Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Może bedzie troche off topicznie, ale nie chce zaśmiecać forum. Mianowicie chce sobie kupić multipaka z CSS, DoD:S i Hl2:dm. Chce go kupić dla brata bo sam mam juz hl2 i css. Mam także preloadowany DoD:S kiedy był free weekend. Jak kupie ten pak to jak grać w dod:s na sowim koncie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My 22 zaczynamy turniej na ICP, pierwsza walka z klanem BEST.

Z tym piratem chodziło mi o to, że on nie napisał, że ma pirata, no nieważne.

Naucze Cię prawie takiego Pr0 jak ja gram, ale biorę 10 ejro netto za godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to sie chyba nie musisz martwić ;]]

No dzisiaj graliśmy 4spary bodajże, ja, bania, ble i poca no i pierwsze 3teamy wyszły po paru rundkach do zera :) I nas zwyzywali od tu cytat: "cheaters, n00bs!!" :) Or something like that ;) Pozatym gra FFA a CW to dwie inne sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem muti paka. Jak teraz zainstalować samego DoD:S bez CSS i HL2:dm ?. Na swoim koncie mam juz css hl2 i preloaded dod:s. Właściwie to nie zainstalować tylko aktywować ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj graliśmy 4spary bodajże, ja, bania, ble i poca no i pierwsze 3teamy wyszły po paru rundkach do zera :) I nas zwyzywali od tu cytat: "cheaters, n00bs!!" :) Or something like that ;) Pozatym gra FFA a CW to dwie inne sprawy ;)

No przecież chcieliście żebym grał ;] To wiedzieliście co nas czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc, wylatuje z kazdego serwa za ping kiedy nie robie nic lub poruszam sie za pomoca pada wszystko jest ok ping w granicach 30 ms ale jak tylko nacisne jakikolwiek guzik na klawce ping szaleje wzrasta nawet do 500 ms a wtedy nie da sie grac myslałem ze to wina starej zdechłej klawki ale kupiłem nową w miare konkretna ijest to samo. Czy jest na to jakies wyjasnienie prosze o pomoc. W razie potrzeby podaję konfig kompa:Athlon 2600 xp Barton(2,2 ghz), MSI K7N2, 768 DDR, Gigabyte GF 6600 GT 128 Fakt zapomniałem o dosc waznej kwesti mam NEO512/128 ale chyba problem nie lezy w łaczu poniewaz nawet kiedy gram sam z botami jest to samo gram w css od pół roku i zawsze gdy grałem sam miałem ping zero a jesli chodzi o rate i te inne bajery to tam nic nie ryłem. Bardzo przepraszam moderatorów forum za moja niegramotnosc w wyniku czego słusznie zostałem ukarany trzy dniowym brakiem głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, koniec CSS w moim wydaniu ;)

Skasowałem dziada, zamierzam być w końcu szczęśliwy :)

ej, nie rób mi tego zwlaszcza teraz :mrgreen:

 

zostala wysunieta propozycja reaktywacji kranu tweak.pl....miłobyłoby zobaczyc w nim starą gwardie i pare nowych ćwarzy..... w gre wchodziłoby raczej granie 4fun, chociaz kto wie...:mrgreen:

 

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPANOWIE COŚ MI WPIERD...... Countera ,ostatnio na forum prosilem o ratunek bo zlikwidowalo mi cs calkowicie ,ale trudno bez odpowiedzi :(

tym razem wyjadło mi go częściowo to znaczy wlaczam steama a tam w moich grach tylko 75 proc cs i znowu cale setki mb updatu przedemna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dysk... Nowe mieszkanko... Nowe lacze... ;]

 

Zainstalowalem swiezego CS-a bo ten , ktorego mialem na starym dysku byl jakis dziwny :lol:

 

Leci update , na razie 80% . W ogole to fajne lacze mi sie trafilo . 1.5mbit down i z tego co widze z pomiarow to up mam na poziomie ~768kbps , za uwaga -> 80zł :lol: :lol:

 

Na serwerkach gdzie neo trzymalo ping ~50-60 teraz mam 20-30 :blink:

 

W kazdym badz razie Panowie i Panie wracam do walki , choc pewnie i tak malo kogo to interesuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc, wylatuje z kazdego serwa za ping kiedy nie robie nic lub poruszam sie za pomoca pada wszystko jest ok ping w granicach 30 ms ale jak tylko nacisne jakikolwiek guzik na klawce ping szaleje wzrasta nawet do 500 ms a wtedy nie da sie grac myslałem ze to wina starej zdechłej klawki ale kupiłem nową w miare konkretna ijest to samo. Czy jest na to jakies wyjasnienie prosze o pomoc. W razie potrzeby podaję konfig kompa:Athlon 2600 xp Barton(2,2 ghz), MSI K7N2, 768 DDR, Gigabyte GF 6600 GT 128 Fakt zapomniałem o dosc waznej kwesti mam NEO512/128 ale chyba problem nie lezy w łaczu poniewaz nawet kiedy gram sam z botami jest to samo gram w css od pół roku i zawsze gdy grałem sam miałem ping zero a jesli chodzi o rate i te inne bajery to tam nic nie ryłem.

 

 

CZY KTOS MI POMOŻE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zwarty i gotowy do gry. A wiec co panowie klan Tweak.pl powraca :>

przydałoby sie jeszcze paru ziomków ze starego grona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...