 

W Bioshock ,raczej bedziemy smigac po sznurku , jedno przejscie gry i do kosza .

ot dlaczego nie przepadam za takimi grami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...