Skocz do zawartości
JARBIO1

Chieftec ENH-0746GB

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniam mojego Chieftec (HPC-420-302-DF) na coś innego(mocniejszego).Zastanawiam się nad Chieftec ENH-0746GB albo Taganem ewentualnie Be-quiet Blackline 450W.Chodzi głównie o to by pociągnoł mój konfig wzbogacony o FX 6800 ,miał 2 wtyczki sata i stabilne napięcia( no i był cichy - tak w miare bo żona buchy :roll: ).Szukam urzytkowników Chieftec ENH-0746GB .Na niemieckich forach wyczytałem że jest głośny (troche dziwne bo ma 12 cm wentyl) .Niemiaszkom za bardzo nie wierze (znam kilku osobiście - rodzina :oops: ) ale oni wychwalają Zalmany ,Tagany i Bequity a ja na Chiefteku dotychczas się nie zawiodłem .Co radzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś mi dał schemat zasilacza jakiego chcesz kupić to bym ci doradził i powiedział który lepszy{jestem elektronikiem} a tak moge ci polecić antka 430wat lub 480wat lub 550wat zależy od twoich funduszy jak kupisz antka nie zawiedziesz nie ma takiej możliwości żeby zasilacz miał dużo mocy i był cichy znaczy jest ale radiatory w takim zasilaczu musiałyby by być ogromne co wiaże się z dużą wagą gabarytami i kosztami lepszym rozwiązaniem jest chłodzenie wymuszone chłodzenie powietrzem chyba że ktoś produkuje zasilacze chłodzone wodą to wtedy zasilacz praktycznie jest bez głośny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie popatrzcie na mój konfig.400 ledwo co daje rady.Jak odłanczam kolejne urządzenia to zasilacz zauważalnie milknie a sam proc ma pewnie ze 120 wat czyli pobór mocy na tak obsadzonej płycie jest napewno niemały.Zależy mi na stabilnym 12Volt z dużo A i możliwej ciszy bo komp będzie stał w sypialni(żona mi robi eksmisje z mojej trolowni :? 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...