Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym prosic o jakies rady co mam zrobic. Otoz od jakiegos czasu moze miesiaca, jak wchodze na jaki kolwiek server, to mi laduje sie na server bardzo dlugo! Jak juz sie polacze to strasznie sie tnie, nie ze wzgledu na fps tylko o pakiety i ping chodzi. Lacze mam neo640/160 wszedzie mam pingi okej, ET, q3 onet.pl itd. Nawet ping w eye jak patrze na server css jest ok. Wszystko jest inaczej jak jestem na serverze, nie wazne jaki to by byl. I jest tak, ze (mam wlaczone net_graph 3, widze ping, i pakiety wchodzace, wychodzace, packetlosty i choke) i przy pakietach "in" jest wszystko w najlepszym porzadku ale jak patrze na "out" to mam strasznie male niz kiedys mialem powinno byc kolo 20k/s czy tam 15/ks nie pamietam a mam watrosci mniejsze niz 0 (0,4k/s cos kolo tego czasem 2,4k/s) I ping bardzo wysoki pow 150. I to powoduje mi ze strasznie sie tnie, nie jest to plynne przycinanie tylko bardzo nie regularne. W ustawieniach streama jak sie ma "internet" wybralem odpowiednia zakladke dsl>765 wiec odpowiednio ustawia ustawienia internetowe. Pomozcie mi prosze bo nie wiem co mam robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie mi prosze bo nie wiem co mam robic.

Rzucic css f_pizdu i wrocic do ET [;

cl_updaterate -> ustawiaj na wiecej niz masz teraz [; nie pamietam juz optymalnej wartosci

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałem wrzucić foty z mojego k700i ale nie miałem czasu ;)

1655198[/snapback]

Raczej tego telefonu... :> Hehe...

Z tego co pamietam, jeszcze pod koniec wakacji miales kultowa Nokie 3310 :P Wiec juz sie nie chwal nowym SE :P

Ja tam w czasach swietnosci SK.swe mialem ich logo na wyswietlaczu, ale mi sie znudzilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tego telefonu... :> Hehe...

Z tego co pamietam, jeszcze pod koniec wakacji miales kultowa Nokie 3310 :P Wiec juz sie nie chwal nowym SE :P

Ja tam w czasach swietnosci SK.swe mialem ich logo na wyswietlaczu, ale mi sie znudzilo :P

1655273[/snapback]

Ja miałem SE K700i przez tydzień, a drugiego przez 1dzień ;) Teraz mam motkę e1000 i też leci na sprzedaż, znasz mnie, znowu się bawię w handel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesuu spadala troche temperatura a ja jzu grac nie moge bo mam tak lodowate lapy ze mycha mi ciezko ruszac , jestem juz tak grubo ubrany i ciagle zimno, 2 pary skarpetek [; a to tylko 13 stopni jest a moze az bo nie chce sobie wyobrazac co sie bedzie dzialo w zime oO.....

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie by wystarczylo jak by gorca lala obok mnie siedziala z duzymi boobsami XDDD tak szczerze to nie mam pojecie tez co z tym zrobic, chociaz rece mi sie rozgrzewaja jak rduzo rozmawaim przez TS np [; i jak trzymam w maj.... xDDD <muhahah>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszam obroty na wentyli na chłodnicy i już mi grzeje pokój ;]

 

Wczoraj miałem swój szczytowy spadek formy, Roger i Greg potwierdza... zero zabić... ciągle mnei zabijali i jeszcze mi powiedzcie jak mogą z dalekiej odlegości z Pary takie dup shoty lecieć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI prawie codziennie na Kuźni bywa widziany,

wpadnie na godzinkę lub dwie, powymiata trochę i tyle go widać.

Swoją drogą serwerek niezgorszy, ludzi niezadużo i w miarę bezproblemowi...

Aż do wczoraj- chyba całe gowniarstwo z atm i pifpafa się zleciało, hamider niemiłosierny. Mam nadzieje że to chwilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kuźni lamerii też jest dość, w końcu to publiczny serw, także to normalka.

Niebawem na kuźnie wpadnę, mam taką nadzieję ;)

Cały ranek nie było mnie w domu, także nie grałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zmienie temat ale mam taki problem:

Mam karte Sapphire X800 xl na standardowych ustawieniach taktowania, w stresie mam do 75 stopni.

Grając w Counter-Strike Source pojawiają mi sie artefakty i czesto pokazuje mi sie komunikat VPU Recower.

Karte mam już pare miesięcy i grałem już w inne gry i nic niebyło a w tej jednej gierce mam fantazje tego typu.

Włączam 3dmarka 2003 w pentli i nic, gram pare godzin w dungeon siege 2 i nic a włacze Counter-Strike Source to akrefakty i komunikat VPU ( zmiana sterowników na najnmowsze nic niezmieniło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprobuj obnirzyc taktowania zegra przed gra w CSS i zobacz

 

==

 

A ja chcialem znowu wrocic do motywu zimnych rak.

Znalazlem sobie sposob *.* przed gra ide umyc nogi i zakladam swiezutenkie skarpetki i na to gorolskie skarpety z wleny i efekt jest jak najbardziej pozywywny, lecz czasochlonny. To sa wlsanie uroki mieszkania w kamienicy.

A co sie z tym wszsytki wiarze okropnie i nie milosiernie lamie, denerwuje mnie to, wyskakuje typek i BOOOOMMMMM HEADSHOTTTTT !!!!!!! ale nie dla mnie =='. Precz zimo [;

(zaraz pewnei bedzie ze OT, ale ot nie jest OT, male wskazowki dla zmarzlakow [; )

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niebieskiego 2nd edition, nie brudzi się wcale - jak już to ręką przelecisz i jest czysty. Raz na jakiś czas płynem do okien go przelece i jest git [;

Jedynie ślizgacze podle zjeżdza :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi problem z glowy, CSS teraz dziala jak maselko na patelni ! A co zrobilem? Wymienilem ATi x700pro (mialem go na jakis czas) i znowu jestem na Asus GF6600GT ! Jaki moral ? Ati jest beznadziejne chodzby nie wiem co ! Pewnie duzo osob sie z tym nie zgodzi, ale to moje zdanie ktore watpie zeby sie zmienilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam no nowy publiczny serwer CSSa :

 

Seba.net.pl

82.160.130.133:27015

 

Jak narazie zdarzają się lagi, bo ISP ma jakas awarie, ale wszystko w ciągu najbliższych dni powinno sie ustatkować.

1659019[/snapback]

 

e to stary serwer Tweak.pl public [;

 

 

Syce skillem :]

Po 1 Primo. Polygon ^^

Po 2 Promo zebys ty tak gral na CW <:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...