Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

mialem ci brzydko odpowiedziec ... ale zrezygnowalem

a co mi tam przynajmniej mi ulzy :

" :mur: :mad: :mellow: :mur: :mur: :oops: :lol: :unsure: :mur: :mur: :mur: "

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze kazdy ma duzo na glowie i brak czasu (bo checi zawsze beda :P ) na zorganizowanie czegos konkretnego? pozatym kto normalny siedzi w piekna pogode i meczy myche przy kompie?

don't worry, u mnie sie chmurzy i jestem w robocie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: odpowiedz :Elemel w pracy meczy myche kolezanke i dokumenty .... wszyscy maja urlop poza biednym zuczkiem ktory dusi sie w oaprach klimatyzacji ktora jakis d.../cit/....l ustawil chyba na 4 stopnie

 

ktos musi pracowac zeby byczyc sie mogl ktos - :unsure:

 

edit

 

wyzlopie im cala kawe zanim wroca i postaram sie zjesc wszystkie "grzeski" moja mala zemsta :lol: i wezme sobie urlop

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tweak-owa scena Counter-Strike: Source umarła... :(

 

Klanie [Tweak.pl] czemu nic nie robicie by odżyła? Może byście coś zoorganizowali, w końcu jesteście [Tweak.pl]!! !! !! :P :P :P

1524034[/snapback]

Po prostu nie ma takiego serwera jak serw cmxa. Ten co teraz powstal jest dla tweak.pl, inni sa wyrzucani wiec jak 10 osob moze stworzyc "scene" ?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma takiego serwera jak serw cmxa. Ten co teraz powstal jest dla tweak.pl, inni sa wyrzucani wiec jak 10 osob moze stworzyc "scene" ?? :?

Przesadzasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin dobrze mowi.Nikt Ci nie broni grac.Jednak od czasu do czasu chcemy miec jakis zamkniety trening lub zagrac spara.

 

A co do wypowiedzi enigmy to co mamy zorganizowac??Podsun jakis ciekawy pomysl.

Ja jeden juz mam ale boje sie ze to nie wypali.Chodzi o to aby pod koniec sierpnia spotkac sie na zlocie Tweaka w Bialowiezy - LINK

Jak widac nie jest drogo i mozna sie dobrze bawic.Jest mozliwosc zorganizowania zawodow paintballa wiec bedzie mozna pograc w cs-a na zywo :)

Ja jade na 100 % i mam nadzieje ze wiele osob zwiazanych z cs-em sie pojawi.

Edytowane przez Rob@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma takiego serwera jak serw cmxa. Ten co teraz powstal jest dla tweak.pl, inni sa wyrzucani wiec jak 10 osob moze stworzyc "scene" ?? :?

1524212[/snapback]

przesadza :lol: brzydko imputuje - to ze wyleciales kiedys tam przed treningiem/mnie nie bylo przy tym zatem koncze watek/ nie czyni reguly serwer stoi non stop treningi odbywaja sie o godzinie 21.00 21.30 - exec mile zapraszam w innych godzinach. Sa wakacje a co za tym idzie mnostwo czasu wolnego a moje spostrzezenie co do serwera jest nastepujace: w godzinach poludniowo wieczornych stoi pusty.

 

Jak uporam sie z praca to bede czestym bywalcem

 

a tak na marginesie to nie pamietam Cie z serwera cmx'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie ma takiego serwera jak serw cmxa. Ten co teraz powstal jest dla tweak.pl, inni sa wyrzucani wiec jak 10 osob moze stworzyc "scene" ?? :?

1524212[/snapback]

Chlopie juz prosilem 2 razy, zeby zazalenia co do serwetra pisac w innym miescu (poszukaj sobie linka), a skoro ignorujesz moje prosby, tak wiec my bedziemy ignorowac Ciebie i Twoje posty. Przeciez to proste :mur:

Zreszta nie pamietam aby na tamtym serwerze gral "exec".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam dużo wolnego w tym miesiącu - tylko 16 razy po 12h - także będe sławił Tweaka tak jak to robię do tej pory ;) Gram codziennie na serwie P12. Łoję ludków kulami i przekleństwami.

