Skocz do zawartości
=KrAnKeD=

Jak długo powinny trzymać baterie z myszki??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą myszkę http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/11033 od dwóch tygodni, razem z nią były baterie Duracell myszka działa dobrze tylko dzisiaj mi wyskoczyło okienko z treścią "Battery level is critical" więc mam pytanie czy to normalne, że co dwa tygodnie muszę zmieniać do niej baterie :?: :?: :roll: I jeszcze jedno, czy też normalne jest jak wyłącze kompa to laser dalej się świeci :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterie własnie przy intensywnym używaniu trzymają około 2 tygodni - zakup sobie akumulatorki np 2300 mAh i je ładuj zamiast wymieniac baterie. Po wyłączeniu komputera laser powinien się swiecić lub migać z małą czestotliwością. Wszystko masz ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterie własnie przy intensywnym używaniu trzymają około 2 tygodni - zakup sobie akumulatorki np 2300 mAh i je ładuj zamiast wymieniac baterie. Po wyłączeniu komputera laser powinien się swiecić lub migać z małą czestotliwością. Wszystko masz ok :)Baterie własnie przy intensywnym używaniu trzymają około 2 tygodni - zakup sobie akumulatorki np 2300 mAh i je ładuj zamiast wymieniac baterie. Po wyłączeniu komputera laser powinien się swiecić lub migać z małą czestotliwością. Wszystko masz ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to wymienianie Durecelli ( bo te trzymają do 7 razy dłużej :lol: ) mnie nie rajcuje, a kupienie akumulatorków + ładowarki do nich chyba też nie :?

Co do lasera to jak podniose myszkę to laser świeci normalnie i po chwili tak jak napisał WoofeR świeci ( nie miga ) z małą czestotliwością :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w A4techu rfsop-53 aku trzymaja w zaleznosci od uzytkowaia od 1 do 3-4dni, ale w komplecie z mysza dostalem ladowarke i 4 aku, wiec mi to nie przeszkadza. 2 tygodnie to ladny wynik.u mnie w A4techu rfsop-53 aku trzymaja w zaleznosci od uzytkowaia od 1 do 3-4dni, ale w komplecie z mysza dostalem ladowarke i 4 aku, wiec mi to nie przeszkadza. 2 tygodnie to ladny wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą sama myszkę i nie używam do niej podkladki (szuram nią po blacie biurka) ... Jeśli nie wiesz to białe światło odbija promienie myszki i dzieki temu czujnik nie musi aż tak bardzo szukać ich a czarna podkładka pochłania i przez to czujnik wysila się aby znaleźć i zanalizować odbite ledwie śwaitło. Troche wytłumaczyłem po laicku ale powinieneś zrozumieć :) mam ta mysz od tygodnia i na razie baterie mam full ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy mi tłumaczyć nie musisz:> Używam podkładki bo mam stół oklejony błyszczącą taśmą i sensor się gubi ;(. Btw też kiedyś mnie zastanawiało czy 2 tygodnie to nie za mało i znalazłem taki test: http://www.percept.com/media/MicrosoftMous...ExecSummary.pdf

Wynika z niego że myszki microsoftu trzymaja prawie 4 razy dłużej na jednych bateriach niż gryzonie logitecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy mi tłumaczyć nie musisz:> ...

Tak myślałem :)

 

 

No więc wg mnie 2 tygodnie to bardzo długo jak na takie świecenie się diody w myszce. Na razie działam na standardowych duracellach ale już czekają nowe akumulatorki 2300 mAh na których myszka napewno dłużej pociągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji zapytam - próbowaliście używać cordlessa na różnych podkładkach? U mnie to: http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/9494 trzyma 2 tygodnie na zupełnie białej podkładce a tylko tydzień na czarnej...

Mam ta sama myche od 2 tygodni i jak narazie "battery level is good".

Baterie tez duracell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myche A4 techa na qlke i bateryjki trzymają mi średnio 3-4 miechy 8)

Bo to kulka => nie musi świecić... a to jest najbardziej prądożerne... u mnie na rp-680 ok 5 dni na standardowych akumulatorkach. A swoją drogą szkoda że taka renomowana firma jak logitech nie myśli o dokładaniu akumulatorków do bezprzewodowych optyków - wątpie żeby kogoś było stać na ciągłe wymienianie baterii... więc tak czy owak je kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...