Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie wczoraj zakupiłem w MM. (w końcu nie dla idiotów :D ) Dawno w nic strzelankowego nie grałem. Wiem, że to nie jest klasyczna strzelana, ale wygląda z opini, że raczej to w niej przeważa. Crysis raczej w mglistej przyszłości. Na Gears of war jeszcze trochę poczekamy. Narazię więc pobawię się w Bioshocka. Zaszaleje i włącze najwyższy poziom. Mam nadzieję, że nie będzie za trudno. Super wyjadaczem strzelanek nie jestem, ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem B-)

 

Generalnie wrazenia pozytywne- grafika genialna, efekty jakich nie widzialem jeszcze w innych grach (aczkolwiek jest pare niedorobek- np. niektore animacje postaci lekko poszarpane, ale to nieistotne szczegoly).

 

Jedyny zawod- zakonczenie mogloby byc troche ambitniejsze- chocby dluzsze...

 

Zdecydowanie gra warta kasy wydanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim pietrze, na ktore mozesz dostac sie po schodach [chyba 3] jest dziennik, w ktorym jest haslo.

Sprawdz logi w podrecznym dzienniku, a na 100% znajdziesz w nim haslo do drzwi.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogoś interesowało - problem z błędami w grafice po włączeniu AA ustąpił po zainstalowaniu FW163.71.

 

A gra mi się okropnie ciągnie; mam wrażenie, że nigdy się nie skończy.

 

Pewnie to dlatego, że mam mało czasu na granie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję krótko : niezły gniot.

Podobają mi się tylko i wyłącznie Big Dadies - i animacja, i zachowanie, i design.

Grafika też nie jest zła, choć wspaniała też nie.

 

No, chyba że ktoś lubi klimaty zamkniętego oddziału zakładu psychiatrycznego - to śmiało polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... ale się uśmiałem... dobre dobre. Wiesz... nie neguję Twojej opinii, że niezły gniot ale teraz napisz te minusy i złe strony... :D bo tu pięknie sens i klimat gry oddajesz.

 

No, chyba że ktoś lubi klimaty zamkniętego oddziału zakładu psychiatrycznego - to śmiało polecam.

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to juz jakis czas, detale na maxa, spolszczone i jak dla mnie to kolejny FPS do zaliczenia, produkt dobry ale na pewno nie jest kamieniem milowym i co tam jeszcze. Przesada jest dawanie maksymalnej oceny przez wiekszosc serwisow.

Tekstury to mogly by byc ostrzejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - na początku klimat mnie, jednym słowem, zmiażdżył.

 

Mniejsza o grafikę, chciałem tylko poznać tajemnicę Rapture.

 

Teraz - nudzi mi się.

 

Choć pewnie gdybym postarał się ukończyć całą grę w 4-5 dni moja opinia byłaby inna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra ale na pewno nie na 10/10,nie jest to według mnie gra do której będzie się chciało wrócić za jakiś czas z taką chęcią jak do System Shock 2,daleko jej do niej,brakuje mi klimatu i tej niesamowitej samotności jak na pokładzie "Von Braun",wiem że trudno porównywać te dwa tytuły ale Bioshock miał być "duchową kontynuacją",może i nią jest ale ...trochę się zawiodłem choć gra rewelacyjna,być może dlatego że chciałem SS3,może kiedyś się doczekam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest cienko na sprzecie, po właczeniu AA jest tak 20-35fps zalenie od momentu najwiecej spada przy akcji i dymach, grac wygodnie mozna tylko na 8800 inaczej zamomnij i nie pisz ze ci smiga na maxa bo robisz z siebie idiote!!! hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamove, o co Ci chodzi? U mnie w 1280x1024 tez smiga na maxa bez zadnych zajakniec...

 

Wbrew temu, co probujesz tu zasugerowac, Bioshock ma bardzo rozsadne wymagania.

No to sorry ale jestes idiotą, bo smigac ci na maxa nie moze.Skoro ja mam 20-35 na max i przycina a mam lepszy komputer!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorry ale jestes idiotą, bo smigac ci na maxa nie moze.Skoro ja mam 20-35 na max i przycina a mam lepszy komputer!!!

