Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

może to prywatna i trochę głupia sprawa ale ostatnio cię Komar nie widać na serwerze :mellow: :blink: ??

mi ostatnio zaczeła sie podobać broń terro, famas/galil ?? wczoraj zasadziłem 3 hsy podczas jednego full auto tym czymś, no i ma 35 naboi B) i moc także nie małą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulowac Vortexowi za zbanowanie WymiataczX, a tym samym i mnie! To mój kuzyn na moim kompie gral pod takim nickiem. Został najpierw kickniety za zabicie inteligenta który zamist rozejrzec sie do okoła kto ma defa rzucił sie na nia jak semp. Powinniscie mu podziekowac za to ze drużyna wygrała, ale przecie ktos był pare fragów do tyłu co za niesczescie, nic tylko pogratulowac... brawo oby tak dalej. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TxT ladne... i ping tez... nie szlo z nim grac. Przez niego inni tez dostawali laga...

Bana napewno zdejmą. Ja rodzince nie pozwalam grac na tweak z tego wlasnie powodu! Jeszce przez nich bana bym dostał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulowac Vortexowi za zbanowanie WymiataczX, a tym samym i mnie! To mój kuzyn na moim kompie gral pod takim nickiem. Został najpierw kickniety za zabicie inteligenta który zamist rozejrzec sie do okoła kto ma defa rzucił sie na nia jak semp. Powinniscie mu podziekowac za to ze drużyna wygrała, ale przecie ktos był pare fragów do tyłu co za niesczescie, nic tylko pogratulowac... brawo oby tak dalej.  <_<

1278898[/snapback]

ktos tu sie chyba za bardzo wczuwa...

 

swoja droga, jesli kuzyn ma takie same jazdy jak ty, a widzac po tym co piszesz tak wlasnie jest, to ban nalezal sie wam obu!

 

uprzedzajac atak na mnie - tak wiem, jestem statsiarzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlus - Widze ze cie bardzo zabolało nazwanie cie statsiarzem. Prawda w oczy kole?

A co do kuzyna to faktycznie troche przesadził, ale to dzieki niemu CT wygrało. Laga miał takiego bo ja sam przy kompie nie siedziałem sciagajac, a on chciał se w cos pograc, wiec mu wlaczyłem CS na jedynym servie który mam w Favorits'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ja nie mam mic juz dawno mi sie popsul musze grac na głosnikach... :( pozatym nie sadziecie ze ten co rozbrajał powinien sie najpierw rozejrzec? A nie pchac sie pierwszy dla 3 fragów za bombe?

Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokujcie komara co wam zalezy. Chlopak juz wie w czym rzecz. Zawsze mozecie zablokowac jak sie powtorzy problem.

 

edit:

 

odebral lekcje - koniec zajec klasa do domu ostatni gasi swiatlo

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Jak zwykle nie wie co sie działo a ma najwiecej do powiedzenia.Tak Komar do Ciebie mówie."Inteligentem" jest Twój brat który mi strzelił w głowe zanim zdążyłem powiedziec ..." DOBRA JEDNAK ZDĄŻE ROZBROIĆ...".I nie mów że bomba by wybuchła zanim by napisał słowo MAM. Bo to był jeszcze wczesny czas a defem rozbraja się 10 sekund.Kick był za to.A ban za niekulturalne zachowanie po powrocie, wyzywanie admina i nie danie sobie przetłumaczyć za co był kick.Ban był na 30 minut nie na wieczność więc nie róbcie z igły wideł tylko trzeba było sprawdzić po 30 minutach czy można wejść ... dziękuję za uwage.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie czemu Wy sie tak czepiacie autosnajperek? jak ktos nie umie grac przeciwko tej broni to ja wyzywa (albo co gorsza ludzi nia grajacych)... tak samo bylo z awp na 1.5... lol (i to nie z broni a z Was...) n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAsz racje enigma ;)

Co to za jaja na serwie?? UT czy jak?? Jak bym w niego chciał grac to bym sobie go włączył!!! Co 2s slysze het szatt het szaat... Wnerwiające!!!

Usuncie ten badziew bo psuje radość z grania!

Dzisiaj były same HS, cuda czy jak:> Nie szłopograc z awp :( Stajesz a gosciu Ci z eagla albo z ak pociagnie no i znow zbieraja 5kawałkow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz to "włączył"

 

Chyba dam Ci bana na zawsze. Przynajmniej topic uszczupli sie od Twoich beznadziejnych komentarzy.

 

Boty byly wlaczone poniewaz gralo pare osob i zeby gra przybrala sensowny wymiar dodalem boty. Nie podoba sie? Won

 

 

------------

 

Co do tych smisznych dzwiekow a la Q3 ;] Zostana wywalone, spokojnie. Ale musze przyznac ze to one mnie nakrecaja ( nie wiem jak innych ) do jeszcze szybszej, brutalnej, efektywnej i efektownej gry ;]

Milo slyszec ze dzieki tobie w sluchwach leci : HOLLY SHIT, albo MONSTER KILL ;]]

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAsz racje enigma ;)

Co to za jaja na serwie?? UT czy jak?? Jak bym w niego chciał grac to bym sobie go włączył!!! Co 2s slysze het szatt het szaat... Wnerwiające!!!

Usuncie ten badziew bo psuje radość z grania!

