Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy sie wogole Ci nie zglasza apdejta  :blink: ? Sprawdź czy masz allways keep this game up date ;] A problemy są, wiesza sie to badziewie przy apdejtach etc, probuj ..

jeszcze tylko 1%  :banana:

=_=

The steam servers are too busy too handle u'r request

 

hl2 sie zupdatowal bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila inferno testowalem. 2 ts vs me :D procz tego ze byly to newbie chyba mapa jest..hmm jest tyle zakamarkow + dzwiekow w tle ze az milo kampic.

@Jin

u mnie update wygladal tak :arrow: odpalenie steam'a, update hl2...czekam czekam...steam przestal sciagac.... reset, zaczal sciagac do cs'a... sciagnal z osiemdziesieciu kilku do 94%...przestal, wywalilem i jeszcze raz odpalil i sciagnal. w sumie w 1,5h obrocil kolo 98mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z update'm zadnych problemow nie bylo, caly czas lecialo max lacza.

 

Co do mapek, inferno oblookalem. Sam niewiem co mam sadzic. Jakos mi brakuje tego poprzedniego. Ale stwierdzilem, ze nie jest tak zle. Zobaczymy jak to bedzie w walce. Bo o prodku nowym tez myslalem ze nawet ok, ale na single do popatrzenia, a jakos za gra na nim nie przepadam. Mam nadzieje, ze z inferno ak nie bedzie, bo to byla moja ulubiona mapka razem z de_nuke(wiec ta tez by sie przydala :) ). Ale tak naprawde, to na chwile obecna nie jestem w stanie wyobrazic sobie klanowki na takim inferno :) Pozyjemy zobaczymy....

Port, hmm... Wydaje sie byc dosc duza. Troche mozna sie pogubic na poczatku w piwnicy :) Wyglada niezle, jak sie sprawdzi w grze, to niewiem... Zreszta port chyba jest komukolwiek latwiej oceniac, ze wzgledu na to ze nie trzeba porownywac do poprzednich wersji :) Mam tylko nadzieje, ze nie skonczy sie jak z compoundem- pograismy troche i poszedl w odstawke. Moze jest szansa ze bedzie inaczej ze wzgledu na to ze inny typ mapy.

To by bylo na tyle mojego wypracowania :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oficialna partyjka zakonczone, port i inferno zaliczone ;]]]

Powiem Wam, że nawet nawet ! Porcik raj dla awp, ale fajna mapka na większe boje, ekstra podziemie, fajne ogolnie te bombsidy ;] Inferno w pierwszym momencie stwiedziłem do bani, troszke pograłem i nawet. Duzo miejsc, the besciarski jest ten konfesjonał xD i kilka innych ;] W sumie to duzo jest z 1.6 aczkolwiek duzo nowosci.tak btw to te kfiatki w okiennicach etc bardzo zmieniły tą mapę, troszku italy zalatuje. Ale ogolnie fajn ;] Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle wielka d... cyt.: "The Steam serwers currently too busy to handle your request...".

Sic!

 

Pozostaje cierpliwie czekać na większy luzik.

 

ZzZzZzZz...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Nie wiem w jakim stylu byly poprzednie inferny Dołączona grafika Ale

ten mi sie podoba :D

Zrobili z tego Meksykańską :?: wieś :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Pare fotek :

Dołączona grafika Dołączona grafika

====

A rybki sa żywe :wink:

o to dowody :lol:

====

przed

Dołączona grafika

po :D

Dołączona grafika

====

Konfesjonał nawet jest :lol:

Dołączona grafika

Bombe mozna w wodzie połozyc

Dołączona grafika

i jak sie pieknie prezentuje :wink:

Ogułem inferno jak dla mnie moze być :rolleyes:

====

Teraz nowy CT

Dołączona grafika Dołączona grafika

Mi sie bardziej podoba niz ten poprzedni :P

Ide port obadac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roger nie wypatrzyles jeszcze ze z okien kuchni w pierwszym domku na inferno widac port :lol: i powiem ze fajowo sie gra ct na nim. takie przeciwienstwo compound :twisted:

dla mnie modele moga byc. jeszcze nie zauwazylem zeby sie same z siebie swiecily jak to mialo miejsce czasem na poprzednim modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to jest cs_compund dla CT, chodź tu T może także kampić nieźle, i ten labiryncik, konterów kilka z compunda, statek, jakieś wielkie zbiorniki z ropą, jakaś przeładownia i wsio [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tym updejtem. Ja też mam zabawy ze steam'em :/ przerywa bo "niby" serwery zapchane :/ i nie można ściągnąć. A minuty przy ściąganiu wyskakują kosmiczne ;].

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie moge na port wejsc <_<

Wywala mi takie cus Host_Error: CMapLoadHelper::Init, map models/props/de_port/portwalkway.mdl has wrong identifier :blink:

niedociągniete updt mam :razz:

Jeszcze 1 % i wisi caly czas <_<

==

No wg mnie tez sa śmieszni ale wole zdecydowanie tych obecnych Ct(chociaz troche

przypominaja rzołnierzy :wink: )

Bo tamte to katastrofa totalna :mur: :mur:

Kosmiczne Ct :lol:

Jak dociągnie sie to zapodam screeny dla tych ktorzy sie meczą :wink:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tym updejtem. Ja też mam zabawy ze steam'em :/ przerywa bo "niby" serwery zapchane :/ i nie można ściągnąć.  A minuty przy ściąganiu wyskakują kosmiczne ;].