Następny sfrustrowany dzieciak co swoje smutki musi wyładowac na każdym komu Bio smiga lepiej. A jak Ci napisze ze u mnie w 1600x1200 mam 60 fps z AA i AN to co? Powiesisz sie na kablu od klawiatury czy odgryziesz myszce ucho? :lol2: :mur: Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny sfrustrowany dzieciak co swoje smutki musi wyładowac na każdym komu Bio smiga lepiej. A jak Ci napisze ze u mnie w 1600x1200 mam 60 fps z AA i AN to co? Powiesisz sie na kablu od klawiatury czy odgryziesz myszce ucho? :lol2: :mur:

nie po prostu Zleje ziomka co takie glupoty wypisuje Pisssssssssssssssssssss :D

Edytowane przez adamove

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, czy mi sie wydaje, czy on cos wachal ? :lol: Tak, czy siak - ja tego nie chce ;-)

 

U mnie Bio na 1280/1024 i na full detalach smiga plynnie, nie mierzylem frapsem.

 

@adamove - wyswietl sobie swoje posty i przemysl dokladnie co wypisujesz, bo ktos ciebie zleje zanim zdarzysz sie obejrzec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pewnie zaciął się "ziomek" w batyskafie i lapie zła faze :D Ciekawe czy V-Sync wyłączył w ogóle że tak mu rewelacyjnie śmiga ... Nvm widać że to wyjątkowy przypadek :>

 

Pisssssssssssssssssssss :D

On głosował na Pis! :blink: :lol2:

 

BTW, wersja PL Bio jest bardzo ciekawa i teraz fabuła ukazuje całą swoja okazałość. Warto przejść 2 raz żeby wszystko dogłebnie zrozumiec.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorry ale jestes idiotą, bo smigac ci na maxa nie moze.Skoro ja mam 20-35 na max i przycina a mam lepszy komputer!!!

Nie jesteś pierwszą z połączeniem core duo + 8600gt , gdzie bioshock chodzi nędznie. Podobno zmiana koligacji na jedno jajo zwiększa wydajność w tym przypadku. Wiem , że to dziwne , ale podobno pomaga. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no adamove ma chyba okres.

Za AAx6 też mi się oberwało.

Ale costiemu polecieć z "idiotą" za darmoszkę to się skończy gorzej dla adamove niźli w moim przypadku pisanie WIELGACHNĄ CZCIONKĄ :P

 

A żeby jeszcze poddenerwować to opowiem taką historię, że gra mi się znośnie nawet na 7600GT oczywiście w max det. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie dołączę zeby dobic pana adamove ;] Mi na sprzecie z siga śmiga pieknie ;] ( bez AA i AF ofcors) , a mojemy kumplowi z A64 3500 + 8600GT no oc i 2gb ram chodzi nawet z AA ;p jest plynnie przewazenie >30FPS

 

Pozatym dopiero niedawno kupilem gierke i wssysa ;p Ale krotkie troche to :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help me ;)

 

:D ja juz very happy ze sobie pogram w bajoszoka a tu przy 2 lvl'u .. tydydym !

 

wywala :S zwiecha -> restart ( i chyba pomiedzy proba zrzucania pamieci fizycznej :S )

 

stery mam najnowsze 163.71 .

 

gdyby ktos mogl pomoc .. :-P

 

z gory thx :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BS krótki? Huh, to ile ty byś chiał, by trwał fps? Jak na standardy, które obowiązują od ładnych kilku lat dla FPSów (ok. 8-10h gameplay'a), to BS jest przecież grą długą (słuchając audiobooków, odkrywając wszystkie zamknięte pomieszczenia i ogólnie rozkoszując się grą, po ok 10h gry mam za sobą jej 50-60%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BS krótki? Huh, to ile ty byś chiał, by trwał fps? Jak na standardy, które obowiązują od ładnych kilku lat dla FPSów (ok. 8-10h gameplay'a), to BS jest przecież grą długą (słuchając audiobooków, odkrywając wszystkie zamknięte pomieszczenia i ogólnie rozkoszując się grą, po ok 10h gry mam za sobą jej 50-60%).

No ja bym chcial zeby trwal tak z 30h ;] ja również sluchalem wiekszosc autobooków i gra zajela mi ok 10h, dla jednych to duzo dla innych ( np. dla mnie to malo ) szkoda ze nie ma multi :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...