Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Help! Utknąłem w levelu Olympus Hegihts. Nie moge znależc kodu do windy, żedby sie dostac na 3piętro. NIe moge tego rozkminić gdzie ten cholerny kod.

 

Podlaczam sie do pytania...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
5744
Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ewentualna możliwość, że komuś się gra nie spodobała.

Po prostu z jakiś względów nie siadła albo może początek jest kiepski ?

Mi się nie chce grać w tą grę nawet w drugim levelu :/

Powiedzcie, że później jest tylko lepiej.

jestes po prostu ŚMIESZNY !

Nie chce ci sie to nie graj a nie płaczesz jak dzieciak..

Moze mamy cie namawiac , albo ci płacic zebys gral ?

buehehehehehehe :mur:

LOL nad LOLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes po prostu ŚMIESZNY !

Nie chce ci sie to nie graj a nie płaczesz jak dzieciak..

Moze mamy cie namawiac , albo ci płacic zebys gral ?

buehehehehehehe :mur:

LOL nad LOLe

Sewer, wyluzuj ;)

 

Komus sie nie podoba na poczatku, to sie pyta, czy pozniej jest lepiej, aczkolwiek wypada samemu to sprawdzic :)

 

@kucyk

 

Znalazlem, wlasnie sie zminimalizowalem, zeby napsiac, ze mialem numer w zapiskach [; ALe i tak wielkie dzieki za zainteresowanie :D

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zanudzać, ale czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na moje pytanie, poprostu zastanawiam się czy warto kupować grę. Pozdrawiam.

Od sprawdzenia jest demo. Od razu mogę powiedzieć, że grafa ok, ilość ramu też, procek nieco za słaby-patrz posty alcen'a. Najlepiej sprawdź demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, Kanał. Kaeres widzi ogólną podnietę związaną z grą, a sam tego nie czuje i ma dylematy natury filozoficznej (coś ze mną nie tak?) hehe. Było kilka gier do których się zmusiłem, a potem było lepiej lub dużo lepiej. Ja w sumie jeszcze nie grałem czekan na pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznie sie debata, komu sie podoba a komu nie klimat, wystroj i muzyka etc. Oczywistym jest ze nie kazdego dany tyutul zauroczy bo to chyba nie jest mozliwe zeby cale forum zlapalo jedna faze na Bio - z tysiecy mniejszych lub wiekszych powodow. Wazne zeby dac grze szanse bo roxuje. Czekam na wersje PL zeby dokladnie zrozumiec tajemnice Rapture i tych ktorzy tam utkneli na wieki ... Btw: kiedys sie nie moglem przekonac do Fallouta, i co? Zostane o[ciach!]lony za to? :D :> W ogole posty typu "warto zagrac" "powiedzcie czy warto" sa tak bezsensowne ze az szkoda gadac - smakujesz samemu albo obchodzisz sie smakiem - tylko tyle ;]

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wszystkie serwisy i pisma z branży oceniły tą gre niesamowicie wysoko, ludzie się jarają, a ja co? Też muszę. hehe

Napewno warto dać grze szanse. Ja po zmianie sprzętu przeszedłem ostatnio Dooma3. Kiedys mi zupełnie nie podeszła, niekoniecznie z powodu słabszego sprzętu po prostu zagrałem jeszcze raz. Po przejściu wszystkiego (piekło mnie zabiło) teraz 10/10

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o/t

 

Faktycznie, jest coś w tym o czym pisze Bartek i także przykład z doom'em 3 jest w moim przypadku trafny- sam w momencie premiery miałem zdecydowanie mid-endowy zestaw z 9500pro i jakoś gra do mnie nie "trafiła". Wkrótce po przesiadce na x800xt gra nabrała innego blasku i również przeszedłem ją do końca z wypiekami na twarzy. Wiadomo, że nie tylko oprawą a-v żyje człowiek, ale jak ktoś ma się męczyć z 25fps/low-med detale/niska rozdz. to faktycznie nie odbierze wszystkiego, tak jak zaplanowali to twórcy gry. Pewnie i w tym wypadku jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... aaa... i jeszcze mi coś się przypomniało... :-D

Te same osoby (tak uogólniam), o których wspominałem w poprzedniej wypowiedzi napiszą Ci jeszcze, że kiedyś gry miały poziom i były rewelacyjne(vide głodny Horacy) a teraz wychodzą zwykłe szutery z denną i oklepaną fabułą zachwycające tylko grafiką... hahaha... w dodatku przemkną przez Rapture w 8 godzin(jak to możliwe w ogóle?). Normalnie leżę i kwiczę.

