Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu zmień sterowniki ? Ewentualnie może masz ustawione za duże odświerzanie na tą rozdzielczość i monitor nie wydala ?

Poca - ja nic nie rozumiem co Ty piszesz z tymi tikratami i srate i coś tam ;) Kurde, ja prosty chłop jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zapomniałem jak się włada mocą poszukuję Mistrza Yody coby mi przypomniał jak się podnosiło te X-wingi ;) Tfu, chyba nie ta bajka :P A tak poważnie zaczołem pomału pracę nad skillem, kto ze mną ostatnio grał ten wie że do tego co prezentowałem rok temu to mi brakuje bardzo dużo... No niestety, brak praktyki=czasu dał się we znaki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc, wylatuje z kazdego serwa za ping kiedy nie robie nic lub poruszam sie za pomoca pada wszystko jest ok ping w granicach 30 ms ale jak tylko nacisne jakikolwiek guzik na klawce ping szaleje wzrasta nawet do 500 ms a wtedy nie da sie grac myslałem ze to wina starej zdechłej klawki ale kupiłem nową w miare konkretna ijest to samo. Czy jest na to jakies wyjasnienie prosze o pomoc. W razie potrzeby podaję konfig kompa:Athlon 2600 xp Barton(2,2 ghz), MSI K7N2, 768 DDR, Gigabyte GF 6600 GT 128 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupiłeś grę?:) Bo wiesz że tu pisanie o piratach jest zabronione? :)

w sklepie? to orginał?? wylaczylem działało i ponowne wklaczenie i kaszanaka

 

a gdzie tu jest napisane ze to pirat ?

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne, czy pirat czy nie ? Ma problem to kto potrafi - powinien mu pomóc! Zabronione jest ofen gadanie o piratach, ale koleś nie pisze "mam srata od pirata i pirata mi nie srata", tylko pyta dlaczego ma dziwny komunikat. Proste, nie ?

Eh, lameria, kiedy wam skopać 4ry litery na ceesie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne, czy pirat czy nie ? Ma problem to kto potrafi - powinien mu pomóc! Zabronione jest ofen gadanie o piratach, ale koleś nie pisze "mam srata od pirata i pirata mi nie srata", tylko pyta dlaczego ma dziwny komunikat. Proste, nie ?

Eh, lameria, kiedy wam skopać 4ry litery na ceesie ?

heh, w sumie masz racje, pomogło by przeinstalowanie Win ale to juz przegięcie :)

 

ps ja w css malo gram, sporadycznie, rzadki jestem, ale chyba Twoj nick widziałem na serwach jak brat grał (bkm albo cos) tak mi sie wydaje :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne, czy pirat czy nie ? Ma problem to kto potrafi - powinien mu pomóc! Zabronione jest ofen gadanie o piratach, ale koleś nie pisze "mam srata od pirata i pirata mi nie srata", tylko pyta dlaczego ma dziwny komunikat. Proste, nie ?

Eh, lameria, kiedy wam skopać 4ry litery na ceesie ?

Tylko że taki komunikat o błędzie protokołu wyskakiwał właśnie na piratach... Więc pierwsze skojarzenie to to że to pirat... Już kiedyś za pomoc w tym temacie gościowi który miał taki problem i pirata dostałem bonusa od moderów więc dziękuję, postoję.... A jak Ci regulamin Tweaka nie pasuje to po co się wypowiadasz tu? Jest wyraźna wzmianka o rozmowach na takie tematy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: zmiana posta.

Życia za krótkie na kłótnie. Nie wiemy, co będzie jutro.

Pozdrawiam, do zobaczenia na serwie, Mak, przyjacielu ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, znów duma została urażona ? Nerwowa ta druga połowa rocznika 8x.

Gdzie napisałem, że mi się regulamin nie podoba ? Pokaż mi palcem.

Przywaliłeś się do mnie już chyba 3-4 raz, na dodatek całkowicie bezsensu, a znamy się już kupę czasu. Kumplom czegoś takiego się nie robi. W takim razie prosze do mnie więcej nic nie pisać i żegnam oschle.

Edit: zmiana posta.

Życia za krótkie na kłótnie. Nie wiemy, co będzie jutro.

Pozdrawiam, do zobaczenia na serwie, Mak, przyjacielu ;)

Niezła zmiana ;P Moja duma nie została urażona, nigdy nie była ;) Ja nie z tych których to tak łatwo urazić ;) Poprostu z Twojej wypowiedzi wynikało że bez różnicy czy to pirat czy nie czyli zarazem łamiesz regulamin tweaka :) Żeby nie było:

Czy to ważne, czy pirat czy nie ?

Ja już kiedyś doświadczyłem tego i nawet miałem modera w temacie o CSie i straciłem przez pomoc właśnie takiej osobie z identycznym problemem :) Dlatego mnie to tak ruszyło :)

 

No offence man ;)

 

P.S.

Naucz mnie znowu grać, bo ni umim już :(

 

 

EDIT

 

Tryb VIP w CSie powraca :D

 

Vip Mod

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troche powalczyłem ale nadal nic, przeinstalowanie sterowników do grafy i nf4 nic nie daje. wywalenie katalogu steam (a mam juz sciagnietego HL2 -> kilka GB! :/ ) , odinstalowanie steama i ponowna instalacja daja cos takiego:

post-22876-1139917807_thumb.jpg

 

gra jest orginalna pudełkowa (pudełka leżą u kolegi, dostałem ja od niego na zasadzie "jak odzyskasz mi konto ktore mi ukradli to jest Twoje dopoki nie bedzie mi potrzebne bo ja mam juz drugie za grosze od kolegi kupione, a nie wiem jak sam mam odzyskac konto" :) a ze lubie sobie w Hl2 pyknąć i czasami w CSS z bratem ostatnio 1:1 pykałem to wziałem :) dla szczerze zainteresowanych orginalnością konta moge dac namiary na kolesia z CSS od ktorego je mam (HQ klan)

 

 

moze to być wina sprzetu? RAMów albo czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...