Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StoProGratis

a skad wiecie ze oni tłoczą wersje dla PC? Równie dobrze mzoe to byc wersja Xboksowa.

Jak widzieli pudełka to wiedzą co tłoczą :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie Niko wszystko :D

Hehe dzięki :* [; Choć mój avatar wciąż przypomina mi o starych dobrych czasach klanu Tweak.pl :D

A co do BIOSHOCK to czuje że bedzie to bardzo klimatyczny hicior, tylko na czym ja w to zagram ...

Same here... :-|

PS. Jak zaczniemy tłoczyć STARCRAFTA 2 to chyba zaryzykuje .... B) :lol: :lol: :lol:

Też bym chyba tak zrobił :wink: Sam ostatnio pogrywam w StarCraft'a :) Wczoraj przeszedłem podstawkę i dzisiaj zabrałem sie za Brood War'a, bo muszę się przyznać, ale nigdy wcześniej tego nie zrobiłem :oops: No ale koniec tego gadania, bo to nie ten topic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AbEE

 

Skory TY naprawde pracujesz tam gdzie napisales ,to czym bedzie dla ciebie zmian sprzeta ??? ;)

W takie firmie to nawet Cleaner zarabia 230 £ tygodniow na czysto ,

wiec nie powinno byc problemu z modernizacja kompa ;)

 

Na dowod ze tam pracujesz zarzuc jakas fotka z okladka Bioshocka

 

 

Co do filmu z linku : http://www.gametrailers.com/player/23296.html

widac ze bedzie ciekawie , a filmik chyba z konsoli albo na pc grali na mousepadzie

widac to po sposobie poruszania :)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki :D na jaką platformę gra jest obecnie tłoczona u Ciebie ??

na PC

 

a nie mozesz w robocie oblukac :P i zdac relacje nam?

Jest tak busy, że nie ma na takie rzeczy czasu, poza tym tam nie ma sprzętu na to :(

 

a skad wiecie ze oni tłoczą wersje dla PC? Równie dobrze mzoe to byc wersja Xboksowa.

Wersja PC

 

Jak widzieli pudełka to wiedzą co tłoczą :razz:

Nic dodać, nic ująć :)

 

Hehe dzięki :* [; Choć mój avatar wciąż przypomina mi o starych dobrych czasach klanu Tweak.pl :D

 

Stare dobre czasy ... :sad:

 

Same here... :-|

Też bym chyba tak zrobił :wink: Sam ostatnio pogrywam w StarCraft'a :) Wczoraj przeszedłem podstawkę i dzisiaj zabrałem sie za Brood War'a, bo muszę się przyznać, ale nigdy wcześniej tego nie zrobiłem :oops: No ale koniec tego gadania, bo to nie ten topic...

Przypominają mi się czasy szkoły średniej i nocki spędzone w kafejce przy Starcrafcie B)

AbEE

 

Skory TY naprawde pracujesz tam gdzie napisales ,to czym bedzie dla ciebie zmian sprzeta ??? ;)

W takie firmie to nawet Cleaner zarabia 230 £ tygodniow na czysto ,

wiec nie powinno byc problemu z modernizacja kompa ;)

 

Na dowod ze tam pracujesz zarzuc jakas fotka z okladka Bioshocka

Co do filmu z linku : http://www.gametrailers.com/player/23296.html

widac ze bedzie ciekawie , a filmik chyba z konsoli albo na pc grali na mousepadzie

widac to po sposobie poruszania :)

Na razie kasa idzie na cos innego, ale kupno lapka w planach jest ...

Jakąś fotka zapodam w sobote jak wróce z 12 godzinnej nocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka raczej norma ;], grafa na pewno nie lepsza niż Crysis (co mnie stuka) ale i fabuła i grywalność i klimat bedą lepsze (przynajmniej dla mnie).

 

Imo powinni dać demo (FC tez miał demo) i to teraz bo przecież 21 premiera (czy tam 2x ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wlasnie z tym brakiem Dema , gra w tloczni czyli gotowa

Zawsze uwazalem ze jesli tworcy gry sa zadowoleni z swego produktu ,

powinni wypuscic demo przed finalna edycja , jesli sie czegos obawiaja , dema nie bedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, twórcy GTA3 + dwóch "dodatków" mieli się czego obawiać? Epic też nie wypuścił demka GoW. Taki marketing akurat? Ograniczenia techniczne? Albo strach , że gracze źle pomyślą o grze , która oferuje tak wiele , że demo nie będzie w stanie tego pokazać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bedzie preyo-podobna gra ktora podzieli takie same losy jak prey.

ta gra nie bedzie miala duzego zwiazku z system shock 2, w ss2 byl wyglad pomieszczen, samotnosc, strach, cyberpunk a bioshok nie ma tego.

 

system shock 2: to wyglada jak statek kosmiczny, jestesmy sami mamy klimat http://www.3dnews.ru/documents/569/shot2.jpg

bioshock: tutaj nie widze klimatu ss2, nie czuc uczucia samotnosci http://www.voodooguild.com/screens/bioshock_zap/11.jpg

 

nie lubie bioshocka :<

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bedzie preyo-podobna gra ktora podzieli takie same losy jak prey

A skad ty to wiesz ? Masz dar jasnowidzenia ? Z reszta, pierwsze recenzje sa o wiele bardziej optymoistyczne niz Prey'a, do tego Prey mial byc tylko zwykla strzelanka.