 

pozdro

1443489[/snapback]

to zamiast do szkoły/pracy odpala sie rano steama ;)

 

 

Własnie nie moge na port wejsc  <_<

Wywala mi takie cus

Host_Error: CMapLoadHelper::Init, map models/props/de_port/portwalkway.mdl has wrong identifier :blink:

Jeszcze 1 % i wisi caly czas  <_<

==

No wg mnie tez sa śmieszni ale wole zdecydowanie tych obecnych Ct(chociaz troche

przypominaja rzołnierzy :wink: )

Bo tamte to katastrofa totalna  :mur:  :mur:

Kosmiczne Ct  :lol:

1443503[/snapback]

 

a u Ciebie odwrotnie ;), zamiast grać cały dzień trochę do szkoły [;, aż musiałeś pogrubić :D

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zamiast do szkoły/pracy odpala sie rano steama ;)

1443504[/snapback]

chyba na uczelnię ( PWR ) :P nie wiedziałem, że jest updejt może bym dziś rano odpalił jak szedłem :P egzaminy się zaczęły ... ciężkie czasy :P

 

ale już mam połowę może nie przerwie :] ^^

 

Update: No udało się ;] zmykam na "Saving Private Ryan" a później "The Thing" ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, port ujdzie, ale tego co zrobili z inferno to im nigdy nie wybaczę... :( :( Co do skina CT... No comments... Najpierw w miarę normalny, potem ufoludek z obciętymi czułkami lub jak kto woli pro rugbysta, a teraz an :mur: orektyczka z iraku (cholernie chudzi)... :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy model CT byl najlepszy . Ten obecny mnie poprostu rozsmiesza , nie moge sie skupic nad gra , bo caly czas sie smieje jak widze ta wielka glowe :lol: De Port pobiegalem troche sobie sam na tej mapce i sie prawie zgubilem w piwnicy :lol: I w ogole tak jakby mi przestalo lagowac , nie wiem czy to akurat zbieg okolicznosci ale lagi zniknely :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupic konto do 1.6 ? :P  Zartuje. Nie sprzedam go napewno, przyda sie jeszcze.

 

1443644[/snapback]

he ;p Mam HL1 z CS oryginalne ( edycja Bestseller Platinium ) ;] Kupiłem dawno ;] najpierw 1.3 wersja i tak do 1.5 no i w końcu 1.6 ;] i wiesz czemu mi usunęli/zbanowali ? to są lole :[ tak się kiedyś steam'em bawiłem dawno z nudów i ciekawości ;] Jak masz opcję kupienia i trzeba podać nr. karty kredytowej to byle co kiedyś wpisałem.

 

A jak później się okazało był taki "trick" z tym związany że można było grać za friko ;]. I Valve usuwało konta tych co próbowali takie coś zrobić. I mi zbanowali! a ja nie próbowałem grać "na lewo" tylko jak wyżej napisałem tak się bawiłem ;] pisałem im to 100x ( fotki nawet chciałem wysłać ;] ) i koleś mi odpisał że jedyna możliwość to kupić nowy ( i mówił że jest nieudana próba z credit card i dlatego mi zbanowali ), i trochę na nich nabluzgałem ;p dramat ale co zrobić :P. ( doła mam już za sobą :P )

 

Co do nowych updejtów to każdy następny coraz bardziej pogarsza tę grę! klimat i w ogóle :[. Jak sobie wspomnę 1.5 i czas przy niej spędzony to aż łezka się kręci w oku ( to był klimat! a później 1.6 jednak już nie taki jak w 1.5, ale nadal dobry ). Myślałem, że nic nie jest w stanie zniszczyć tej gry, ale jednak Valve się o to postarało :[.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie update szedł tak:

 

Dołączona grafika

 

666,6!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

I żeby nie było, że tylko przez chwilę szło tak szybko :wink:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie te nowe mapki bardzo podobają :D Szczególnie de_port jako ct :D Normalnie wypas.

Infermo takze bardziej mi sie podoba od tamtego starszego. Ma fajny klimacik... jest ciekawie zrobiona. I nie jest tak pusto jak na nieoficialnej wersji :P Denerwue mnie troszke ze zbyt duzo rzeczy przenika przez nas i nie da sie do wielu miejs skoczyc, choc jezeli nie byloby niewidzialnych scian spokojnie dalibsmy rade.

 

Jedynym minusem obu tych plansz, jest to ze potwornie zżeraja mi moc kompa :( FPS bardzo mi spada, a grac w porcie bez wyglazania krawedzi mija sie chyba z celem...

 

Modele CT sa lepsze niz te poprzednie, choc do ideału im daleko.

 

A wiec panowie z Valve, bierzcie sie za dokonczenie modeli, pozwolcie nam wybierac ubranka, poprawcie bugi na makach, hiboxy i inne skomplikowane rzeczy i bedzie cól i trendi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...