Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był zainteresowany pomóc mi z moim problemem, to dostarczam trochę więcej info, które zauważyłem.

 

Otóż to 'zwieszenie', kiedy dostaję obrażenia trwa tylko przez ten czas, kiedy miga nam hp i wygląda ono, jakby w tym momencie mielibyśmy fps w okolicach 15-20, ale o dziwo cl_showfps pokazuje framerate, jaki zawsze dostaję w danych miejscach w mapie bez obrażeń, czyli 70-120(!), nawet fraps i ATT pokazują wysokie fpsy :/. Stosowałem różne optymalizacje z tweakguides dot. half life2, ponieważ pomagają też w csie, ale dalej ta sytuacja u mnie występuje :/.

 

Pozdrawiam.

Mam podobny problem.Gra się tnie strasznie pomimo ponad 100 fpsów,zwłaszcza przy największym dymie...Wynika to chyba z wysokiego choke(nawet do 50) i loss(0-15).

Mam łącze ADSL 1024/256 .Ustawiałem :

cl_cmdrate 101,100,i 50

cl_updaterate 101i 100

rate 20000 i 25000

Widocznej poprawy niestety brak :cry:

Wcześniej nie miałem takich problemów ,zaczęło się od niedawna.Przeintalowałem nawet całego steama i css od nowa i nic :angry:

Próbowałem postawić serwer na swoim kompie i to samo jest

Proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ce chłopaki, zmieniłem łącze z 512/128 na 2mb/256 i zapomniałem zmienić sobie cmdrate i updaterate i innych srate, jakie dać ? ;)

Gracie to coś wogóle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te podane ustawienia maja wplyw na ilosc FPS ??

 

cl_cmdrate 60

cl_updaterate 40

rate 20000

 

Bo jestem zielony w te klocki mam wszystko ustawione w standardzie ale cos chyba mam za malo fps po tych Updatach jak na ECS KTV400 Athlona 1700Xp 512ram i R9550 a fps mam 20-35

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te podane ustawienia maja wplyw na ilosc FPS ??

 

cl_cmdrate 60

cl_updaterate 40

rate 20000

 

Bo jestem zielony w te klocki mam wszystko ustawione w standardzie ale cos chyba mam za malo fps po tych Updatach jak na ECS KTV400 Athlona 1700Xp 512ram i R9550 a fps mam 20-35

To są parametry odpowiedzialne za za prędkość łącza: pingi, lossy, choke'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozbylem sie wiekszosci problemow ustawiajac - nizsze -

cl_cmdrate ~20

cl_updaterate 10 - 15

cl_cmdbackup(?) 20

rate 25000-40000

 

laccze 512/96

nadal jednak przy dostawaniu dmg z bliska skacze mi ping i gine.. Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u ciebie wiadomo ze trzeba ustawic nizsze, upload 96 to jednak chyba za malo na gre w necie :/

A do łącza 640/192kbps? Mam ogólnie wszystko standart, tylko RATE na 25000, coś pozmieniać? Bo czasem Choke i Loss lubią skoczyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FREE WEEKEND, nie siej szczęścia po ludziach.... To tylko 60 godzin gry, puścili to bo nuź komuś się spodoba i zapłaci im.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja wolę wogóle nie grać ;)

Teraz chciałem pograć na CSS, chłopaki, normalnie mam ochotę przyłożyć, i to chyba z barana z rozpędu w drzewo! Takiego g...a jak dziś to jeszcze nie widziałem!

Na polskich serwerach takie cioty grają, że szok, albo pisać nie umieją, albo grać nie umieją, albo takie chamy, że szok, albo walą do swoich, bo admina nigdzie ni ma. Wszędzie głupie ffa, zanim zacznę strzelają już dzieciury z wszystkich stron, tak pędzą za fragami. Wystarczy poczakać i wystrzalesz wszystkich. Na zagranicznych to samo, albo wejść się nie da, bo ściąga masę dźwięków, skinów i innych pierdół, albo śmierdzące ffa i zero gry, bo zostaje 2 kolesi jeden kampi na respie, drugi kampi na respie a czas rundy to 5 minut. Żal :)

Jeżeli jeszcze raz ktoś powie, że na ICP nie ma teamplaya, że dzieci grają i robią co chcą - to albo zrobi to specjalnie, albo totalnie nie zna się na grze!

Niestety, w godzinach porannych Icepek stoi pusty, także nie mam gdzie grać.

Pozdro dla wszystkich obytych i miłych ludzi P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam miło zaskoczył :) Od 10-12 lutego [ 3 dni ] będzie udostępniony Day of Defeat: Source za free :) Po preloadzie pokazało mi się coś takiego http://img230.imageshack.us/img230/6489/steam2ko.jpg :)

ile wazy DOD bo nie wiem czy warto ssać [128kb roxuje ] :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Steam pisze : Disk usage 833MB

danke :mrgreen:

nie bede ssac czegos przez jeden dzien zeby pograc tylko trzy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yap

 

Wpadłem z koBuchem postrzelać.

 

Co do reszty... retowcy ;p

 

Najlepiej grać na rate 25000 101/101.

 

imo gra na 33/33 na serwerach z tickiem np. 100 to lekkie oszustwo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argh!!!!

zmienilem rozdzielczosc na 800x600 wywalilo blad ze pamiec cos tam .... nie moze byc 'read' i nara.. teraz jak odpalam cs'a pojawia sie pasek (obok start, tak jak foobar2000,steam etc) po czym tak jakby sie minimalizuje i wylancza..

zaisntalowalem wczesniej lost coast, teraz odpalilem zmienilem z 1024x768 -> 800x600 i to samo.. ten sam blad i tez sie nie chce odpalic..

co jest grane??? kasowalem cfg ale nie pomoglo.. da sie to jakos naprawic?

 

 

edit

panika off :)

zapomnialem jak przydatny moze okazac sie rejestr..

ale na niektorych mapkach mam ~30 fps'ow.. ktos wie dlaczego nie moge w 800x600 odpalic? na pewno by pomoglo:/

Edytowane przez shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...