Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy tylko u mnie jest to ale ostatnio przy zmianie tickrate pojawiły się zwiechy na ok 5sec w grze <_<, ustawio9ne jest chyba na 100, co ma poprawić te hitboxy, na 33 nie było u mnie nic akiegfo, może trzeba potestować na 66 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh misiu. Na serwerze caly czas bylo 66. Dlatego Arnie zmienil na 33.

1441737[/snapback]

Pusiu ja słyszłem gdzieś odwrotnie ;), to dajcie teraz na 100, jak tak naprawde jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem juz na tym de_dust3 i powiem bardzo sexi. Tyko byla to jaks beta bo niebo było całe zepsute :| Na jakims niemieckim serwie chyba byla, nawet mam ja na dysku sciagnieta. Najlepse walki sa w tej trupiarni co widac na fotkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem Valve zapowiedzialo "wprowadzenie" dzisiaj update'a zawierajacego 2 nowe mapki.W miedzyczasie poogladajcie sobie z nich screeny:

 

de_inferno

de_port

 

----------------------------------

 

Dołączona grafika

 

Mam nadzieje ze panowie snajperzy nie beda mieli wstepu na te wierzyczke :]

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i inferno brzydkie...tzn nie podobne do 1.6...

znowu tylko valve robi żeby się na mapkę popatrzeć, a nie grać na niej coś poważnego ;/

 

a mi steam się nie uploaduje <_<

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastly narazie to sie powstrzymaj od komentarzy  Dołączona grafika

Trzeba najpierw na niej zagrac zeby cos powiedziec bo screeny nie oddaja całego klimatu mapy/gry.

Blee :P na porcie tylko szkice

1442383[/snapback]

Ehh wstępnie mi się też nie podoba... :( Coś czuje że będzie to kolejna mapka po Prodigy której odbiorą duszę i klimat :( :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusiu ja słyszłem gdzieś odwrotnie ;), to dajcie teraz na 100, jak tak naprawde jest

1441778[/snapback]

Eh, pisalem juz ze 100 bardzo obciaza cpu i lagi sa juz przy 6 osobach. 66 - daje nam spore lagi, wiec Arnie zmienil na 33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto lista zmian ktore wprowadza nadchodzacy update :

 

1442426[/snapback]

 

Yeah! Już się updeatuje :D Zaraz sprawdzimy czy krakałem :D

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto lista zmian ktore wprowadza nadchodzacy update :

 

1442426[/snapback]

No troche tych zmian jest :P

Martwi mnie jednak fakt ze Valve jeszcze nic nie wspomnialo o Vacu 2.... widac narazie Beta :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i inferno brzydkie...tzn nie podobne do 1.6...

znowu tylko valve robi żeby się na mapkę popatrzeć, a nie grać na niej coś poważnego ;/

 

a mi steam się nie uploaduje <_<

1442332[/snapback]

Ja pamietam inferno z 1.2 i pamietam ze ta mapka byla troche w stylu dusta czyli ogolnie klimaty pustynne tylko jak wszystkie mapki z dawnego cs byla prosta i calkowicie nierealna. Mam na mysli ze takiego terenu nigdzie w realu nie znajdziesz. Kilka podobnych zoltych tekstur na krzyz i koniec. Albo graficznie idziemy coraz bardziej w kierunku rzeczywistosci albo zostajemy na etapie quake2 i voodoo1 albo v2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee, nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

Jak oni mogli! Jak oni mogli mi to zrobić... Zabili drugą świetną mapkę... Ja chcę moje stare inferno ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Zrobili drugie [ciach!]o ala tides... ;( ;( ;( Powiedzcie mi kto robił tę mapkę to mu osobiście jaja urwę!! Jak tak można, przecież to woła o pomstę do nieba... :( :mur: :mur: :mur: :mur: Oddajcie normalne INFERNO!! To nie oficjalne było już dużo bliższe orginalnemu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee, nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:

 

Jak oni mogli! Jak oni mogli mi to zrobić... Zabili drugą świetną mapkę... Ja chcę moje stare inferno ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Zrobili drugie [ciach!]o ala tides... ;( ;( ;( Powiedzcie mi kto robił tę mapkę to mu osobiście jaja urwę!! Jak tak można, przecież to woła o pomstę do nieba... :(  :mur:  :mur:  :mur:  :mur: Oddajcie normalne INFERNO!! To nie oficjalne było już dużo bliższe orginalnemu!!

1442606[/snapback]

 

ja już to wiedziałem po screenie CT nowego, te ubrania na sznurkachmówiły same za siebie....

 

 

zaraz sprawdzimy czy naprawde taka tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie Inferno podoba - od poczatku mozna bylo sie domyslac, ze nie bedzie takie jak stare. Otoczenie piekne, sporo roznych zakamarkow. Port tez fajny - tylko oczy trzeba miec naokolo glowy bo smierc czycha wszedzie :) Ogolnie jak dla mnie apdejt moze byc. Teraz zamiast mapek niech sie wezma za wywalanie bugow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc tak:

-pierdółek, zakamarków, ciemnych miejsc jest masa

-wszędzie jakieś gramofony, psy itp...

-bramka w domku<_<

-ogolny szkic mapy zachowany(tak jak przy wszystkich konwersjach coprawda)

-dobrze że jest jasna ;)

-pozmienianie niektóre miejsca względem 1.6

 

a tak ogólnie :

+ za grafikę

- za dźwięki

- "słabo widoczna przetrzeń"

+/-ciemne skrytki

 

byłem przygotowany na większą tragędię, ale ostatecznie nie jest tak do końca

 

 

de_port zaraz oblukam

 

Mi tam sie Inferno podoba - od poczatku mozna bylo sie domyslac, ze nie bedzie takie jak stare. Otoczenie piekne, sporo roznych zakamarkow. Port tez fajny - tylko oczy trzeba miec naokolo glowy bo smierc czycha wszedzie icon_smile3.gif Ogolnie jak dla mnie apdejt moze byc. Teraz zamiast mapek niech sie wezma za wywalanie bugow.

jeszcze nuke, ale bugi mogą też poprawiać ;)

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja przed chwila wbilem sie na serwa naszego bo byl arnie i niestety. na razie mapy leza. o ile w singlu jak przejrzalem to buczy wszystko to cos jest zje[ciach!] w multi. przez kontenery przechodzisz, na tankowiec sie nie mozna wbic, inferno tak samo. polowa przedmiotow jest eteryczna. widac ale co tam, biegniemy dalej :?

dla sprawdzenia odpalil d2 i wyglada tylko ze nowe potrzebuja mocnego szlifowania :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie wogole Ci nie zglasza apdejta :blink: ? Sprawdź czy masz allways keep this game up date ;] A problemy są, wiesza sie to badziewie przy apdejtach etc, probuj ..

jeszcze tylko 1% :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie de_port jest bardzo fajną mapą ;]]] 80% z awm wchodzi :D , ale typowa ffa mapa... buygi jak zwykle są, ale narazie takich dokuczliwych, przynajmniej na porcie nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...