 

bioshock: tutaj nie widze klimatu ss2, nie czuc uczucia samotnosci

No i co z tego ? Gra bedzie miala swoj specyficzny klimat i w sumie dobrze.

 

Moze i nie podoba ci sie gra (chodz jeszcze nie wyszla nawet...), ale nie masz prawa wmawiac, ze bedzie zla i bez klimatu.

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad ty to wiesz ? Masz dar jasnowidzenia ? Z reszta, pierwsze recenzje sa o wiele bardziej optymoistyczne niz Prey'a, do tego Prey mial byc tylko zwykla strzelanka.

No i co z tego ? Gra bedzie miala swoj specyficzny klimat i w sumie dobrze.

 

Moze i nie podoba ci sie gra (chodz jeszcze nie wyszla nawet...), ale nie masz prawa wmawiac, ze bedzie zla i bez klimatu.

widze to z screenow, filmikow i zapowiedzi. Tak jak wy z nich widzicie ze gra bedzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo interesuje sprzedaż ? Bo nie mnie (ofc naperskich w 3 pupy developerów ale mniejsza z tym). Akurat Prey był dla mnie świetny ale wiem ze, nie każdemu może sie podobać. Jedno jest pewne: bioshock mam mało wspólnego z ss2. Za dużo uproszczeń szczególnie w temacie "rozwoju" postaci więc jak ktoś myśli ze to sequel albo coś podobnego do ss2 to sie myli. Plazmidy to bedzie to co mnie najbardziej do tej gry przyciągnie pewnie.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bedzie preyo-podobna gra ktora podzieli takie same losy jak prey.

ta gra nie bedzie miala duzego zwiazku z system shock 2, w ss2 byl wyglad pomieszczen, samotnosc, strach, cyberpunk a bioshok nie ma tego.

 

system shock 2: to wyglada jak statek kosmiczny, jestesmy sami mamy klimat http://www.3dnews.ru/documents/569/shot2.jpg

bioshock: tutaj nie widze klimatu ss2, nie czuc uczucia samotnosci http://www.voodooguild.com/screens/bioshock_zap/11.jpg

 

nie lubie bioshocka :<

Klimat w System Shock 2 w dużej mierze tworzyła oprawa dzwiękowa a za dzwięk w Bioshock odpowiada między innymi ten sam człowiek który robił dzwięk do SS2,dla mnie to już jest duży plus,co do samotności w SS2 to wcale nie byliśmy tam sami,podobnie jak w Bioshock

Wyjdzie gra to ocenimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn wyjdzie niezły hit który się będzie świetnie sprzedawał?

nie,

preyo-podobna gra - przypominajaca graficznie, lokacjami prey'a

podzili jego losy - norobi szumu na poczatku a potem pojdzie w zapomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,

preyo-podobna gra - przypominajaca graficznie, lokacjami prey'a

podzili jego losy - norobi szumu na poczatku a potem pojdzie w zapomnienie

 

Gdzie tam podobnienstwo do Preya ? Przeciez BioShock jest o klase wyzej. Do tego gra na pewno ambitniejsza i robiona przez doswiadczonych i cenionych ludzi.

 

Jak pisalem wyzej jest juz pare BARDZO pochlebnych recenzji a to cos znaczy. Poza tym mysle, ze jezeli JAKIMS CUDEM gra bedzie ogolnie srednia to zostanie zapamietana przez oprawe graficzna, bo na chwile dzisiejsza to co prezentuja najnowsze filmiki to poprostu masakra - w koncu wykorzystana licencja UE3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam podobnienstwo do Preya ? Przeciez BioShock jest o klase wyzej. Do tego gra na pewno ambitniejsza i robiona przez doswiadczonych i cenionych ludzi.

 

Jak pisalem wyzej jest juz pare BARDZO pochlebnych recenzji a to cos znaczy. Poza tym mysle, ze jezeli JAKIMS CUDEM gra bedzie ogolnie srednia to zostanie zapamietana przez oprawe graficzna, bo na chwile dzisiejsza to co prezentuja najnowsze filmiki to poprostu masakra - w koncu wykorzystana licencja UE3.

No nie popadajmy w skrajności. Grafa imo jest dobra ale bez przesady. Co do pochlebnych recenzji Oblivion też miał takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam podobnienstwo do Preya ? Przeciez BioShock jest o klase wyzej. Do tego gra na pewno ambitniejsza i robiona przez doswiadczonych i cenionych ludzi.

 

Jak pisalem wyzej jest juz pare BARDZO pochlebnych recenzji a to cos znaczy. Poza tym mysle, ze jezeli JAKIMS CUDEM gra bedzie ogolnie srednia to zostanie zapamietana przez oprawe graficzna, bo na chwile dzisiejsza to co prezentuja najnowsze filmiki to poprostu masakra - w koncu wykorzystana licencja UE3.

podobna do preya jest grafika, moze troszke lokacje no i przedewszystkim obślizgłe bronie ktore są zywymi organizmami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo interesuje sprzedaż ?

To jak mierzyć sukces danego tytułu? Po wypowiedziach na forach? :blink:

 

podzili jego losy - norobi szumu na poczatku a potem pojdzie w zapomnienie

Poszedł?

Mówisz oczywiście o swoich odczuciach, rajt?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...