Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

narcyz to nie mzoe byc office bo na office nie ma drzwi <: (jezeli to ten filmik co kiedys byl na  hl2-forum.info <: )

1572147[/snapback]

Tak, to ten filmik. Racja, tam nie am drzwi... No to niewiem co by to moglo byc...

 

 

 

Orientuje sie ktos z Was czy jest konwersja mapy cs_siege do CS:S'a? Bardzo ja lubilem, fajnie sie kampilo i wogole... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gryzie. Bo ma wakacje i chce mu dac odpoczac :P Nie bardzo wiem po cholere sie tak denerwujesz od razu. Ja sie kulturlanie spytalem czy ktos moze wie, nie prosilem o linki do downloadu. W kazdym razie dzieki za odpowiedz i wyluzuj troche chlopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie takiego problemu że co jakiś czas wysypuje do windy z problemem z pamięcią ?? dużo osób to ma :/ pamięci jak najbardziej stabilne mówię o RAM ;) i tylko z css się tak dzieje...

 

W któryś tam forceware w release note było coś, że poprawia alokacje pamięci na gfx, gdzieś to czytałem, ale nadal lipa. Być może i prawdopodobne, że to właśnie w VRAM źle alokuje a nie w RAM. Tego komunikatu nie pamiętam, ale poza adresem( logicznym/fizycznym ) w kodzie 16-kowym chyba nic ciekawego tam nie było.

 

Po zainstalowaniu 77.76 SVXP-OVER Apocalypse z guru3d jakby częściej się to działo...

co już mnie na 99% utwierdza że to z VRAM jest ;p

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi wyjasnic na przykladzie tych obrazkow, w co moge grac? Jedne widze ze sa podswietlone.. inne nie(na szaro)... nie wiem czy tamte sa nie pobrane, czy wogole nie aktywne (nie moge w nie zagrac)... albo co oznaczaja tez te poziome kreski... dziela one te gry na jakies grupy... o co w tym biega?

 

Ponizej obrazki:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Shadoow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna mozesz grac na gry podswietlone w 'My games' (dot. 1szego obrazka, bo na drugim nic nie jest aktywne). Za to gry, ktore sa w 'My Games' nie aktywne, sa to te w ktore mzoesz zagrac po sciagnieciu. Z tego co widze, to pierwszy obrazek dotyczy konta zalozonego na cd-key'u z HL1. A drugi obrazek to juz konto zalozone przy pomocy cd-key'a z HL2.

 

edit

@Bania uprzedzielm Cie o minute :P

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koncie z pierwszego screena możesz grać w CS'a 1.6, Half-Life 1 i całą reszte gier wymienionych między napisem MY GAMES a TOOLS ;) . Analogicznie jest na tym drugim koncie - możesz grać w CS: Source, Half-Life 2 i HL2: Deathmatch.

 

Co do podświetlenia, to te 'rozjaśnione' (biała czcionka) to te zainstalowane na komputerze (odpalasz i grasz), a te zaciemnione (w polu MY GAMES!) to te w które możesz grać, ale musisz je ściągnąć (za darmo) przez Steama, bądź zainstalować z jakiejś płyty czy kopii zapasowej.

 

Krótko mówiąc - na koncie z drugiego screena zagrasz z nami - CS:S'owym pr0-mastaH-gejmeramI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde duzo mi wyjasniliscie, ale jednego nie rozumiem: mowicie ze z drugiego konta zagram z Wami w CS:source. Ale przeciez w pierwszym Steamie w "just released" sa wymienione HL2 i CS: source (a tak wogole to co to jest HL : source?)

 

Ktore konto lepsze i do czego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze jest w 'Just Released' oznacza, ze mozesz zagrac jesli podasz cd-key taki jak przy koncie z obrazka nr 2. Czyli wychodzi na to, ze musisz miec oba cd-key'e ;] Zrezta w jednym jak i drugim przypadku, bo albo pogasz w CS'a 1.6, albo CS:Source (nowsza wersja). Czym jest HL: Source to nie za bardzo wiem. Ale przypuszczam, ze moze to byc Half Life 1 na silniku HL2- wez duza poprawke na to, ze w tym wypadku moge sie mylic;]

Jesli chodzi o to ktore konto z tych obu jest lepsze, to trudno Ci doradzic poniewaz nie wiem w co chcesz grac i jakiego masz kompa (wbrew pozorom ma znaczenie). Jesli masz w miare dobrego kompa, to bym bral to drugie konto, poniewaz mozesz zagrac w HL2 i CS:S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jest HL: Source to nie za bardzo wiem. Ale przypuszczam, ze moze to byc Half Life 1 na silniku HL2- wez duza poprawke na to, ze w tym wypadku moge sie mylic;]

1577618[/snapback]

Nie myli się, zaufaj mu ;)

 

Jesli chodzi o to ktore konto z tych obu jest lepsze, to trudno Ci doradzic poniewaz nie wiem w co chcesz grac i jakiego masz kompa (wbrew pozorom ma znaczenie). Jesli masz w miare dobrego kompa, to bym bral to drugie konto, poniewaz mozesz zagrac w HL2 i CS:S.

1577618[/snapback]

Nie tyle kompa co procka, na Venice 3000+ i X300SE (64MB/64bit :P ) lepiej śmiga niż na Bartonie 3200+ i 9800PRO (128MB/256Bit)

 

EDIT: Co do 'Just Released' - potraktuj to jako reklame ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP 1800+

440 mx

512 DDR

 

Mam nadzieje, ze chociaz na "low" w detalach sobie zagram...

 

A glownie zalezy mi na CS:S i na to chce sie nastawiac.

Konta natomiast moge kupic w niskiej cenie, pod warunkiem ze kupie od razu oba... co wy na to? Cena jest naprawde dobra.. ale czy potrzebne sa mi az 2 konta do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na low sobie pograsz ;) przy czystym systemie i dobrym cfg z tego będzie ok30-40 fps + 2 razy więcej ramu odemnie, więc może jeszcze lepiej [;

1577815[/snapback]

U mnie przy Athlonie 1700+, 256 ddr i radku 9550@9600, mam średnio 45 fps (jeszcze zalezy od mapy).

Oczywiście prawie wszystko jest na low, wiec przy jego sprzecie powinien mieć cos koło tego, albo i wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie 2 konta na raz ;] Ja mam tez dwa tylko na osobnych loginach i to mi utrudnia zycie, dlatego juz zupelnie nie wlaczam CS'a 1.6

Tylko licz sie z tym, ze jesli nie masz plytek z HL2, to Ci troche sporo czasu zajmie sciaganie tego wraz z CS:S ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginanej wersji CS:S boty są standardowo. Uruchamiasz je przy zakładaniu serwera (zakładka z wyborem mapy), bądź poleceniem w konsoli bot_add.

Jeśli nie masz oryginału - my Ci nie pomożemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...