Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, problem, sprawe ???

wcześniej jak grałem w CS to wpisałem polecenie które zmieniło

tekstury drużyn (w drużynie występuje tylko jedna teksturka postaci)

nie moge znaleźć tego polecenia

 

jak ktoś zna to BARDZO PROSZE o podanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Valve za ich updejty do css :lol2: Patrze na serwery a tam pusto, mówię o co chodzi pewnie kolejny zonk od Valve. Wchodze na pierwszy lepszy i o to moim oczom ukazuje się...

 

http://img214.imageshack.us/img214/3550/css5wh.th.jpg

 

:mur:

 

pozdro

Z rańca też tak miałem bo serwery niektóre nie miały updeata jeszcze :) Ogólnie SAS jest beznadziejny, ale ten w TERRO fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pogralem troche z nowymi skinami postaci...

 

I nie wiem czy to wina tego, ze sie nie przyzwyczailem jeszcze, ale czasem strasznie mi sie mylily postaci (glownie SAS), zwlaszcza z dalszej odleglosci. Musze jeszcze troche pograc i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do samego wygladau to SAS nawet niezly, ale Leet rzadzi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, problem, sprawe ???

wcześniej jak grałem w CS to wpisałem polecenie które zmieniło

tekstury drużyn (w drużynie występuje tylko jedna teksturka postaci)

nie moge znaleźć tego polecenia

 

jak ktoś zna to BARDZO PROSZE o podanie

nie tekstury tylko modele

cl_minmodels 0 lub 1

cl_min_ct od 1 do 4 wybierasz jaki model ma byc dla ct

cl_min_t od 1 do 4 wybierasz jaki model ma byc dla t

 

@kazi

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

robilem w model vewer bo tu sa modele sa w najlepszej jakosci:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedze i mysle, co moze byc przyczyna zwisow CS:S? Gdy komp ma zamknieta pake, potrafi sie zwiesic w dowolnym moemencie, zapetlic dzwiek i zrestartowac samodzielnie. Gdy zdejme pake potrafi sie zawiesic na wczytywaniu mapy - ale juz nie tak drastycznie, trza go resetowac recznie. Zadna temperatura nie przekroczyla 40C (w/g logow SpeedFan) - nie mam juz pojecia, co to moze byc :] Od razu powiem, ze system w porzadku, moge mlucic w CoDa ile chce i zero zwisow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego to ja bym chciał dostawce usług internetowych <_<

Od 3 tygodni mam laga...Wygląda on mniej więcej tak, że podczas gry co 5 sekund (równo) loss, skacze od 0 poprzez 1,3,5,7,9,11 do 13-15...po czym w tej samej kolejnosci opada w dół...W tym momencie często następuje totalny zwis, ragdolle spadają z nieba, ja broni nie moge przeladowac, albo strzelam z niekonczącego się magazynka, a w ostatecznosci sie budze i juz mnie nie ma :F Dodam, ze jade na neostradzie (256), tylko nie mowic mi, ze jak neo to sie nie mam co dziwic, nie bylo tego - teraz jest...

-format zaliczony

-wgrywalem poprzednie gcf'y

-sciagalem na nowo cs'a :mur:

-kombinowalem z ratami, przy kazdej konfiguracji jest to samo, niekiedy wzrasta jeszcze choke...

-zglosilem to centrali, wyslali mi jakiegos pajaca, który podpial modem pod swego lapka, potestowac sciaganie z serwera neo, uruchomił ping wp.pl -t na 100bajtach. Co jakis czas, ~15 linijek mial upłynąl limit czasu żądania, po czym stwierdził, ze to normalne, bo wp jest przeciążone i i tak mam dobre pingi ;o

<chcialem mu odpalic source'a, ale powiedział, ze gry go nie interesują, ma swoje wytyczne jak ma sprawdzac i tak bedzie robił>

I teraz pytanie, czy ktos miał coś podobnego? Jezeli stwierdzicie, ze to napewno wina tych kretynów, to jak moge to udowodnic, nie chcąc narazic sie na przyjazd pajaca i sluchanie farmazonów typu "wie pan, w grach to duzo zalezy od serwera i od ilosci graczy na serwerze" :mur: ? Czyli jednym slowem, co tutaj zrobić ? pozdrawiam

* jeszcze co zauwazyłem, na netgraphie przy IN: mam czas kosmiczne liczby, typu 600,300, potem spada do tych 60 i tak w kołko, moze ktos wie za co to odpowiada?

załączniki ping wp.pl <- przewaznie nieco rzadziej występują te upływy, akurat jak monter od neo byl, to wyskakiwalo raz na rok :mur:

- w ping plotterze tez czesto '100%, 33% packet loss', net limitera nie ogarniam ;d jak cos to wrzuce..

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe skiny fajne ale komu jeszcze pogineły serwy z favorites :angry: już od dwóch updatów po resecie steama ma tam pusto ponowna instalacja steama nic nie daje

 

Z fps już lepiej okazało sie że miałem drobny błąd w cfg który zawsze ustawiał detale i textury na max zamiast na low :mur: bosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek31

Post pocemona z linkiem do steama ;]]]]

Troche gimnastyki ale sie sprawdza....powiedzmy :unsure:

Powiedzmy... Tylko dlaczego nie ma w Steamie tych favorów nadal ;) W grze są ;) Ale i tak korzystam z HLSW :) Lepiej, ładniej, szybciej ;)

 

P.S.