Fajnie jest :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam dużo wolnego w tym miesiącu - tylko 16 razy po 12h - także będe sławił Tweaka tak jak to robię do tej pory ;) Gram codziennie na serwie P12. Łoję ludków kulami i przekleństwami.

Fajnie jest :)

1525109[/snapback]

Pod jakim nickiem tam grasz i w jakich godzinach? :D Chętnie się przyłączę do "krucjaty" i razem poniszczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim nickiem tam grasz i w jakich godzinach? :D Chętnie się przyłączę do "krucjaty" i razem poniszczymy ;)

Kilka dni temu widziałem Go na P12 z nickiem GIGN'Ω|KZI ;]

Teraz pewnie śmiga z dopiskiem Tweak.pl... :P

Co do rozkręcenia atmosfery to możecie zorganizować coś a'la Xeo CyberNet CUP SUMMER 2005 i będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego dnia odpalajac sobie css'a pojawil mi sie ciekawy news o updajcie ktory nadejdzie w przyszłym tyg ;)

 

Mowi on o tym, że zawierać on bedzie remake popularnego cs_assault, oraz nowy model terro ;)

 

Poinformowani zostalismy tagze ze w ciagli kilku najblizszych miesiecy Valve doda do Css modul pozwalajacy wybrac nam model ct/terro ...

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten assault tez zostanie zrobiony na cukierkowo i na tym sie zakonczy jego grywalnosc.... Hmm... Bo jestem pelen obaw ze tak wlasnie bedzie!

Mam nadzieje, ze mdoel terro jaki chca wprowadzic nie bedzie tak zrypany, jak ten CT po pierwszej "przemianie" (czyt. ufoludek).

A wybor skina bedzie b. fajna sprawa (chociaz nie z kazdej strony :P ), ale na to przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekac sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co oni robią z naszym cs'em !!!!!! :mur: normalnie pokemony!! :mur: :mur:

chyba skończe grać w to :evil: :evil:

 

jeszcze różowych kolorów tylko brakuje tam... :mur:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze różowych kolorów tylko brakuje tam...  :mur:

1525770[/snapback]

Przyjzyj sie lepiej, to zobaczysz rozowy kraweznik :P

Ogolnie to bylo do przewidzenia.... [; Ale juz powoli przestaje sie tym przejmowac, bo sadze ze nie moga mnie juz bardziej skarac niz zrobili to przy uzyciu inferno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego newsa czytalem pijac 1 kawe dzisiejszego dnia. dla niektorych to byla wczorajsza noc jeszcze :lol:

wiecie co? jak tak wam wszystko sie niepodoba to wroccie do starej wersji i przestanie sie co chwila czytac "OMG CO ONI ZROBILI Z wstaw nazwe?!!!" podoba sie? grac! nie? przestac. a wy ciagle w kolo to samo. zmuszani jestescie do tego?

gdyby te remake byly z innymi nazwami+kilka zmian w rozkladzie architektonicznym zaraz byscie pisal "wow to mi pachnie starym, dobrym wstaw nazwe" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki przypakowany ten model Terro ;) - nie sądzicie ? :D

 

PS. Może ktoś zmieni w koncu IP serwa na nowy i poda nowy skład załogi Tweak.pl :> NA 1 STRONIE ?

Edytowane przez AbEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego newsa czytalem pijac 1 kawe dzisiejszego dnia. dla niektorych to byla wczorajsza noc jeszcze :lol:

wiecie co? jak tak wam wszystko sie niepodoba to wroccie do starej wersji i przestanie sie co chwila czytac "OMG CO ONI ZROBILI Z wstaw nazwe?!!!" podoba sie? grac! nie? przestac. a wy ciagle w kolo to samo. zmuszani jestescie do tego?

gdyby te remake byly z innymi nazwami+kilka zmian w rozkladzie architektonicznym zaraz byscie pisal "wow to mi pachnie starym, dobrym wstaw nazwe" :evil:

1526044[/snapback]

