Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Moj komentarz --> :lol:

 

A teraz ja Ci powiem jak zagramy. Mecz 5on5, 2 mapy, systemem MR 12 (ew. 15). Czyli kazda z druzyn wybiera sobie jedna mapke i na niej gramy. 12 rund w CT oraz 12 rund w T. Pierwsze runda na noze, kto wygra ma prawo wyboru teamu. Gramy mecz, a nie FFA, wiec jakies zasady jednak musza panowac. A i zapomnij o cs_office. Gramy tylko na mapkach de_***. To by bylo tyle z mojej strony narazie.

Poprzedniego posta pisalem nie bedac zbyt trzezwy, ale wciaz utrzymuje ze sobota godzina 20, to b. zly pomysl. Ludzie przeciez nie wszyscy zyja tylko klanem, komputerami, itd... A czym jest sobota, to chyba nie trzeba tlumaczyc... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogłem się powtrzymać... :lol:

8on8, office, assault, gra na czas - nie przesadzasz?

Co do meczu to zastanówcie sie czy chcecie grac na poważnie czy tak po prostu - jak pierwsza opcja to wypadałoby 'zatrudnić' kogoś z doświadczeniem jak Jin, Taipan czy harlus. Jak luźny sparing to skład już chyba macie (ZoZol, Quarek, Morbider, !exec, Pure), więc umówcie się i grajcie. Tylko, żeby SrcTV było to was pooglądam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogłem się powtrzymać... :lol:

8on8, office, assault, gra na czas - nie przesadzasz?

Co do meczu to zastanówcie sie czy chcecie grac na poważnie czy tak po prostu - jak pierwsza opcja to wypadałoby 'zatrudnić' kogoś z doświadczeniem jak Jin, Taipan czy harlus. Jak luźny sparing to skład już chyba macie (ZoZol, Quarek, Morbider, !exec, Pure), więc umówcie się i grajcie. Tylko, żeby SrcTV było to was pooglądam ;)

1592416[/snapback]

Nie zostalem wymieniony a tez gram ...

 

 

Mi termin dzis 20.00 pasuje jak najbardziej, mysle ze osob uzbieralo sie wystarczajaco i mozna grac ... trzeba tylko troche spraw uzgodnic a nikt sie nie odzywa.

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widac, na szczescie dzis o 20 nie zagramy ;] cieszy mnie, to bo nie mialbym pewnosci, ze bede mogl zagrac. Chociaz milo by bylo gdyby ktos sie odezwal i ustalilibysmy konkretny termin juz nieodwolywalny.

 

Co do Waszego skladu... Sprobujcie to jakos tak rozwiazac, zeby kazdy mial szanse gry. Moze jakies zmiany po jdenej mapce czy cos...

 

 

EDIT

Czy ten uzytkownik ma jakis zwiazek z SeS?:>

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto będzie chciał grać niech wchodzi dzisiaj na serwer, coś się wykombinuje, jak bedzie brakowowalo forumowiczow to na nepwno ktos z ses sie znajdzie, bo wszyscy sa zarejestrowani tez ;p

 

a ten typ Severus to nie jest od nas, nie znam takiego gg, widocznie ktoś zna łacinę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też zauważyłem ostatnio ten profil...

Pewnie tak jak FsT mówi - jakiś łacina-mastah [;

 

@neonone1 :arrow: Faktycznie, pominąłem Cię (może dlatego, że nigdy z Tobą nie grałem...), ale co z tego? Przecież to nie ja wybieram Wasz skład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to tak, teraz niech wejdą osoby które chcą grać na serwer publiczny tweak.pl, ustali sie na bierząco co i jak ok? Mecz będzie od 20:00 do 21:30, albo jak kto woli dłużej lub krócej, moim zdaniem półtorej godziny starczy ;] no chyba że chcecie mniej, ale to sie ustali na serwie, serwer Meczowy mają podobno klanowicze, dobra, serwer jest, teraz czy są ludzie? jakby co możemy mecz zacząć o 21:00 jak ktoś nie może wcześniej

To narazie tyle, wchodźcie na serwer publiczny tweak.pl, pogadamy na bierząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selekta-Spotkajmy sie na serwie, w znaczeniu Klan też :P ;] wejde jeszcze na serwer o 19:00

 

Edit: Dobra, trzeba mapki wybrać tylko, ja preferuje office i assault, a nie chciałbym grać na inferno (strasznie mi tnie) Serwer podajcie na pare min. przed meczem i będzie dobrze, tylko jeszcze nie wiadomo ile osób będzie, można dać 6 vs. 6 albo 8 vs. 8 ale to sie jeszcze zobaczy, jestem już przeygotowany, jak coś trzeba będzie jeszcze ustalać czy coś w tym stylu to piszcie na gg 8201023

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie powinniście (to dobre słowo? [; ), grać map cs_ (z zakładnikami...

