Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pamietajac pustki z poprzedniego... :?

Mozna powazniej sie zastanowic nad skladka.

I wyborem adminow ;]

Tylko, że poprzedni serwer to należał do klanu Tweak.pl i jakoś nieszczególnie komuś się chciało grać ffa w czasie kiedy istniał ten klan.

Poza tym Orgiusz, to już masz moderatora na tweaku, więc na serwerze admina przejmuje ja :P Hehe...

 

A tak całkiem na poważnie, to można by pomyśleć kto by zamówił serwer. Ustalić konkretnie ile slotów, gdzie i na jaki czas. A potem wpłacać jakieś pieniążki do właściciela (osoby zamawiającej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa juz to widze , sciaganie wierzytelnosci od dluznikow :lol:

 

Jak bede kupowal to sam , na te 80zl miesiecznie moge sobie pozwolic , pytanie tylko , czy nie wypiepsze kasy w bloto i serwer przez caly dzien bedzie stal pusty... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, taki pomysł mi się podoba jeszcze bardziej.

Pamiętaj, że ilość dni na jaką zamówisz serwer jest równoznaczna z ilością dni mówienia do Ciebie "tato" ;]

 

Wykupienie na miesiąc to chyba nie głupi pomysł, teraz wszyscy będą mieli więcej czasu (?), a po nowym roku będzie można pomyśleć o dłuższym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje tato ;]

 

Jak będziesz miał ip i hasło, to podaj aby można było wpaść i zobaczyć, nawet na dziewiczym serwerze;]

 

 

 

Tja, teraz wszyscy rzucamy sie na Heata, komu da admina, no komu, wielki wyścig się zaczał... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na ICP do jasnej przyciasnej !

Jak dobrze pójdzie, to Żonka będzie dziś oglądała "Prawdziwe historie", to ja może wtedy pyknę na ICPku.

Jak pójdzie źle i ja też będe oglądał (hahaha lol), to jutro gram na 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, gdybym Ci nie podsunął pomysłu z pomocą Arniego, to byś czekał w nieskończoność aż Poca Ci łaskawie pomoże ;]

 

Może pogramy? Hmmm.... bardziej bym wolał wersje: napewno dziś zagramy:>

 

 

Ostatnio mam strasznie duży loss i choke momentami. Może być jakaś inna przyczyna niż problemy po stronie TePeSA? Ehhh... o ile człowiek by się mniej stresował grając z wyłączonym net_graphem;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj na ICP do jasnej przyciasnej !

Jak dobrze pójdzie, to Żonka będzie dziś oglądała "Prawdziwe historie", to ja może wtedy pyknę na ICPku.

Jak pójdzie źle i ja też będe oglądał (hahaha lol), to jutro gram na 100% ;)

KaZelocIe ja uwielbiam grac w malych teamach (5 graczy to dla mnie maksymalna ilosc), a na ICP jak widze 17/18 to zastanawiam sie czy nie poczytac jakejs fajnej ksiazki :P

 

Heat badz twardy! zajrzyj do manuala ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer tweak.pl

212.203.134.102:27042

pass: tweak.pl

 

 

 

10slotów na GamesNET wykupione na okres 1(słownie: jednego :P ) miesiąca.

 

Pod spodem możecie składać podziękowania dla sponsora, którym jest Heat ;]

Albo lepiej nic do niego nie piszcie, bo się chłopak zawstydzi lub co gorsza rozmyśli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie to o ktorej gramy??Ja jutro mam wolne wiec moge grac cala noc :) A co do admina to proponuje jednego dac tej osobie, ktora wpadla na ten genialny pomysl z serwerem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje większą ilość adminów - na ICPku jest 15stu, także cały czas ktoś pilnuje :)

Przecież znacie się, to chyba nie będzie problemów, nie ?

Edit: literówka...

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co jest dwoch adminow zgadnijcie kto :>

Nie chce mi sie zgadywać. Mi tam coś Hit mówił o planach na trzeciego :P Zgadnij kto:>

 

Buehehe... ważne, że jest gdzie grać. A w gronie znajomych to ten admin potrzebny wyłącznie do zmiany mapy przecież;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie przed chwilą padł jak gralem ja iwo i nkwd(chyba). Fajna atmosfera siedzieliśmy w samochodziku przed chilą i ogólnie ok [;. Admów dużo nie potrzeba mi sie wydaje bo każdy wie kto gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...