Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladal ktos dema z klanu prg-k versus vv? fajna jatka - podobalo mi sie bardzo - widac ze chlopaki grali czysto ale i tak prgk zazadali demka icon_razz.gif od vv- rzeznia byla

daj linka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze coś jakos rozleklamowac Server ;]

Bo za malo osob na nim gra ;]

Moze zrobic Ulotki :D i rozwiesisc po miescie kazdy swoim :>

:lol: Ale

zrobta cos z tym bo niedlugo to z cieniem grac bedziemy :wink:

==

A czemu nie ma votemap :> :mellow:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze coś jakos rozleklamowac Server ;]

Bo za malo osob na nim gra ;]

Moze zrobic Ulotki :D i rozwiesisc po miescie kazdy swoim :>

:lol: Ale

zrobta cos z tym bo niedlugo to z cieniem grac bedziemy  :wink:

==

A czemu nie ma votemap :> :mellow:

1345056[/snapback]

WP chcesz z tego serwa zrobić ?? <_<

po to jest hasło aby zwykły ludź tu nie wchodził, dla wybranych przeznaczony ten jest ;]

 

ale prawda ludzi jest nie za wiele :mellow:

jak szukac to może też na innych cywilizowanych forach;] ale sam nie wiem czy to dobry pomysł :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio tak jest

ja niechce zrobic z tego serva wp.pl

Ale chce zeby bylo więcej ludzi bo nie ma z kim grac

Więc niech Admini rzuca jakis pomysł :D

i go zrealizuja ;]

Ja swoja droga dawał bym ip "ludziom zaufanym"

I cywilizowanym ;]

==

Ludzie zchodza sie ale to tylko czasami od Święta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc niech Admini rzuca jakis pomysł :D

i go zrealizuja ;]

1345186[/snapback]

Sam cos wymysl :P Nie bedziesz tylko na innych liczyl. Zreszta trudno rozreklamowac ten serwer tak, aby nie przychodzily potem jakies matoly.

PS. Roger widze wyedytowales siga, a gdzie podziekowania za pomysl dla mnie i Poca??: >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wymysliłem ulotki ;]

a jak ktos bedzie sie nieodpowiednio zachowywał to Ban ;] perm :D

==

A no dzieki ;] Odkryłem ze to nie jest zwykły banan to Chiquita :D;]

Widac po skórce ;]

==

Dawajcie ip'ka dla swoich Ziomali ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie znamy sie ;]

 

@ mózgi ;]

 

A nie lepiej np. dac haslo serwer w jego nazwie. Wtedy sporo osob sie przewinie przez serwer

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ma byc choc w polowie, ba w jednej setnej taki burdel i zero tp przy n00bach przez malutkie n jak na wiekszosci serwerow PL to ja slodko podziekuje. rozumiem ze potrzeba nowej krwi ale takie cos to mozna inaczej zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cdp rzondzi ;] . Szkoda tylko, ze nie haslo bo jak wchodzi jakis masta blasta na serwa i gdy dostanie kulke w leb od razu wyzywa od czitow to sie krew w czlowieku gotuje :evil:

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,grałem na róźnych serwach i niektórzy strasznie się zachowują.Ja rozumiem że można się wkurzyć ale nie każdy musi być mastachem w CS'a.Ja na przykład lubię sobie popykać z ludźmi na poziomie a nie jak mnie wyzywają. A ludzi mało na servie oj mało :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie grac z ekipa tweak... jesli jest nawet 2vs2 lub 3vs3 to jest spoko :D Ja tak lubie ;) Max 6vs6 bo jesli jest wiecej to nie wiem do kogo strzelac i FPS mi strasznie spada (procek niewydala).

Moze na głownej stronie tweak cos dac:> Jakas reklame:> W róznych topicach cos napisac. Podpisy sobie zmienic, itd... Namowic ludzi z tweak aby zagrali w css...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie niedomowienia. beer-mode on :wink:

ja bylbym bardziej za delikatnym wywiadem na innych serwach PL na ktorych mozna spotkac spoko graczy i zagadal o dobrym :lol: serwie CMX'a na ktorym istnieje cos takiego jak kulturka i team play. bo jak widze na de_cbble mega ts kampe czajaca sie na wiezy kiedy reszta lezy to mnie krew zalewa. a wyzywanie od cziterstwa olewam. smutna prawda jest taka ze wiekszosc n0000000bow uzywa aim i wh jako ich wrodzony skill :mur: i rozumiem podejscie innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie niedomowienia. beer-mode on icon_wink3.gif

ja bylbym bardziej za delikatnym wywiadem na innych serwach PL na ktorych mozna spotkac spoko graczy i zagadal o dobrym icon_lol.gif serwie CMX'a na ktorym istnieje cos takiego jak kulturka i team play. bo jak widze na de_cbble mega ts kampe czajaca sie na wiezy kiedy reszta lezy to mnie krew zalewa. a wyzywanie od cziterstwa olewam. smutna prawda jest taka ze wiekszosc n0000000bow uzywa aim i wh jako ich wrodzony skill mur.gif i rozumiem podejscie innych graczy.

eCH pan Jaskuła na Suzuki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. nie on :wink: gralem kiedys na jakims PL chyba 6vs5 jako ct i W KAZDEJ rundzie ta jedna kampa siedziala w okienku gdy reszta teamu biegla na bsy. a jak wytluklo sie bombera z obstawa to z gory bylo wiadome gdzie jest jeszcze jeden punkt. dlatego nie bardzo mi sie widzi na serwie nowych ktorzy przeskoczyli quake'a na cs'a. ale jestem tylko graczem na serwie wiec nie mam wiele do gadania :lol:

lekka zmiana tematu. pytanie wiazace sie z n000bostwem i chamstwem :arrow: jak na spectcie widze ze ziomkowi ciagle rusza sie ekran ( a drgawek raczej nie ma ) to jest to jakies gowno co sie sciaga i odpala w tle cs:s'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...