Skocz do zawartości
Gość

GART w sterach do nforce'a 2

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd mi sie przyznac :oops: :oops: :oops: mam juz chyba totalna skleroze :lol: :lol: czy w sterach do nforce'a 2 instalujecie GARTa?? do czego jest on wymagany/niewymagany (odpowiada on za AGP?? dobrze pamietam??)...sam instaluje system co jakies 2 miechy ale dostalem teraz totalnego zaciemnienia..po prostu nie pamietam czy to instalowalem czy nie...

 

pamietam ze dzwieku nigdy nie instaluje, ethernetu no i IDE SW(bo robi totalny burdel i DVD RW nie dziala), ale o GARCie zupelnie zapomnialem..

 

big thx

 

EDIT:_______________________

dobra cos mi sie rozjasnia...sa to stery do AGP...ale mam nadal pytanie...instalowac GARTa razem ze sterami nforcea?? czy moze stery od grafy (ForceWare 61.**) same sobie "TO" zainstaluja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, podbudowało mnie to. Więc są dwa rozwiązania:

1 - zainstaluje to i wszystko będzie wporzątku,

2 - zainstaluje to i jeżeli nie będzie zgodności to co się może stać?? Czy konieczny będzie format gdyby nie było zgodności??

PS: spręt jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, podbudowało mnie to. Więc są dwa rozwiązania:

1 - zainstaluje to i wszystko będzie wporzątku,

2 - zainstaluje to i jeżeli nie będzie zgodności to co się może stać?? Czy konieczny będzie format gdyby nie było zgodności??

PS: spręt jak w podpisie.

A slyszales o takim narzedziu jak Norton Ghost ?

Sciagnij i mozesz testowac ile chcesz bez obaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...