Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem jak gral Jin to mielismy miec dlugo oczekiwany trening a wczoraj gralismy spara z DesperadoS wiec to chyba normalne ze osoby postronne powinny opuscic serwer.

A co do kickow to beda stosowane tylko w ostatecznosci jak ktos naprawde nie bedzie chcial wyjsc przed sparem.Wiadomo jaka awantura byla poprzednio i nie dopuszcze aby takie sytuacje mialy miejsce rowniez teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem  jak gral Jin to mielismy miec dlugo oczekiwany trening a wczoraj gralismy spara z DesperadoS wiec to chyba normalne ze osoby postronne powinny opuscic serwer.

A co do kickow to beda stosowane tylko w ostatecznosci jak ktos naprawde nie bedzie chcial wyjsc przed sparem.Wiadomo jaka awantura byla poprzednio i nie dopuszcze aby takie sytuacje mialy miejsce rowniez teraz.

1512364[/snapback]

Jakie sytuacje miały miejsce? Jak ktoś po 3 proszeniu nie chciał wyjść to był kickowany... My tak samo mieliśmy spary... I w momencie kiedy prosi się kogoś a on nic no to chyba nie ma innego wyjścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten serwer tweaka jest tylko dla klanu tweak.pl?

bo wczoraj wszedlem zeby troche pograc to tylko ktos powiedzial

-kto to?

-kick?

 

to sobie wyszedlem. Wiec jak to jest mozna u was grac czy nie?

1512307[/snapback]

Nie bez powodu jest w nazwie CW # FFA. Kazdy klan musi potrenowac czy zagrac spara. A jako, ze jestesmy wlascicielami tego serwera, to my decydujemy o jego "losach". To, ze mozna grac FFA, to jest nasza dobra wola, poniewaz nie chcemy aby swiecilo pustkami.

 

nie bardzo, ostatnio gralismy 3v3 to chcieli mnie kopac bo nie jestem z tweaka a oni chca sami pograc O_o

1512309[/snapback]

Jin nikt Cie nie chcial kopac, tylko zostales poproszony. Poniewaz nikt nie ma nic do Ciebie, wiec raczej nie byloby powodu. A to, ze zostales poproszony o opuszczenie nie powinno Cie dziwic z racji tego, ze bylismy umowieni na trening o godz. 21. Moze sie i nieco przesunal, ale bylo 11 osob z klanu (brakowalo KZI).

 

 

 

Panowie troszke wyrozumialosci. Nikt nie mial do Was o nic pretensji. W koncu mogliscie nie wiedziec, ze cos sie szykuje na serwerze. Ale prosze Was o nie zalatwianie takich spraw na tym forum z racji tego, ze obiecalismy nie naduzywac tego pod jaka nazwa gramy. Wiec nie chce aby ktos z administracji mial pretensje, ze wraz z powstanie tego klanu, powstaly nowe problemy na forum.

 

Dalsze rozmowy na ten i podobne tematu prosze toczyc w tym miejscu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin nikt Cie nie chcial kopac, tylko zostales poproszony. Poniewaz nikt nie ma nic do Ciebie, wiec raczej nie byloby powodu. A to, ze zostales poproszony o opuszczenie nie powinno Cie dziwic z racji tego, ze bylismy umowieni na trening o godz. 21. Moze sie i nieco przesunal, ale bylo 11 osob z klanu (brakowalo KZI).

nikt mnie nie prosil bo usunelem sie o wiele wczesniej, i wam bym napewno na treningu na serwie nie chcial siedziec. Chodzi po prostu o atmosfere. Wchodze pierwszy na serwa, zbiera sie pare osob i teksty: "to jak? gramy sami?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie nie prosil bo usunelem sie o wiele wczesniej, i wam bym napewno na treningu na serwie nie chcial siedziec. Chodzi po prostu o atmosfere. Wchodze pierwszy na serwa, zbiera sie pare osob i teksty: "to jak? gramy sami?"

