Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

czy kupujac hl 2 moge grac w css ? tak jak to mialo miejsce przy 'zwyklym' hl (czy trzeba dodatkow kupic css?bo widze ze na stronie sourca sa osobne ceny :/ i czy w takim razie sam css jest do nabycia jako osobny pakiet?)

 

w cs'a gralem za czasow 1.5 i nie wiem jak teraz ta sprawa ze steam'em wyglada

dzieki za odpowiedz

 

 

--

edit

ehh juz widze ze chyba to osobny pakiet.. no nic mam nadzieje ze znajde cos taniego ;]

Edytowane przez shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kupujac hl 2 moge grac w css ? tak jak to mialo miejsce przy 'zwyklym' hl (czy trzeba dodatkow kupic css?bo widze ze na stronie sourca sa osobne ceny :/ i czy w takim razie sam css jest do nabycia jako osobny pakiet?)

 

w cs'a gralem za czasow 1.5 i nie wiem jak teraz ta sprawa ze steam'em wyglada

dzieki za odpowiedz

--

edit

ehh juz widze ze chyba to osobny pakiet.. no nic mam nadzieje ze znajde cos taniego ;]

Kupując HL2 masz odrazu CS Source :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem 4mapki na ICP... Szkoda że nie było KZIego :( KZI grasz pod swoim nickiem? Troszkę po ownowałem, niby pierwszy ale... Mój teraźniejszy poziom w porównaniu z tym co prezentowałem kiedyś jest żałosny... Samo to że wyskakuje mi z boku gościu z Glockiem a ja potrafię spanikować :mur: :mur: No ale może z czasem wrócę do jakiegoś przyzwoitego poziomu... Kiedy gracie na ICPku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem 4mapki na ICP... Szkoda że nie było KZIego :( KZI grasz pod swoim nickiem? Troszkę po ownowałem, niby pierwszy ale... Mój teraźniejszy poziom w porównaniu z tym co prezentowałem kiedyś jest żałosny... Samo to że wyskakuje mi z boku gościu z Glockiem a ja potrafię spanikować :mur: :mur: No ale może z czasem wrócę do jakiegoś przyzwoitego poziomu... Kiedy gracie na ICPku?

Ja najczesciej sie pojawiam po 22, wtedy mam dopiero pingi umozliwiajace gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze jakis polski public gdzie mozna pograc z normalnymi ludzmi za dnia? Gralem dzis na ICP ... poziom osób grających był imho żenujący. Banda dzieci max 13 lat ktorych iq waha sie w okolicach 0 <_< Na szczescie mozna pograc jeszcze w nocy jak dzieci juz spia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze jakis polski public gdzie mozna pograc z normalnymi ludzmi za dnia? Gralem dzis na ICP ... poziom osób grających był imho żenujący. Banda dzieci max 13 lat ktorych iq waha sie w okolicach 0 <_< Na szczescie mozna pograc jeszcze w nocy jak dzieci juz spia

Pod jakim nickiem grałeś i o której? ;) Nom, wczoraj koło 24-01 w nocy fajnie się grało :) Choć dzisiaj grałem koło 11.30 do 12.30 i też nie było źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem pod swoim prawdziwym (jak w loginie) , kolo 14 ;)

Btw mam straszne lagi, pingi @ 175. Korzystam z osiedlowki (320kb/s) i do tej pory nigdy nie mialem z tym problemow ... Co radzicie ? <_<

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem pod swoim prawdziwym (jak w loginie) , kolo 14 ;)

Btw mam straszne lagi, pingi @ 175. Korzystam z osiedlowki (320kb/s) i do tej pory nigdy nie mialem z tym problemow ... Co radzicie ? <_<

Nie wiem, wiem jedynie że TPSA szaleje... Na neostradach jest masakra w całej polsce, DSLe podobno też mielą... Nieliczni tylko nie mają lagów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

194.146.252.14:27015 - tu sa tacy poj***** admini ze szkoda gadac... css kupilem sobie wczoraj... gralem juz wczesniej w css ale to bylo ok 3miechy temu i to jeszcze na steamdown;] od ponad 2 lat gram w cs1.6 jestem raczej lepszy skilem niz slabszy... pochorowalem sie i od pt siedze w domu;] (jedyna zaleta) wiec wlazlem sobie dzisiaj spokojnie na serwer css "counter-strike-source.pl" gram.... jestem w t 2 w statach... idzie mi super... albo byly same lamusy, albo badziej przypad mi css "do reki"... po kotrejs z kolei moich dobrych akcji... widze napis od admina... brzmiał mniejwiecej tak "a moze masz wh"?? i wcale nie byl to tekst typu joke... napisalem mu ze nigdy nie cheatowalem grach online i nie zamierzam... ok zero odzewu... jedziem dalej... super akcja strzelilem 2 hs takie z [gluteus maximus] wogole odpalone od niechenia a na koniec zabilem fullauto z m4 kolesia co zaczal rozbrajac pake.... i to chyba byl admin.... nie widzialem dokladnie.... po 4 sek od zabicia go ... "kicked" wlaczam jeszcze raz i mam bana na id... podobal mi sie serw bo ping byl ok 16-23... nie wiem dlaczego sostalem bana?? jezeli jest tu jakis operator/admin serwa to prosze o odbanowanie (id moge podac na priv) nigdy nie hceatowalem w grach online... moga to potwierdzic moi koledzy z klanu (tdt - torrent dream team)... i tamte oskarzenia admina mnie obrazaly oraz swiadcza o jego malym poziomie iq....

