Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

faaaak juz dzis chcialem napisac posta "a ja nie mam zadnych problemow ze steamem"

a tu nagle pstryk nie mam favourites nic a nic

yebane valve argh :[

1705590[/snapback]

Sprawdź w grze :) Ja też miałem w samym steamie zonka, ale w grze działały... Swoją drogą kto tanio sprzeda zwykłe konto z sourcem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w grze :) Ja też miałem w samym steamie zonka, ale w grze działały... Swoją drogą kto tanio sprzeda zwykłe konto z sourcem? :D

1705598[/snapback]

mój znajomy sprzeda konto za 38zł - CS:S | HL2 | HL2 : Deathmatch | HL2 : Lost Coast !w dzien premiery masz juz "opłacone" | Codename Gordon

 

moge was zgadac na GG ... gość 100% pewniak - konta 1 klasa ... transakcje mozecie dokonac przez allegro (on sam na allegro sprzedał bardzo duzo kont - same pozytywy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy sprzeda konto za 38zł - CS:S | HL2 | HL2 : Deathmatch | HL2 : Lost Coast !w dzien premiery masz juz "opłacone" | Codename Gordon

 

moge was zgadac na GG ... gość 100% pewniak - konta 1 klasa ... transakcje mozecie dokonac przez allegro (on sam na allegro sprzedał bardzo duzo kont - same pozytywy )

1705692[/snapback]

Hehe, dzięki, takie konto mam za 25zł ;) Tanio miałem na myśli 15-20zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy sprzeda konto za 38zł - CS:S | HL2 | HL2 : Deathmatch | HL2 : Lost Coast !w dzien premiery masz juz "opłacone" | Codename Gordon

 

moge was zgadac na GG ... gość 100% pewniak - konta 1 klasa ... transakcje mozecie dokonac przez allegro (on sam na allegro sprzedał bardzo duzo kont - same pozytywy )

1705692[/snapback]

Jakby miał silver ewentualnie gold :P to pisz do mnie na PM :D

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIS niestety sie z toba nie zgodze moga grac wszedzie na kazdym serwie :) We wszystko w co chca :)

Nie maja takiego poj.... Steam-a jak my teraz :(

 

Nie zebym popieral takie cos ale trafia mnie jak my na legalach mamy takie problemy a oni nie

 

P.S

Mak przeciez Bania ma spory wybor :D

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIS niestety sie z toba nie zgodze moga grac wszedzie na kazdym serwie :) We wszystko w co chca :)

Nie maja takiego poj.... Steam-a jak my teraz :(

 

Nie zebym popieral takie cos ale trafia mnie jak my na legalach mamy takie problemy a oni nie

 

P.S

Mak przeciez Bania ma spory wybor  :D

1705763[/snapback]

ja czytałem ze non-steam juz sie nie sprawdza i piraci musza szukac scrackowanych serwerów :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIS caly czas sie sprawdza :D

No moze nie tacy calkiem piraci bo maja dowolne legalne konto i maja full wypas (wiem bo znam goscia co caly czas tak jedzie) U niego gralem w DoD:S

 

HIS nie wierz we wszystko co czytasz

Na chwile obecna moga i koniec dyskusji :D

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ratujcie!!!. Cos mnie jeblo w glowe zeby rozdzialke dac na 16:9 i na moim lcdeku jest napisane out of range :/. Za cholere nie wiem jak wrocic do 1280x1024 . W jakim pliku jest rozdziałka ?? A moze jakas komenda z konsoli aby to zmienic na 1280x1024 . Please help :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ratujcie!!!. Cos mnie jeblo w glowe zeby rozdzialke dac na 16:9 i na moim lcdeku jest napisane out of range :/. Za cholere nie wiem jak wrocic do 1280x1024 . W jakim pliku jest rozdziałka ?? A moze jakas komenda z konsoli aby to zmienic na 1280x1024 . Please help :).

1706603[/snapback]

config.cfg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...