Po 2 to jak ty chcesz grać po 8 czy nawet po 6, gdzie tu jakieś takty, rozstawienie takiej chołoty ;) - 5on5 to max.

 

W razie czego, jakby forumowicze nie mieli składu to mogę grać do 21:00.

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEJUUUUUU ludzie dzisiaj nie gramy co to za organizacja 'ok to o 19 na servie zagramy 8vs8 :/// albo 6vs6 oO'

 

po 1: gramy 5on5 (nieodwołalne), sklad jako taki macie, najwyzej bedziecie robic zmiany w czasie gry.

po 2: Wstepnie umawiamy sie na WTOREK (wiem za pozno no niestety, skladu wczesniej nie ma) na godzine 21. u nas na serwerze CW (ScrTV mode on bedzie) ip pozniej damy.

 

P.S. Bez zadnych gier 8vs8 | 6vs6 od tego sa publicy, my tu chcemy tradycyjne zasady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy grać o 20:00, mamy ludzi 5 więc jest git, zapodajcie tylko serwer i gramy :/

Co do waszych ludzi, Rob@ak gra z wami, Ty chyba grasz nie? dalej nie wiem kto jest w waszym klanie :P

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo ustalone na dzis Oo(sobota) ... no moze nie wiem ale i tak nie mielismy skladu jak cos... niestety jutro i w poniedzialek odpada bo takze nie bedzie skladu, wiec ustalilem z klanem zeby zarezerwowali czas na wtorek...

 

soo...

::: WTOREK (16.o8.2oo5) godz. 21. na SERWERZE (ip chyba znacie : P) :::

 

Nasz sqad:

 

Narcyz

Rob@k

Nik0

Grobel

i ja (iwo_kupa : p)

 

w rezerwie bedzie:

Tektro

Orgiusz [;

==

Gramy 2 mapki po 12 rund (standard(dla niekumatych 2 x 12 on da 1 mapa : p ))

Edytowane przez selekta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to ja Was nie rozumiem. To, ze 2-3 osoby wypowiedzialy sie ze sa gotowe na sobote o 20, nie swiadczy o tym ze mecz sie odbedzie, poniewaz mecz sie odbywa z udzialem 10 osob i miejcie to na uwadze!

Proponuje lepsza organizacje jesli chodzi o strone forum. Dogadajcie sie na GG, mIRCu, a nie na serwerze podczas gry! Konkrety! Albo macie 5 albo nie, jak nie to postaramy sie o inny termin (weekend wykluczamy od razu!). Ehhh jakos macie spore problemy z organizacja :/

 

 

]Znwowu niezbyt trzezwy, a taki przemyslany post :D[/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Bania ja do skladu forum proponowal bym kogos z doswiadczeniem :)

Proponuje Banie (ale pewnie mu nie bedzie termin pasowal)

Czy ktos wogole proponowal im gre (Jin, Taipan harlus)

 

Zozol chyba nie zauwazyles ale Neonone nie moze we wtorek tak ze do skladu 5v5 brakuje nam 2 osob. Ale proponowal bym co najmniej 4 / Dwoch do rezerwy zawsze moze cos komus wypasc a jak beda wszyscy pomyslimy o zmianach.

 

Moje GG 105119 na razie mam namiar na Zozola i Ivo (vel Selekte)

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musial porzadek zrobic... 8)

Dołączona grafika

1594015[/snapback]

JINber bimber rządzi i syci :D A wogóle siemka bo właśnie wróciłem z 2tygodniowego pobytu w deszczowej Łebie :D (na szczęście browarki poratowały atmosferę :D).

 

Działo się coś ciekawego? Może ktoś streści w 2óch zdaniach? Jakieś nowe updeaty? Ustalenia, etc.? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzialo sie. Tweak.pl jedzie na najblizszego CPLa, a SeS na najblizszy final WCG w Burkina Faso.

Wyszlo kilka updatow- wszystkie mapy teraz sa koloru rozowego, wrocili kaczki na italy i model terro wyglada tam samo jak hosty.

Odbylo sie kilka meczy Tweak.pl vs SeS niestety zaden z nich nie dobiegl konca, bo stwierdzono u klanowiczow obu druzyn cheaty i zbanowalo nam konta. Wiec teraz pocinaja wszysy w CS'a 1.0 i jest fajnie :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yyyy a co tu sie moglo dziac? Nuda, jak zawsze.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...