Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie na neo 512 120 min <: syce jak narazie :S

1613037[/snapback]

Wcale nei sycisz, bo ja tez mam neo 512, wiec zapewne przyblizony czas zasysania apdejta.

Dzis dla dobra klanu proponuje nie grac zadnych sparow, bo jak mnie ktos wkurzy, to oddam w Bialowierzy:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:plum: :lol:

brawwwwo mak! milego sciagania wszystkich update'ow. :D

moze odrazu sobie przywal format systemowej partycji? :wink:

1612803[/snapback]

Hehe, 2h i zleciał, nawet mniej :) Neo 640 mam ;) Teraz zwykłego CSa znowu zasysam też ;) 10min ;)

 

Jak zrobil backup to nie bedzie musial , ale znajac zycie i maka to pewnie ma jakies 3h z glowy :lol:

1612820[/snapback]

Jak znasz maka, a co Ty mnie misiek w dowodzie masz? ;P No ale jednak znasz, ztym że nie do końca bo niecałe 2h :P Pamiętaj o "buhu z fajki pokoju" dla mnie na zlocie ;P

 

Jakieś 3h ? Ja na 128kilobitów ściągałem HL2 i CSS przez kilka dni lol :)

1612948[/snapback]

No mi nie całego bo wszystkiego nie usuwa, ale 2h w plecy były ;]

 

Oo

mi sie na mm 128 updejty sciagały od 16stej do 2 w nocy....

1613015[/snapback]

Hehe, przykro mi :P Jedziesz na zlot czy nie?

 

Wcale nei sycisz, bo ja tez mam neo 512, wiec zapewne przyblizony czas zasysania apdejta.

Dzis dla dobra klanu proponuje nie grac zadnych sparow, bo jak mnie ktos wkurzy, to oddam w Bialowierzy:>

1613182[/snapback]

HEhe, to zagraj ze mną :D Mi oddasz w Białowieży :D Ale co oddasz? Krate? Skrzynie? Piwa? :D

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się przez dwa ostatnie dni nagrałem, że dziś nie dtknołem cs'a i nie zamierzam :) Może kijem z daleka hehe :)

Eeee, no i poważną rozmowę z żoną też miałem....

Żeńcie się ! Co macie mieć się lepiej niż ja :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mixy ostatnio sa fpyte [; cigale je gramy <:...

 

Tak wogole to tzymcie sie trenujcie skilla a ja spier... tzn ide spac bo dzisiaj czeka mnie ciezka podroz pociagiem do Białowiezy z lolami [; CU ALL

 

ON DA III ZLOT TWEAK.PL !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście juz na serwerze Deadly Bullets? 83.149.125.95:27015 Serw dziala jako Death Match tyle ze u mnie na Neo 512 czasem nieda sie grac bo ping rosnie do ponad 800 niewiecie dlaczego?

Edytowane przez mj18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z counter strikem 1.6, nie moge ustawic na high 32 bity software ustawiam i nic dalej jest low 16 a na open gl da sie ustawic 32 bity ale grafika sie sypie takie dziwne przeskoki sa moze ktos pomoze z gory dzieki.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...