 

Ta gra źle na mnie wpłynęła.

 

Dołączona grafika

 

:twisted:

 

Reszta screen'ów.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Zagrałem od początku i teraz czuję się tam jak u siebie w domu. Uwielbiam pogwizdujące boty latające w moim otoczeniu i obijające się o ściany i inne przeszkody. Po postu je uwielbiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny jest dzwiek silniczka napedzajacego te latajace robociki, jak spalinowka od RC :lol: swietnie to slychac

 

qqrydza robisz sobie "rewrite" kodu DNA? :lol: a gdzie fosforyzujace zyly? :D

 

 

ps. bez przesady z ta fotorealistyczna grafika :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączcie sobie hard min normal :) i nie idźcie na pałe z arsenałem jak to dzisiejsza młodzież gra :P tylko myślcie i korzystajcie z plasmid'ów. Przeciwników można na tyle sposobów załatwić, pułapki pozakładać, naprawdę zabawa jest fenomenalna i nie narzekajcie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał,że od tego czy się gra podoba czy nie jest demo. Otóż ja przeszedłem demo tylko jeden raz i zaraz wywaliłem,bo wcale do mnie nie trafiło. Dlatego też mnie ciekawi jak to jest na dalszych poziomach,że tak sie wszyscy jarają. Jak dla mnie to gra przereklamowana i już.

No ale cóż, po prostu nie moje klimaty i już ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie, jesli cos nie trafia w wasz gust, to nie rzucajcie tekstami, ze gra przereklamowana, że o kand [gluteus maximus] potłuc, itp. Macie inny gust, trudno, ale nie oczerniajcie gry. Ja tez moge powiedziec, ze Fryderyk Chopin i Jan Sebastian Bach są przereklamowani, bo mi sie ich muzyka nie podoba, ale czy miałbym rację?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... w dodatku przemkną przez Rapture w 8 godzin(jak to możliwe w ogóle?)...

D3 można w 1,3h przejść i imo Bio da sie nawet w "dużo" mniej niż 8 ;]

 

Ja właśnie gre skończyłem i jestem bardzo zadwolony ;0. Grało sie zajebiście, plazmidy mi bardzo pasiły i

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Następnym razem bede przechodził z deka w inny sposób i korzystając z innych plazmidów. Troche szkoda ze to już koniec ale jakby nie patrzeć to koło 20h grałem z oblookaniem wszystkiego wiec nie jest źle.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok

Nie czytać jak nie chcecie znać zakończenia!!!

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm

 

Tak tez myslalem , Ja podczas gry zabilem chyba 2 dziewuchy zeby sprawdzic co i jak :/

Przez to pewnie mialem inne zakonczenie niz twoje , Negatywne

Trza bedzie zagrac jeszcze raz

Zdradzasz pewne fakty... I tym sposobem wiemy, ze istnieja 2 zakonczenia: pozytywne i negatywne... Tylko po co mamy o tym wiedziec ? My, ktorzy wytrwale dazymy do konca tej pieknej rozgrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał,że od tego czy się gra podoba czy nie jest demo. Otóż ja przeszedłem demo tylko jeden raz i zaraz wywaliłem,bo wcale do mnie nie trafiło. Dlatego też mnie ciekawi jak to jest na dalszych poziomach,że tak sie wszyscy jarają. Jak dla mnie to gra przereklamowana i już.

No ale cóż, po prostu nie moje klimaty i już ;)

pzd

I mamy Cie przekonywac do grania.

A moze zaplacic za granie w BS ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na 30-40 fps jest niegrywalna- takie mam odczucia jakby szarpało. MAjąc już tych klateczek w okolicach 60-100 jest pięknie i wtedy gra się powinna każdemu spodobać.

Kaeres wkładaj x2 i będzie te 20 fps więcej ;) tym samym gra Ci podejdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@modman, prosba, spoiler...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Musisz sfotografowac 3 (1 juz masz) kolezkow z hakami, martwych, wtedy drzwi sie otworza i bedziesz mogl isc dalej...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy Cie przekonywac do grania.

A moze zaplacic za granie w BS ?

;)

Chyba źle mnie zrozumiałeś, po prostu byłem/jestem ciekaw (nie tylko zresztą ja),czy w dalszej części gra jest "warta świeczki",bo po demie dla mnie nie jest. A ty/wy tu zaraz o płaceniu etc. Sam chętnie zapłacę za gre jeśli jest tego warta,a od tego aby się o tym przekonać są m.in. fora,dema etc.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...