Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam tu zagladam :)

Za to na serwerach was nie widac :(

Ostatnio mialem przyjemnosc z robakiem pograc :) (alez to niezdecydowana osoba wchodzi na serwer zaraz wychodzi niedlugo wraca i tak kilka razy :D )

 

Ehh moj komp nie spelnia wymagan Lost Coast-a :(

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem przyjemnosc z robakiem pograc :) (alez to niezdecydowana osoba wchodzi na serwer zaraz wychodzi niedlugo wraca i tak kilka razy :D )

hehehe. Ja tak mam.Jak mnie ta gra w[ciach!]i juz ma maxa to wychodze, poukladam troche pasjansa :-P i wracam z moim zabojczym skillem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friday, October 28 2005

 

We're now going to be looking toward releasing some new Counter-Strike: Source content we've been working on. The next two maps coming will be updated versions of de_nuke and cs_militia, along with a number of new player models for both sides. We'll give everyone a sneak peek at Nuke and some of the new models next week.

No czyli mozna juz sie zaczynac cieszyć. Mam nadzieje ze szybko wypuszczą tego updejta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuke z pacyfistycznymi elementami i militia w stylu willa technofoba a w kolo parking z furami? Czekam na screeny. I pewnie beda mialy obsluge HDRa...

No napewno, wszystko sie bedzie świecić jak psu jajca na wiosne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuke z pacyfistycznymi elementami i militia w stylu willa technofoba a w kolo parking z furami? Czekam na screeny. I pewnie beda mialy obsluge HDRa...

1724947[/snapback]

Nie bądź złośliwy ;]

 

Nuke będzie kolorowy, a domek na militi będzie miał duży ogródek z fontanną ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliście dodać tłumaczenie, nie każdy kuma po Engliszu...

 

We're now going to be looking toward releasing some new Counter-Strike: Source content we've been working on. The next two maps coming will be updated versions of de_nuke and cs_militia, along with a number of new player models for both sides. We'll give everyone a sneak peek at Nuke and some of the new models next week.

 

Czyli:

Jak skończymy pić w Valve, to będziemy lookać co nasze sprzątaczki wycedziły nowego do CSS. Gabe pomylił się i zamiast nowych map będą odgrzewane stare MILITIA I NUKE, tylko, że bez broni. Zamiast tego będzie można kupować różne rodzaje mioteł i szufelek, bronią specjalną będzie odkurzacz. Na starcie otrzymujemy kubło zimnej wody (na głowę), aby ostudzić wojownicze zapały. Przepraszamy za zmany reguł, ale Gabe zlecił produkcję konserwatorkom powierzchni płaskiej, dlatego jest jak jest. Będą też nowe stroje dla postaci (na bibie w niedziele tak się napruliśmy, że Gabe usiadł swą wielką dupcią na cyfraczka no i te zdjęcia poszły jako skiny do obróbki. Szkoda troszkę, że teraz i ct i t wyglądają jak 0|0 (4litery Gejba od dołu), ale różnią się kolorami. Troszkę się w firmie uśmialiśmy, bo Gejb miał brązowe kalesony na zdjęciach w pewnych miejscach, a w pewnych żółte. No cóż, prezesowi wolno. Niedługo przedstawimy Sneak Peak (snaki paki) czyli pakerów po zjedzeniu 10 paczek snaków. Za tydzień wprowadzimy nowe błędy do Srama, abyście się nie nudzili. Pamiętajcie nabijać nam kiebzy dalej kaszą, bo już Lodową pijemy. Czytał Łucjan Szółański. To narta i sanki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszła myć psa, znów beze mnie, gdyż właśnie skończyłem partyjkę ceesową ;)

Nie wiedziałem HUD, że Ty od nas jesteś, graliśmy właśnie razem ;)

Chłopaki grają w jakimś turnieju, a my co ? Też bym pograł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graliśmy KZI na TP ICP... Kto jest waszym klan masterem (tweak.pl)?

Kurde niedługo przezyje rozstanie z CS:S bo mój staty komp jedzie do poznania a ja w nowy m nie mam grafiki. Predko sie nie spotkamy.

 

Kurde ostrzeżenie mi rośnie, ostatnio miałem tylko 10% teraz już 20% :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest jakikolwiek sens zgłaszania sie  <_<

1726197[/snapback]

Racja nie ma sie po co zglaszac :D Bo po turnieju LF ja odchodze a wy robta co chceta ;) (najlepiej rozwiązcie to wszystko ^^)

 

Turniej zapowiada się ciekawie. Ale niewiem jednej rzeczy... Czy to bedzie tak że bedą grupy czy 1 mecz i przegrany odpada:> może mi ktoś wytłumaczyć? :>

1726220[/snapback]

Ciekawie moze sie zapowiada i tez bedzie trwac w szmat czasu. A co do samego przebiegu tureniju to bedzie - przegrany odpada :D

 

Jakoś ten turniej LF nie kręci mnie ;]

 

Lepiej zainteresować się ESL Autumn Cup 5on5.

 

Zapraszam na src Tv w poniedziałek.

 

SeS vs Delta -> 1726548[/snapback]

Ty to tylko FFA grasz zbuku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...