Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to czysty kabaret... po co zamieszczac durne wyniki skoro nie ma do tego screenow z playerlist i koncowymi punktami? powiesic :wisielec:

btw ten update mnie dobije :evil: nie ma jak przekroczyc limit na neo :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sobolobos

Poca - niezły wątek humorystyczny :D

Orgiusz - zadzwoń na 0300900300 z nr na którym masz neo i z automatu dokupisz kolejne GB - tyle że po 24H - ale przecież do końca miecha jeszcze sporo czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przezyje na limicie :wink: pingi w normie wiec jeszcze pogram :twisted:

a update juz jest.... ciekawi mnie tylko ze jedyna roznica w cs jest to ze niektore serwy wskakuja natychmiast a inne jakby sie wieszaja (przy takich samych opoznieniach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę sobie pogratulować że znalazłem ten fake ??

 

jeżeli to sprawa PaD (rxt), to nie wiedziałem że z kimś takim gram w jednym miejscu, a nawet z nim rozmawiam... to jest takie buractwo i prostatctwo, żeby wykręcić takiego wała że się w "dyńce" :P nie mieści

 

ciekawi mnie kto dodał ten klan(nasz ? ) do ligi pif-paf ??

 

ps. jeżeli nie pad to zrobił to sorry za te słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sam zobacze - skoro dodali SeS to rownie dobrze mogli tez dodac SensoR. Zaraz sprawdze bo faktycznie moze okazac sie ze rozegralismy kilka juz przegranych meczy w lidze pifpafka- zonk. Przeciez to czyste chamstwo co wam zrobiono SeS.

Jak mozna byc tak podlym i nabijac sobie statystyke a konto klanu ktory nie wpisal sie do pifpafka. :mur: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to wyjaśniłem z Pocą, że nie mam z tym nic wspólnego. W klanie RXT byłem jakieś 3-4 miesiące temu. Proszę nie mówić że klan RXT teraz sie nazywa PaD, bo to jest zupełnie inny klan. w RXT byłem tylko playerem, a tu jestem CL. Dawno zapomniałem o tym RXT (czymś), a tu prosze ktoś sobie robi jaja i chce nam zrobić negatywny rozgłos. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego walka juz wczoraj w nocy widzialaem, Bania mi pokazywal to i tez bylem niemniej zdziwiony. Nie wydaje mi sie, ze PaD moze miec z tym cos wspolnego. FastlY nie byles zbyt mily, jakby nie patrzec teoretcznie tez naleze do tego klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego walka juz wczoraj w nocy widzialaem, Bania mi pokazywal to i tez bylem niemniej zdziwiony. Nie wydaje mi sie, ze PaD moze miec z tym cos wspolnego. FastlY nie byles zbyt mily, jakby nie patrzec teoretcznie tez naleze do tego klanu.

1284053[/snapback]

dobra sorry jeszcze raz, ale byłem troche wk..... a że w rxt grał pinek i dabek to odrazu na mysl przyszedl mi pad, n o ale to bylo pochopne stwqierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko, ale prosze pamietaj, ze Pinek i Dabek to jeszcze nie caly PaD... Wiec dobrze by bylo sprecyzowac, a nie krzywdzic wszystkich i nie wysnuwac zbyt pochopnych wnioskow. Ale to tyle umoralniania z mojej strony. I nie walujmy juz tego tematu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do nowo założonego klanu B.O.G. Ochotnik powinien spełniać wymagania:

-Musi być zapoznany z grą counter-strike: source

-Musi dobrze grać (żeby nie narobic wstydu:)

-Powinien poświęcać dużo czasu na gre

Jeśli spełniasz te wymagania zgłos sie na e-mail cyberboy@op.pl lub debond@o2.pl albo na numer gg: 9572322 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOT (mój nowy skrót Start Off Topic :P )

może B.Ó.G co ?? :)

a jak by ktoś lepiej od was grał ?? to wy mielibyście wstyd :P

 

zapoznany tzn. ?? umie wejść na serwer ?? zmienić "nick" i dopisać B.O.G ?? taknei ?