OT-chwalenie sięWczoraj próbowałem kręcić maxa furą :P 200km/h idzie ten złom :P Ale debil jestem w sumie bo na trasie szybkiego ruchu do 90km/h i na zimówkach ;P

 

EDIT

No ale cóż, "żyć szybko, umierać młodo" tak niby mawiają ;)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wszytskim :) mam taki mały problemik jeżeli chodzi o CS:S'a :/ Wczoraj sobie kupiłem oryginlną wersję tej gry i zacząłem instalować. Wszytsko szło dobrze i myślałem że będzie git i se pogram. No ale niestety podczas rejestracji na Steamie coś się zwaliło i pisze że nie może połączyć się do serwera :/ nie wiem zupełnie o co chodzi :| czy mógłby ktoś pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm bywa. Rozumiem ze dopiero przy aktywacji kluczem HL2 wyskakuje Ci ten komunikat? Cala instalacja steam'a i zalozenie konta bezbolesnie?

 

[ot]

mak777

Gratuluje pomyslowosci. Powiedz jeszcze czym i po co?

W sumie tez wczoraj troche mi sie spieszylo i wszyskto wyprzedzalem...

[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji wszystko ok... Tzn. nie wiem bo nawet mi o CD-KEYa nie poprosiło :| A konto założyłem, i próbuje się zalogować a tu [gluteus maximus] :| Pisze że z serwerem nie może się połączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak. Kiedy się rejestrowałem to mi wyskoczył jakiś błąd... Było napisane że przez peera coś... :| No i naciskam dalej i jest okienko z hasłem i loginem i niby wszystko ok :/ no ale nic nie działa :|

 

EDIT:

pospraWdzałem trochę ale raczej nic nie pasowało :| HELP ME, please...

Edytowane przez minh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...!!! Dlaczego nie moge wejść do jakiegokolwiek serwera w CS 1.6 ??? Ponieważ wyskakuje mi tabelka z napisem -" LAN servers are restrcted to local clients (class C)" POMOCY!!!!!!!!!!! jak wiecie co robiC to piszcie!!! :mur: Czekam na szybkie odpowiedzi!!! :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja mam inny proble teraz gdy wychodze z gry na pulpit i chce ponownie wrocic to gra mi sie wywala cos o buforze ...dx8

 

 

Czy to mozliwe zeby problemem byla dzialajaca w tle Ogame ??

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe zeby problemem byla dzialajaca w tle Ogame ??

To akurat mógłbyś w bardzo prosty sposób sprawdzić wyłączając OGame:> Poza tym nie sądze, aby to było przyczyną. Wpisz chociaż kawałek treści tego komunikatu w wyszukiwarke na steampowered.com i masz 99% szans, że znajdziesz jakieś dobre rozwiązanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://images3.fotosik.pl/32/rg6nxs0rh243ze7z.jpg

 

witam mam problem z css a mianowicie z grafika cos vertexy mi rozowieja ;/ sterowniki 77.77 podejrzewam albo zasilacz ktory niejest w stanie dostarczyc wystaarczajaca moc do gf albo poprostu zasyfiony steam, co myslicie , aha dzieje to sie tylko ma zteku po tym jak wejde jeszcze raz w gre po alt tabie

dodam ze sterowniki byly zmieniane kilka razy i ciagle to samo a co do steama to moze wicie ktore pliki wywalic po gram czesta na zagranicznych a tam duzo tego szitu sie dl

Edytowane przez losdamianos123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Gdybys naprawde poszukal nie zadawalbys tego pytania. Ten efekt to norma w source. Przy alt+tab, specyficznych ustawieniach fsaa&af pojawiaja sie wlasnie rozowe tekstury. Jak to naprawic? Nie minimalizuj podczas ladowania map. Albo graj w oknie :?

Co do samego zasilacza :arrow: jak nic sie nie wiesza, sp2k4 dziala przez 24h, 3dmark nie wywala bledow to na razie sobie daruj.

A czyszczenie steama jest banalnie proste :arrow: wycinasz *.gfc w inny folder, uninstal & kasowanie folderu steam. Pozniej tylko wrzucic nowa instalke i pliki na swoje miejsce. O tym tez bylo kilka razy mowione. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyz wlasnie tak do tego doszedlem :) gdy wylaczona strona z Ogame wychodze i wracam do gry bez problemu a gdy jestem zalogowny na Ogame to po powrocie do gry wywala mi blad

Tylko co ma strona HTML do CS-a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego updejtu zauważyłem pare zmian w grafice. Mianowicie. Mam właczone shradery (zawsze pisze z r wiec to nie bład) na high ale niektóre textury wyglądają jakby forsowały shrader na low. Zobaczcie:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Te powierzchnie zawsze połyskiwały jak sie miało shader detail na high a na low własnie tak wyglądały. Teraz tak wyglądaja na high. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...