Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie sie teraz z regoly zbieracie (brakuje mi tej milej atmosfery :(( ) bo raz na jakis czas uda mi sie kogos spotkac na publicznych ale to nie to samo wolal bym wieksza grupe ;)

Wiem ze chadzacie do KAC-a ale ja za bardzo nie jestem wtajemniczony i nie znam nowego hasla do serwa .

Dajcie jakis namiar na spotkania  plisssssss

1406811[/snapback]

[O and O] Reaktywacja Source [POLAND] 62.233.175.2:27020:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy steam news update::

 

Friday, April 22 2005

 

This week we'd like to give everyone some information on our new Counter-Strike: Source map that we've been working on, as well as a new Half-Life 2: Deathmatch map we'll be releasing next week.

 

It is a bit daunting to learn a new Counter-Strike map right as it's released, so we've gone through de_port and tried to give people an idea of what our design intentions were. Click here to get to a page that outlines six different strategies to try once the map is available. We're still shooting for release of de_port (along with a redone de_inferno) in a couple of weeks. Next week's Steam news will include some pictures showing off what de_inferno looked like as it was being built from scratch.

 

We'll be releasing a new Half-Life 2: Deathmatch map this coming Monday the 25th. This new Valve created map is called dm_runoff and was inspired by a Half-Life 1 favorite, Crossfire.

http://steampowered.com/games/css/strategy/

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wszedlem sobie na cdprojekt z racji wolnego dnia i przerwy w pracach ogrodniczych i z miejsca dostalem hedziora. I tak z dziesiec rund. Mysle sobie " O ja pitole alez lamie ". A potem zaczalem sie przygladac. Szczegolnym skillem wykazaywal sie Un^eka^[VCL] - koles fantastycznie skanowal sciany... i paru innych... juz nie bede wymienial. Mysle sobie ze css czeka podobny los co mohaa sami Pr0skiLLplaYersmade BY haxcompany. A tak bylo fajnie przez te pol roku... gdy ramie w ramie szlifowalismy swoj skill na tweak. Teraz dolaczy duze grono zacheconych slodkim cukierkiem /czitusek - w lukrowej polewie/ i pragnieniem szybkiego zaistnienia. "Jaki ja jestem Pr0- patrzcie i umierajcie". Pamietajcie PLAY hard FOR FUN nigdy PLAY HARD go Pr0. BO to grozi kuszacym cukierkiem a nie kazdy ma silna wole...

 

rece mi opadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja smieje sie gdy mnie wyzywaja od cziterow [oryginalna pisownia] a sami jada na aimbocie czy wallhacku. pelna nazwa takich n00bow niestety nie jest mozliwa przez autocenzure tłika ^_^ . a zarzad nowego serwerka zapewne bardzo szybko bedzie reagowac na wszelkie problemy ze strony takich pr0 lamerow. steamid chyba trudno zmienic :wink:

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem: mało fps (czasem spadają do 10) - mam taki kofig: Athlon XP 1700+, 1 GB ramu (2x 256 no name i 1x512 Kingstone - wszystko DDR 400), grafika GeCube 9550 Ex (450/600), płyta ECS K7VTA, dysk Westen digital 40 GB/7200. Oprócz małej ilości fps następują też zacinki (nawet jak mam 40 fps'ów i ping na poziomie 50 to czuję szarpnięcia grafiki), Gram na ustawieniach - wszystko na low i 800x600 ale to nic nie pomaga. W konsoli mam ustawione max fps 300. Nie wiem co robić - pomóżcie. BTW na serwach występuję jako AQQ więc pewnie się znamy - Jin'a widziałem wczoraj i nieźle wymiatał.