nei roumiem'

 

15 minet styka ?? na tydzień of course ;)

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalbym co mi skojarzylo sie z tym LiZAkiEm ale sie pohamuje - juz i tak mam 30%owe ostrzezenie :lol:

1284187[/snapback]

 

eHH, Ja TYle SamO ;]] tyLE zE PEwnIE maM 2X dLuZsZA HisToriE wARnoW ;]

 

-----------------------

 

MAM pYtaNIE, oD jAKiEgoS czasu RwIE MI GRe. mAM pINg 50ms a jAk Z ratE 9000 zMIeNIam NA 4 to RWaNIe MalEJe Ale Za TO mAM choKE 50.

 

 

bTw SGj F_pYte pRoGRam ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisales ten post wczoraj czyli w piatek - "srodek tygodnia" ? :>

1284973[/snapback]

u mnie tydzień to jest od pn-pt :D , czyli chodziło mi wt,śr,czw

 

a reszta to jest ponad tygodniem ^^ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki w ***** Polecieli

Pff Jakie Typy :mur: :mur:

1283381[/snapback]

 

DLACZEGO PODPIEPRZYLES MOJ AVATAR? :mur: :mur: :mur:

 

http://217.168.128.135/style_avatars/3eb30...bc4806c6a1f.jpg to jest dokladnie link mojego avatara ktorego wrzucilem ponad 2 lata temu na tweak i uzywam go caly czas, ty podlinkowales go sobie i tu na forum i na team-pentagram w profilu.

 

TAK SIE NIE ROBI :mur:

 

Zmien go, uzywam go od bardzo dawna i pasuje do mojego nicka :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Pinki Tego Avataru nie kopiowałem tylko wybralem z Galerii

Skoro Wybrałem z Galerii to czyli ze mam prawo jego mieć bo jest w Galerii :P

Wrzuc na looz

Nic takiego Sie nie Stało Ja nie zmienie go bo jush się przyzwyczaiłem do niego :blink: :blink:

A nie odpisuj tutaj na forum tylko jak by co to napisz na pw wolge po co napisałes to na froum o Cs Source ??

I na pw :mellow: :mellow:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moglem sie powstrzymac przed OT.(i tak pewnie skasuja :wink:)

zacznijcie sie klucic o ciuchy. avatary z galerii chyba sa dla wszyskich? i po kiego wala piszesz posta o tym w watku cs:s ????

 

edit: tylko ciekawe ze w galerii sa wszyskite avatarki forum a nie tylko standardowe... wpadka?

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Doopa Mam jush lepszy Avatar

I Pier*** dziele Tego jush nie zmienie

Pewnie Zaraz Ktos sie przyburzy ze ukradlem jego Avatar

Po[ciach!]e

Ale cuz chłopak sie Nudzil to Zrobil przedstawienie Ze ukradłem jego Avatar :lol: :lol: :lol:

Ciekawy Jestem Czy to Tak naprawde jego Avatar Bo Zapewne Skopio0wał Adres i wkleil (Bez zgody Autora Wiec czy to jego (niesądze) Eh)

Dobra Koniec OT Bo jescze %% dostane ;)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OrGiUsZ no wlasnie sa tam avatary wszystkich z forum, to bez sensu brac czyjs avatar, po tym sie rozpoznaje ludzi na forum, nie sadzisz? Gdyby to byla galeria stworzona przez kogos, z roznymi podstawowymi fotkami to spoko ale bez jaj...

 

Napisalem tutaj bo dwie osoby zglosily mi ze ktos "ukradl" mi avatar i dostalem linki do tego tematu, siedze tu troche dluzej niz ty wiec powinienes sie dostosowac. Nie nudzilem sie, nie wiedzialem ze w galerii sa wszystkie avatary do wyboru wiec oczywiste bylo ze skopiowales sobie moj link, nie? Avatar wrzucilem dawno na tweak z dysku a nie z zadnego linku. Koniec gadania, masz swojego diabelka :lol: Wszystko co tu napisalem bylo po to by uniknac pozniej nieporozumien... EOT

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...