1512621[/snapback]

lepsze takie teksty niz to czym bylem uczestnikiem swego czasu. jakis polski public, bylo 9/16 ludkow laduje sie nie zwracajac uwagi nia nicki... nowa runda patrze jakies tam tagi vs jakies inniejsze i teksty typowych pseudo kibicow. "[ciach!] wy[ciach!] glupi sku[ciach!]!!!!!!!!!!"

public, bez pass a mnie bylo cale tam cale 3 sek. szybciej zrobilem disconnecta niz ktos mnie wykopal... ale sadze ze by im to zajelo jakies 40sekund. mniej wymagaloby wiecej iq. i poziomu kultury osobistej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja sobie czytam forum i patrze - o zalozyli nowy serw na ktorego wszystkich zapraszaja ze ma byc milo itd itd po czym wchodze na serw i po 5 sekunach slysze "co to za typ? wywalamy go?" nikt mi nic nie mowil czy jest spar czy cos zreszta bylo tylko 5 osob chyba ja bylem szosty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja sobie czytam forum i patrze - o zalozyli nowy serw na ktorego wszystkich zapraszaja ze ma byc milo itd itd po czym wchodze na serw i po 5 sekunach slysze "co to za typ? wywalamy go?" nikt mi nic nie mowil czy jest spar czy cos zreszta bylo tylko 5 osob chyba ja bylem szosty...

1513111[/snapback]

Ogloszenie mialo na celu poinformowanie. Tylko nie przewidzialem, ze ktos moze wejsc, znalezc ip i pass, a nastepnie wbic na serwer. Bo raczej bylo to do wiadomosci "stalych bywalcow" tego tematu. Nie wykluczam obecnosci nowych osob, ael poprostu nie przewidziaelm ze trzeba komus dokaldnie tlumaczyc co i jak. Ale sadze, ze teraz juz zostalo wyjasnione i koniec.

 

Haslo zostalo zmienione jak juz sie pojawili wszyscy, poniewaz nie kazdy na bierzaco korzysta z GG, aby znalezc tam haselko nowe na serwer.

 

Ogolnei to moglibysmy zmienic temat :P Nie chce mi sie tluamczyc tutaj, bo nikt niczego nie jest winien. Tym bardziej prosilem, zeby rozmowy nt serwera czy klanu byly toczone na innym forum (adres podany wczesniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - było fajnie, jak serwer był CMX'a. Teraz każdy ma własny i jest kupa nie granie. U mnie w robocie było to samo - szef daleko, to każdy chciał rządzić. 9 osób i co 2-3 dni zmieniany całkowicie grafik, bo komuś nie pasowało, więc sobie pisał nowy. W końcu z szefem zrobiliśmy rząd i powiedzieliśmy "komu się nie podoba, spier... stąd". Teraz jest szef szefów i ja jako szef od grafika. Jaki spokój, sielankaaaa.... Wniosek -za dużo ludzi na stołkach, za dużo pierdół, mało grania. Zabawa jest gdy wszyscy są równi, no, albo koleżeńscy i potrafią przełożyć cudze nad swoje. Pozdrawiam, mistrz wyzywania od chiterów KZIsio ;)

Ps. Brakowało mnie..no fakt, może dlatego, że nie wiedziałem że gracie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - było fajnie, jak serwer był CMX'a. Teraz każdy ma własny i jest kupa nie granie. U mnie w robocie było to samo - szef daleko, to każdy chciał rządzić. 9 osób i co 2-3 dni zmieniany całkowicie grafik, bo komuś nie pasowało, więc sobie pisał nowy. W końcu z szefem zrobiliśmy rząd i powiedzieliśmy "komu się nie podoba, spier... stąd". Teraz jest szef szefów i ja jako szef od grafika. Jaki spokój, sielankaaaa.... Wniosek -za dużo ludzi na stołkach, za dużo pierdół, mało grania. Zabawa jest gdy wszyscy są równi, no, albo koleżeńscy i potrafią przełożyć cudze nad swoje. Pozdrawiam, mistrz wyzywania od chiterów KZIsio ;)

Ps. Brakowało mnie..no fakt, może dlatego, że nie wiedziałem że gracie ?

1513883[/snapback]

 

Jak tam Twoja forma? Zmierzymy się kiedyś? :D Dla Ciebie nawet wyłącze mojego Aimbota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak, ja wam nie ufam, starczy jak zmniejszycie w ustawieniach procent walenia hedów, to będzie mniej podejrzane :)

Na razie granie mam zawieszone - padł mi wentyl na mb i wiesza mi się komp, także nawiewam takim "sklepowym" 30cm, ale dziad był najtańszy w markecie i taki jest rozklekotany, że działa głośniej niż odkurzacz - wyklucza granie nawet w słuchawkach...

Aczkolwiek dałem mp3 z płyty "Godfathers Of Hardcore" i dupcyś dupcyś zagłusza wszystko ;) i jakoś się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tweak-owa scena Counter-Strike: Source umarła... :(

 

Klanie [Tweak.pl] czemu nic nie robicie by odżyła? Może byście coś zoorganizowali, w końcu jesteście [Tweak.pl]!! !! !! :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...