Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

all seeing eye + hlsw

To to wiadomo... Chodzi mi o naprawienie tego co oferuje sama gra... Jeszcze zanim się właczy to spoko, ASE lub HLSW, ale w grze wychodzić żeby zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pewien problem z CS:S'em. Problem ten był od początku, kiedy mam CSa i myślałem, że po tylu update'ach coś poprawią - myliłem się. Otóż, gdy dostaję jakieś obrażenia(ktoś do mnie strzeli, spadnę z wysokości, obojętnie), to gra zaczyna 'szarpać'. Próbowałem to rozwiązać, ale nic nie dało rezultatów, więc popytałem kumpli czy też tak mają. No i doszedłem do wniosku, że to wina sterowników(r9550 - nie szarpie, gf2mx - nie szarpie, gf4mx - nie szarpie, r9550 - omegi 5.12 - szarpie), więc bawiłem się różnymi sterownikami(WarCatsy, Omegi, Catalysty, różne wersje 4.12-5.13), ustawieniami, formatowałem nawet dysk, ale nic to nie dało... Nie mam już sił do tego, a to szarpanie znacznie utrudnia komfortową grę. Jeśli ktoś wie lub chociaż przypuszcza, gdzie leży problem, proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_<

Gralem sobie wczoraj na ICP. Nie wiem czy admin Wiciu mial zly dzien, czy jakies zasady sie zmienily :unsure: Gralismy Dust w T.

Ogolnie nie mozna bylo nie raszowac, za brak rasza slay, zrobila sie niezla rzez, rundy trwaly po pol minuty, zero taktyki, skladnych akcji, wczesniej jak gralem na tym serwie to bylo bardziej po normalnemu. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_<

Gralem sobie wczoraj na ICP. Nie wiem czy admin Wiciu mial zly dzien, czy jakies zasady sie zmienily :unsure: Gralismy Dust w T.

Ogolnie nie mozna bylo nie raszowac, za brak rasza slay, zrobila sie niezla rzez, rundy trwaly po pol minuty, zero taktyki, skladnych akcji, wczesniej jak gralem na tym serwie to bylo bardziej po normalnemu. :huh:

No na Dustcie terro zawsze raszuje ;) Tzn. no nie jest to taktyka, ale na serwerach publicznych taktyki to tylko w teorii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cos to da ale moze skasuj wszystkie cfg, moze jakas opcje nie dziala jak powinna

Napisałem, że formatowałem nawet dysk, ale nic to nie dało. A podczas formatu wszystkie pliki cfg same się chyba usuwają ;). Więc czekam na inne propozycje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Dustcie terro zawsze raszuje ;) Tzn. no nie jest to taktyka, ale na serwerach publicznych taktyki to tylko w teorii ;)

Wczesniej jak gralem na dust, nie trzeba bylo raszowac. Raz sie raszowalo, raz poczekalo chwile, ale zawsze do przodu, bez kampienia. A tutaj taka niespodzianka. Niby Wiciu karal za takie postepowanie, a chwile pozniej stal z awp w holu i czekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICP niema nic wspolnego z serverem team play, tak naprawde to sie niespotkalem z serverem zeby ktos gral tp zawsze znajdzie sie kilku plebow z plebanii co gra jak chce.. i niestety, tak bedzie jak hl2 bedzie dodatkiem rodzicow do nowego komputera dla ich 12 letnieo synka :/ dzieci to wiekszosc co gra w ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cebix podaj dokladnie na jakim sprzecie grasz ze Ci szarpie.

Popatrz na sig'a Cebixa :)

 

edit: Kurka mać, racja :) Sorry, nie zauważyłem [ rozkojarzony jakiś dzisiaj :D ]

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICP niema nic wspolnego z serverem team play, tak naprawde to sie niespotkalem z serverem zeby ktos gral tp zawsze znajdzie sie kilku plebow z plebanii co gra jak chce.. i niestety, tak bedzie jak hl2 bedzie dodatkiem rodzicow do nowego komputera dla ich 12 letnieo synka :/ dzieci to wiekszosc co gra w ta gre.

Heh, nigdy nie będzie TP na publicu :) Bo po pierwsze, jak może być TP skoro ludzie się nie znają, po drugie nie mają mikrofonów, nie ma VT lub TSa, nie ma taktyk, TP na publicach to tylko chora wyobraźnia, jedyne co to to że się nie raszuje ;) Choć jak widać nie wszędzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak po kolei.

 

Tak szarpie mi tylko w CS:Sie, nawet w halfie 2 nie szarpie :/.

 

A co do tych kompów kumpli, to będzie mniej więcej tak(niestety nie znam dokładnych konfiguracji):

 

Oczywiście mój sprzęt :) - patrz sig,

A643000+, 512ram, r9550 256/128, stery dołączane z płytą, niech się użytkownicy tej karty wypowiedzą jakie to są, bo kumpel nie chce zdradzić...

Celeron 1800 bodajże, 256ram, r9550 128/128, omegi 5.12 < tu szarpie,

AXP 1800+, 256ram, gf4mx64, forceware 81.xx(nie pamietam dokładnie),

AXP 1500+, 384ram, gf2mx32, forcware 82.xx(też nie znam dokładnie), plyta shuttle...

 

Tak wiem, dużo szczegółów podałem, szczególnie dot. płyt głównych, ale niestety nie chcą podzielić się większymi szczegółami, a osobiście nie mam możliwości sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany pomóc mi z moim problemem, to dostarczam trochę więcej info, które zauważyłem.

 

Otóż to 'zwieszenie', kiedy dostaję obrażenia trwa tylko przez ten czas, kiedy miga nam hp i wygląda ono, jakby w tym momencie mielibyśmy fps w okolicach 15-20, ale o dziwo cl_showfps pokazuje framerate, jaki zawsze dostaję w danych miejscach w mapie bez obrażeń, czyli 70-120(!), nawet fraps i ATT pokazują wysokie fpsy :/. Stosowałem różne optymalizacje z tweakguides dot. half life2, ponieważ pomagają też w csie, ale dalej ta sytuacja u mnie występuje :/.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...