 

gdyby mi szanowne VALVE nie usunęło starego konta steam gdzie miałem zarejestrowanego 1.6 i HL to bym grał właśnie w 1.6 a takto jestem zmuszony do css :P bo nie będę dwa razy tej samej gry kupował :mur: zresztą nie ważne, wyraziliśmy tylko opinię na temat nowego updejtu, każdy ma swoje zdanie, nie musisz się z tym zgadzać. peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego newsa czytalem pijac 1 kawe dzisiejszego dnia. dla niektorych to byla wczorajsza noc jeszcze :lol:

wiecie co? jak tak wam wszystko sie niepodoba to wroccie do starej wersji i przestanie sie co chwila czytac "OMG CO ONI ZROBILI Z wstaw nazwe?!!!" podoba sie? grac! nie? przestac. a wy ciagle w kolo to samo. zmuszani jestescie do tego?

gdyby te remake byly z innymi nazwami+kilka zmian w rozkladzie architektonicznym zaraz byscie pisal "wow to mi pachnie starym, dobrym wstaw nazwe" :evil:

1526044[/snapback]

 

Hehe w PEŁNI się z tobą zgadam. Powoli też mnie to zaczyna denerwować <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie pogralem wczoraj w 1.6 :> w 1.6 latwiej mi hs'y wchodzily(a mze galem z cieniasami?). starsznie ciemny tylko ten cs jest i dziwnie granaty leca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

elo chłopaki, czy te dane z pierwszego posta są oby aktualne?

Chciałbym troche sobie z Wami pociąć w tą giere....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie pogralem wczoraj w 1.6 :> w 1.6 latwiej mi hs'y wchodzily(a mze galem z cieniasami?). starsznie ciemny tylko ten cs jest i dziwnie granaty leca

Mi sie zawsze morda usmiecha jak widze ten czarny lecacy prostokat udajacy granat [; . Zawsze mi sie jakis ogromny wydaje [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo chłopaki, czy te dane z pierwszego posta są oby aktualne?

Chciałbym troche sobie z Wami pociąć w tą giere....

1526271[/snapback]

Te dane nie są już aktualne. Oto nowe:

 

IP: 213.218.117.231:27030

PASS: kanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzicie jeden post i w 32 godziny 26 nowych postów przybyło! :D

 

co do zorganizowania czegoś to naprawdę nie mam pomysłów... :P

 

no niestety czasy serwera CMX minęły i nie wiadomo czy wrócą. zawsze praktycznie było z kim pograć, teraz są klany niby własne cw, treningi... echhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo z kim pograc jak emporio dzialalo. teraz jest trudniej to i osob mniej...

1526387[/snapback]

nic dodac nic ujac

 

jin dobrze prawi - ma racje odnosnie poczatkow pierwszego serwera tweak, grala cala masa ludzi nielegalnie zaopatrzonych w css

i nawet bylo fajnie pomimo ze nieladnie z ich strony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego newsa czytalem pijac 1 kawe dzisiejszego dnia. dla niektorych to byla wczorajsza noc jeszcze :lol:

wiecie co? jak tak wam wszystko sie niepodoba to wroccie do starej wersji i przestanie sie co chwila czytac "OMG CO ONI ZROBILI Z wstaw nazwe?!!!" podoba sie? grac! nie? przestac. a wy ciagle w kolo to samo. zmuszani jestescie do tego?

gdyby te remake byly z innymi nazwami+kilka zmian w rozkladzie architektonicznym zaraz byscie pisal "wow to mi pachnie starym, dobrym wstaw nazwe" :evil:

1526044[/snapback]

Orgiusz, to jest forum i służy do wypowiadania swojego zdania (byle nie obrażać innych)... Wszystko da się znieść, ale jak człowiek widzi co zrobili z najlepszej mapy w CSie to się płakać chce... Wiem że wszystko ewoluuje, ale bez jaj, zrobić z porządnej mapy wioskę to już przesada... Zresztą ta rozmowa bez sensu, bo każdy ma inny gust... Starzy wyjadacze będą narzekać na nowe rzeczy, nowi na stare, koło się zamyka a życie płynie dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...