Dzisiaj były same HS, cuda czy jak:> Nie szłopograc z awp :( Stajesz a gosciu Ci z eagla albo z ak pociagnie no i znow zbieraja 5kawałkow :P

1280285[/snapback]

?! ale mi chodzi o to żeby właśnie żadnej broni nie blokować! serwer jest FFA (jest?) więc nie powinno być takich ograniczeń, jak ktoś umie grać tylko jedną bronią to chwała mu i cześć przynajmniej jakiś poziom jest... ja osobiści bardzo lubię czasem pograć autosnajpą bądź awp... :D :D :D

 

Bardzo prosze nie krempuj sie... i ic se pograc z botami bo to twój poziom.  :angry:

1280482[/snapback]

Czyżby Poca się opuścił, że tak komentujesz to? a boty są lepsze od wolnych slotów i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komar jaki problem Niechcesz nie Graj nie Podobaja ci sie Boty na Serverze nie GRaj Proste i nie Obrazaj innych Za to ze Boty wloczyll nie bylo ludzi to wlaczyl Ludzie sie zaczeli Zbierac= Wylaczyl :D

Co do dziwek ehhmmm dzwieków :P Mi sie podobaja Dokladnie jak Poca to powiedzial Nakreca mnie to tesh nakręca :D Tylko za duzo ich jest moim zdaniem powinny zostac rtylko hedshot i jakis moster kill Te reszte to powiiny out :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haselko jest latwe do zapamietania i do wklepania.

co do usuwania :arrow: enigma chodzilo o te heahead shot i inne. cs to cs imo a nie ut2k4 czy q3 ze lata sie po calej planszy z predkoscia dzwiekow. jakbym chcial pograc w nieskrepowana rzeznie to bym odpalil arene z 20 botami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlus - Widze ze cie bardzo zabolało nazwanie cie statsiarzem. Prawda w oczy kole?

1279529[/snapback]

normalnie nie moglem spac po nocach... :cry:

 

?! ale mi chodzi o to żeby właśnie żadnej broni nie blokować! serwer jest FFA (jest?) więc nie powinno być takich ograniczeń...

1280515[/snapback]

racja! Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie temat zaskoczył... :P

 

Granatnik do m16??.... .....hmmmm..... Niezly pomysł ale wtedy traci kałach. To i do kalacha tez by sie przydal (jest przynajmniej w Operation Flashpoint). Móglby byc kupowany np. dodatkowo jak kevlar czy granat.

 

 

M16+tlumik, dobry na krotkie dystanse (i dla kampa-mena).... .....z daleka "wole bezzz" jak to ktos w reklamie powiedzial :P. NIe wiem czy w CSS jest ta roznica zauwazalna, ale w 1.6 jak zmienia sie na tlumik to celownik sie rozszeza co znaczy ze wiekszy rozrzut ma.

 

 

Steyr good gun i ma maly zoom...

 

 

Snajpa jest niezla praktycznie kazda. Ostatnio probuje graz z plasteliną na srodku ekranu zamiast celownika, zeby nie tracic czasu na zoom. i nie zle mi idzie (ale gram na razie w 1.6, bo tylko takiego ma kolega)

 

 

 

Szkoda ze nozem nie da sie rzucac (tak jak np. w darmowym 2d-shooterze Soldat 1.2.1 :P )

 

 

 

granaty są niezle. Tylko troche gra czasem traci na wartosci. Bo leci sie z takim granatem z piesnią na ustach aby dobiec jak najszybciej do miejsca gdzie obie druzyny sie spotykają i rzuca sie go na pamięc licząc, ze sie trafi. Troche to malo klimatyczne. powinno sie traktowac nową rozgrywke jako nową akcje tzn. posuwamy sie do przodu mniej wiecej wiemy gdzie są ale nie dokladnie itd. W realu nie ma przeziez tak ze szturmują goscie budynek i na slepo granaty walą. Rzucają tylko wtedy gdy : albo wiedzą ze ktos tam jest i są pewni ze nie trafią w hosta, albo gdy jest to granat dymny. No ale trudno wymagac tego kiedy kazdy chce jak najwiecej fragow zdobyc :D

 

 

Co do magnum. Wydawalo mi sie ze w magnum tylko do pierwszego strzalu trzeba odciągnąc kurek, a potem to sam odskakuje... ...no ale moge sie mylic.

 

 

troche szkoda ze nie mozna sie czołgac. No ale w koncu CS to gra dynamiczna a nie powolana skradanka :P

 

 

Zem sie rospisal

 

Heja banana.....

Edytowane przez PickUpThePhone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem dzisiaj na serwer i to co mi sie spodoblo z miejsca to wlasnie problematyczne dzwieki. Jak dla mnie sa wporzadku gra nabiera dynamizmu i milo jest slyszec 'unstopable' . :) . Jak komus sie nie podobaja to proponuje zrobic sade / glosowanie - czy zostawiamy czy usuwamy iech nie decyduja jednostki ale cala splecznosc serwera.

 

Jestem ZA POZOSTAWIENIEM obecnych dzwiekow sa lepsze od poprzednich, ktorych byla uboga ilosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie temat zaskoczył...

 

Granatnik do m16??.... .....hmmmm..... Niezly pomysł ale wtedy traci kałach. To i do kalacha tez by sie przydal (jest przynajmniej w Operation Flashpoint). Móglby byc kupowany np. dodatkowo jak kevlar czy granat.

Po 1 to nie M16 a M4A1(Jest to skrucona wersja M16 Zrobiona Został na potrzeby US. Army podczas Wojny Vietnamskiej :D)

Po 2 Granatnik z tego co wiem mozna doczepić Zarówno Pod AK-47 jak i M4A1 Oczywiscie będe to inne granatniki

Eh sie Rozmazylem :P ALe Moze za kilka Lat taki pomysł wpadnie do czyjegos Łba z Valve :wink:

A o to M4A1Dołączona grafika

A tu M16 Dołączona grafika

To tak OT :] Ale Z tego co Wiem To duzo osób na m4a1 mówi m16

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...