Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie rozumiem, co komu przeszkadza w przeklinaniu na serwie ? Używanie słownicta ogólnie uznanego za "nietaktowne" jest nagminne w sporcie - popatrzcie na piłkę nożną, koszykówkę, każdy, każdy sport - to sa emocje, emocje uwalniają różne słowa. Teraz, jeżeli mnie ktoś zdenerwuje np na ulicy, zajedzi emi drogę czy wyjdzie na pasy na czerwonym - ja nie odpuszczam nikomu, zaraz leci wiącanka "ty k, gdzie k leziesz na czerwonym !" Tak się żyje, ja przekleńst używam bardzo często, ale zawsze dla podkreślenia sytuacji - jeżeli powiem "proszę panią, jest czerwone światełko" to zostanę wyśmiany, a jeżeli sypnę to babsko ucieknie, a przynajmniej się zdenerwuje:) To samo w grze - jeżeli baran osłaniający moje plecy nawali głupio (pójdzie sobie, albo rzecz normalna - poczeka, aż mnie zabiją izaczną zmieniać magazynki to on ich kończy), to zaraz kurvy lecą.

Nie rozumiem, dlaczego nie można przeklinać na serwach ? Hmm, admini to ministranci ?  Nie przeklinacie z kolesiami na wagarach pod budką z piwem ?

Dla mnie wyzywanie jest karane banem, np ktoś się kłóci - ok, przez chwilę przynajmniej - norma (gra, emocje). Ale, jeżeli dojdzie do "twoją matkę trącał pies" to momentalnie ban i koniec, bez gadki. Obrażanie nie, przeklinanie tak - umiarkowanie.

 

Trening miałem ? Ciekawe :)

1698032[/snapback]

Kulturalny człowiek charakteryzuje się tym, że nie przeklina. Nie podawaj tu za przykład piłki nożnej, bo nasi piłkarze to zwykle prostaki po podstawówce, które zaczęły zarabiać poważną kasę i uważają że są kimś. Osoby rzucające mięsem najwyraźniej jeszcze nie dorosły do życia w społeczeństwie i to, że w ich otoczeniu się klnie, nie oznacza że wszędzie tak jest. Poza tym takie emocje wyrażane publicznie, tylko świadczą o kompletnym braku wychowania, by nie nazwać tego dosadniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sobolobos

 

Wszystkie te aukcje to NON-STEAM'y czy STEAM-DOWN'y

Do wszystkich musisz mieć swoje konto, z jakimkolwiek zarejestrowanym CD-KEY'em (które po tej akcji zapewne Valve zbanuje :-| ), później już sciągasz gry sam. Zwróć uwagę, że na screenie z VAC Status jest napisane 'in good standing', a wszędzie jest 'In good standing' ...

Swoją drogą - za tanio jak na legalne konto...

 

W razie czego mam sporo LEGALNYCH kont Steam na sprzedaż ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Bania za info... (konta mam 2 - na jednym chciałem spróbować... DoD:S )

 

pozdrawiam osoby, które na priv wysłały mi swoje, tańsze oferty sprzedaży tego szmelcu :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, na jednej z aukcji jest napisane ze to nie jest samo konto steam, ale tylko "cos" co pozwala na granie w gry ze stima. Chodzi tutaj o steam down, ktorego mozna z internetu za darmo sciagnac. Nie kupujcie tam1!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczek, Ty mnie chyba obrazić chcesz ? Skąd Tyś się wziął? Ehh, wracaj tam czym prędzej...

Ostatnio mam same zastępstwa w robocie, także jeszcze weekend nic razem nie zagramy :(

Pozdro !

1710715[/snapback]

to sie sprężaj z tą robotą, bo czekamy na Ciebie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowałem system i grę i skopiowałem pliki gfc tam gdzie były

,no i chce uruchomic gre i pokazuje sie opcja install,naciskam na nią i wyskakuje steam error "the steams servers curently are too busy to handle your reqest Try later"

ale prubuje później i zawsze to samo

tylko codename gordon :(( sie ściąga

Edytowane przez Morbider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też bawiłem się w 'samodzielnego' backupa, czyli skopiowanie plików *.gcf - nie działało mi. Ostatnio przed formatem, zrobiłem tak : prawyklik na Counter Strike: Source -> Backup Game files. Otóż polega to na tym, że steam 'kompresuje' wszystkie pliki CSS'a do jednego pliku .exe. Na świeżym windowsie [ po formacie ] zainstalowałem steama, dwuklik na ten plik - rozpakowywuje - no i wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też bawiłem się w 'samodzielnego' backupa, czyli skopiowanie plików *.gcf - nie działało mi. Ostatnio przed formatem, zrobiłem tak : prawyklik na Counter Strike: Source -> Backup Game files. Otóż polega to na tym, że steam 'kompresuje' wszystkie pliki CSS'a do jednego pliku .exe. Na świeżym windowsie [ po formacie ] zainstalowałem steama, dwuklik na ten plik - rozpakowywuje - no i wszystko działa

1713336[/snapback]

no bo tak właśnie sie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też bawiłem się w 'samodzielnego' backupa, czyli skopiowanie plików *.gcf - nie działało mi. Ostatnio przed formatem, zrobiłem tak : prawyklik na Counter Strike: Source -> Backup Game files. Otóż polega to na tym, że steam 'kompresuje' wszystkie pliki CSS'a do jednego pliku .exe. Na świeżym windowsie [ po formacie ] zainstalowałem steama, dwuklik na ten plik - rozpakowywuje - no i wszystko działa

1713336[/snapback]

Update'y sie zachowują? Tzn. instalujesz steama, instalujesz backup'y i mozesz grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update'y sie zachowują? Tzn. instalujesz steama, instalujesz backup'y i mozesz grać?

1713664[/snapback]

Tak jest. Wszystkie apdejty które posiadałeś - zostają zbackupowane razem z grą. Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa, nie ma to jak pr0 płyty z tesco o wdziecznej nazwie firmy "FROG" <_< backup'y na takowe wrzucilem i z połowy sie zgrac nie chca...stracilem source i hl2 ;( Musze teraz uderzac do wiary...Na przyszlosc, nie oszczedzajcie na plytach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...