 

Podrawiam

ZED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jinek powinien biegac z nozem, wtedy stanowi mniejsze zagrozenie :wink:

kwestia spadku/niskiej ilosci fps :arrow: dodaj komendy -heapsize 500000 -preload dla lepszego wykorzystania pamieci (bylo juz to poruszane w tym temacie, musisz sie cofnac), sprawdz jakie masz stery (moze nowe by sie przydaly), czy nie masz zasmieconego syfu...ee znaczy sie systemu - chodzi mi o wszelkie wirusy, adware i zbedne programy dzialajace w tle. i sprawdz czy pamieci leca synchronicznie z procesorem.

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia spadku/niskiej ilosci fps :arrow: dodaj komendy -heapsize 500000 -preload dla lepszego wykorzystania pamieci (bylo juz to poruszane w tym temacie, musisz sie cofnac), sprawdz jakie masz stery (moze nowe by sie przydaly), czy nie masz zasmieconego syfu...ee znaczy sie systemu - chodzi mi o wszelkie wirusy, adware i zbedne programy dzialajace w tle. i sprawdz czy pamieci leca synchronicznie z procesorem.

1409984[/snapback]

Stery sprawdzałem różniaste: jade teraz na dołączonych do karty, miałem omegi ale cuś nie tak z nimi było, na catalisyach też bez zmian. Format był przed dwoma tygodniami więc system w miarę świeży. Jak sprawdzić czy pamięci lecą synchronicznie z procem? (tylko krok po kroku bo lalma ze mni nieziemska). OT - gram od listopada tamtego roku w cs:s (z rzadka bo z rzadka ale gram), większość ludzi na servach się już po Nickach rozpoznaje - zmieżam do tego że ostatnimi czasy pojawili sie nowi (nowe nicki) i wymiatają jak starzy - najlepsi na mapie. Przykład - Italy - kolo 47-4 :mur: w 20 min. - no grać się odechciewa. Nawet jakby był pro w 1.6 to kurcze nie aż tak. Miałem okazję grać na servku z pentagram.neo (mistrz europy, było nie było) , najlepszy na mapie, ale nawet on nie miał takiego wyniku. ŚMIERĆ CZITEROM.

Edytowane przez zed_levar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie bylo ten Neo :>

Nie graja FFA

1410104[/snapback]

Ale on nie powiedzial ze gral z nim na serwerze FFA :-P

Chociaz ja bym sie bardziej sklanial rzeczywiscie do fake'a. Tak samo jak zibi w PaD, to bylo naprawde "fajne".... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie powiedzial ze gral z nim na serwerze FFA :-P 

Chociaz ja bym sie bardziej sklanial rzeczywiscie do fake'a. Tak samo jak zibi w PaD, to bylo naprawde "fajne".... ;)

1410149[/snapback]

ten typek to 11-latek jadący na mh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fastly

no cos ty... naprawde? za jego iq i podejscie dawalem mu 9 :lol:

@LUNX

na jakich ty grasz serwach ze pingi ci tak skacza? wlaczasz jakies p2p w czasie gry? bo juz nie czaje bazy. na czysto powinienes miec 60ms albo mniej... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fastly

no cos ty... naprawde? za jego iq i podejscie dawalem mu 9 :lol:

@LUNX

na jakich ty grasz serwach ze pingi ci tak skacza? wlaczasz jakies p2p w czasie gry? bo juz nie czaje bazy. na czysto powinienes miec 60ms albo mniej... <_<

1410195[/snapback]

sam się przyznał że ma 11 ;) , a w datę urodzenia dokładnie nie wnikałem :)

 

u mnie na 256kb/s przy włączonym FlashGecie i ssaniu 25-30KB/s, na pifpafach mam ping nieprzekraczający 100 :D więc nie wiem co wy za problem macie z pinkiem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem zaczalem sie przygladac. Szczegolnym skillem wykazaywal sie Un^eka^[VCL] - koles fantastycznie skanowal sciany... i paru innych... juz nie bede wymienial.

Nie wierze zeby eka czitowal... Za duzo osob go tam zna zeby wszedl na real nicku i czitowal. Poza tym raczej by od razu z Un wylecial... Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...