Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mam tak samo jak kolega na niektorych serwach plancza 2-3 sek i out na liste serwerow. Tyle nie wiem czemu ? Przewaznie wchodze na inny gdzie sie lacze i pozniej spowrotem na ten co mnie wywalal i zregoly jest juz OK

1589737[/snapback]

Może chodzi o zarezerwowane sloty na serwerze (dla adminów) nawet kiedy jest np. 15/16 nie można wejść, sprawdź co jest napisane w konsoli po wyjściu do listy serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Jestem za zorganizowaniem takiego meczu Forum Vs Klan i pisze sie na to :)

Tylko ze trzeba wybrac forumowicza ktory poprowadzi zbiorke forumowiczow i ustali z klanem kiedy

1589737[/snapback]

No to musicie wybrac sami juz tego fotumowicza oraz skad w jakim bedziecie grac i kiedy, wtedy my sie dostosujemy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zagrac w niedziele o 23:00.Wtedy wroce z roboty i bede mogl grac.Do tego czasu zbierzcie jakas dobra ekipe bo mu jestemy prO i latwo wam z nami nie pojdzie ;]

Edytowane przez Rob@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muehehe grzeczne dzieci o tej porze już śpią ! najlepszą godziną jest 20 !

 

no ale wiadomo... niby wakacje ale nie wszyscy mają czas..

 

ps. a na meczyku mi zależy bo chętnie bym se wasze poczynania pooglądał na spec'u ;]

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co to piszę się na ten mecz (o ile można...), data godzina - nieistotne,

są wakacje sporo czasu... ;)

 

@RuDeK :] :arrow: na tym sprzęcie z Twojego podpisu będzie cięzko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co to piszę się na ten mecz (o ile można...), data godzina - nieistotne,

są wakacje sporo czasu... ;)

Heh, w sumie baniaku tez jestes z forum. Tylko, zeby mecz forum vs. Tweak.pl nie skonczyl sie koljenym sparem SeS vs Tweak.pl :P

 

jesli potrzebujecie kogos dobrego do skladu forum to ja chetny piszcie na priv lub gadu 925019 :>

No tak, ale potrzebuja jeszcze kogos skromnego :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[fantasy]

dla bardziej zorientowanych dorzucę, że na tweaku zarejestrowani są :

tkj, Taipan, Najt (podomierz grał z nickiem najt_tweak.pl),MARyo

(no dobra jeszcze fr3zera im użyczymy ;p)

:mrgreen:

ale i tak są 0 szanse na taki skład ;f

[/fantasy]

 

zbierajcie skład, postawcie srtctv i gl obu teamom [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taipan grywal z nami nieraz, ale to raczej dawno temu. O tym, ze jest Najt nie wiedzialem i nigdy go nie spotkalem podczas gry na dawnym serwerze CMX'a.

Ogolnie z takim skladem nie chcialbym grac i od razu dalbym im 48-0 :]

SrcTV raz stoji, raz nie. Jesli dojdzie do meczu, to spokojna glowa, napewno bedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Selekta i Quarek, jeszcze 2 ludzi potrzebujemy, selekta chce zagrać przed niedzielą z przyczyn wyżej wymienionych ;] więc zagramy w Sobote o 20:00 Ci co chcą zagrać (potrzeba jeszcze 2 osób) niech zgłoszą sie do mnie na gg 8201023, jestem cały czas(no chyba że gram ;]) Jeśli coś sie zmieni to będzie podane na forum ;] Gramu na serwerze publicznym tweak'a, na 2-3 godziny(zależy jak sie ustali), to sie zarzuci hasło Tweakrulez ;] proste ;]

 

Edit: od 19:30 mnie nie będzie na gg do 23:00(jade do teatru;]) ale jakby co to pisać, przed meczem zagramy na serwerze wybranym przeze mnie (spróbuje być adminem) więc będziemy mogli poćwiczyć, wtedy zaprosze wszystkich chętnych na zagranie, i wybierze sie tych lepszych ;] no, zobaczymy jak nam pójdzie ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheheh ja jestem w 'timie' clan <: proponuje Banie do twojego skadu... a co do do serva zagramy u nas na CW (mamy adminy :P i cb.cfg <: )

 

P.S.1. Zbierajcie sie szybko

P.S.2. selekta aka iwo_kupa ^^

Edytowane przez selekta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo elo need help. Na boardzie mi nie pomogli moze speca z tweaka wiedza co jest nie tak :)

 

No wiedz zainstalowalem se css na laptopie wujka dell inspiron 8500 (p4 2,2Ghz 512ddr radeon 9000) na starych sterach nawet nie odpal no i sciognelem "nowe" odpala ALE grafika wygloda mniejwiecej tak:

 

http://img223.imageshack.us/img223/4180/deaztec00000ob.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/9853/deaztec00012ti.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/1407/deaztec00025ss.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/4092/deaztec00038gj.jpg

 

Steam dalej mowi ze mam stare sterowniki ale niestety do laptopow sa inne a te byly na stronie dell najnowsze. Ma ktos jakies idea ?

Prosze wymyslcie cos bo juz spac nie moge bez css :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem na walke klan / forum piszą się następujące osoby :

 

NARCYZ

DRUNK ZOZOL

MORBIDIER

QUAREK

ROBAK

GUCIO

BANIA

!EXEC

i JA :)

 

Wszyscy chetni pisac na gg do Drunk Zozola.

 

Starcie Sobota 20.00.

 

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no to troche sie nas tu uzbierało, no dobra, to tak, ile osób jest u was w klanie? bo można by było zrobić sobie Forum vs. Klan 8 vs. 8 osób, kto na to idzie? :D Mapy-Dust 1 & 2,Office, Assault, Train, Aztec, no to chyba narazie tylko te mapki, gramy po hmm... a może zamiast czas to do wygranych? Wygra ta drużyna która będzie miała 12 wygranych, no chyba że wolicie na czas ale 6x30 to 3 godziny, chcecie grać 3 godziny czy wolicie po 15 min. mapa? to było by 1,5 godziny. Dogadamy sie do jutra chyba, nie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...