NIE POLECAM SERWA - 194.146.252.14:27015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

194.146.252.14:27015 - tu sa tacy poj***** admini ze szkoda gadac... css kupilem sobie wczoraj... gralem juz wczesniej w css ale to bylo ok 3miechy temu i to jeszcze na steamdown;] od ponad 2 lat gram w cs1.6 jestem raczej lepszy skilem niz slabszy... pochorowalem sie i od pt siedze w domu;] (jedyna zaleta) wiec wlazlem sobie dzisiaj spokojnie na serwer css "counter-strike-source.pl" gram.... jestem w t 2 w statach... idzie mi super... albo byly same lamusy, albo badziej przypad mi css "do reki"... po kotrejs z kolei moich dobrych akcji... widze napis od admina... brzmiał mniejwiecej tak "a moze masz wh"?? i wcale nie byl to tekst typu joke... napisalem mu ze nigdy nie cheatowalem grach online i nie zamierzam... ok zero odzewu... jedziem dalej... super akcja strzelilem 2 hs takie z [gluteus maximus] wogole odpalone od niechenia a na koniec zabilem fullauto z m4 kolesia co zaczal rozbrajac pake.... i to chyba byl admin.... nie widzialem dokladnie.... po 4 sek od zabicia go ... "kicked" wlaczam jeszcze raz i mam bana na id... podobal mi sie serw bo ping byl ok 16-23... nie wiem dlaczego sostalem bana?? jezeli jest tu jakis operator/admin serwa to prosze o odbanowanie (id moge podac na priv) nigdy nie hceatowalem w grach online... moga to potwierdzic moi koledzy z klanu (tdt - torrent dream team)... i tamte oskarzenia admina mnie obrazaly oraz swiadcza o jego malym poziomie iq....

NIE POLECAM SERWA - 194.146.252.14:27015

 

 

Szkoda że TDT nie działa... ;[ od nie pamiętnych czasów...

 

Mi steam już działa bez problemów, przeinstalowałem go 2 raz i wszystko jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tdt nie dziala dlugo, ale nasz klan ciagle zyje;] pamietamy ta stronke, bo dzieki niej sie poznalismy;] a dzieki jednemu z adminow tdt mamy serwer cs1.6 :D

edit: jezeli wyszlo ze sie chwale akcja to sprosttowanie to byl jeden z lepszych moich dni;] i nie chcialem sie niczym chwalic...

Edytowane przez 11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym update w grze nie mam listy serwerow :(

Ja także nie mam listy. Jest na to jakiś sposób? Bo za każdym razem wychodzić do Windowsa jest troche nie wygodnie.

 

U mnie fps jest w granichach 15-25, i to dziwne, bo wylaczylem hdr i wszystkie detale na LOW i fps sie nie zmienily. Nie wiem OCB

U mnie Militia także strasznie chodzi :mur: Obojetnie czy mam 1024x768 czy 800x600 caly czas mam strasznie malo klatek :sad: Grać sie u mnie nie da na tej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Counter-Strike Source i mam najnowszego steam i nie wiem jak uruchomić tą gre jak ja włonce jest dużo serwerów ale do zadnego nie moge sie połonczyć i nie wiem po co mi steam jak on tez nic nie pomaga ....LUDZIE POMOCY...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca - j@p@ z tym 7800gt ;]

ale tak na serio, to ja tez nie narzekam na fps, moze dlatego, ze wylaczylem imo zbedny w rozgrywce hdr?

a z tymi serwerami to kicha, ja robie tak, ze ze steama wybieram serwer i automatico odpala sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iintel 82855.....czyli zintegrowany wynalazlek na mobo :mrgreen:

czy da sie na tym odpalic sourca i jakos przyzwoicie pograc?

 

reszta truchla to celek mobajl 1.4ghz i 256ramsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, natury czysto technicznej. Mam zamiar dowalić formata C (part. systemowa) dzisiaj. Na dysku D mam Steama, CS:S i HL2. Nie zamierzam formatować D. Czy steam i reszta będzie hulać ? Czy od nowa muszę instalować grę i pobierać te głupie pliki pół dnia ? Z góry thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

czy mozna sie zalogowac do steama na cd keya half lifa?czy to juz sa inne cd keye i jesli mozna to jaka jest cena najtanszej gry z cd keyem?albo jakis zakup przez neta z oficjalnej stronki?dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

no tyle to wiem ze cdkey aktywuje gre:)ale czy mozna kupic samego cd keya na oficjalnej stronie taniej albo cos takiego?bo half life 1 kosztuje 10$,to czy mozna na jego cd keyu grac w cs:s?czy tylko z hl2?dzieki

p.s jaka jest cena sklepowa w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOzi]K[ moze przestaniesz wyreczac sie innymi i samemu poszukasz sobie informacji nt. ceny HL2? :evil: Bo zaczyna mnie to troche irytowac. I moge rozdac kilka dni wolnych :blurp:

 

Misiu nie nerwuj się :):P Może rundka w CSSa? Jeśli tak to odezwij się na GG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...