Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo, na d2 i d1 w trupie doskonale to widac - plytki sie nie swieca

Dokładnie o to mi chodziło. Co jeszcze zauwazyłem okna na office są ciemne i "podłoga" na CT spawn nie połyskuje, tak samo ściany i na ct spawn i w środku biura. Mam nadzieje ze to poprawią albo właśnie poprawili ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w jakims z ostatnich paczy zwalili cos. Widze ze masz nvidie, u mnie na ati to samo wiec wina sterownikow raczej odpada. Do tego jak wchodze na serwer z poziomu gry to mam polowe fps mniej :blink: jak z poziomu windy wybiore serwerek i wejde to jest oki. To samo w cs 1.6 - jak wyszukuje serwery z poziomu gry to momentalnie spada do 3-10 fps :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie zauwazylem tych zmian. Moze dlatego ze nie gram na office? [; Latam po serwerach, raz lepiej ( deagle vs ak i to ja mam krotka bron [; wyzywaja od cziterow :lol: ) raz gorzej ( kampienie, awm-n00by, gram z cziterami :P ) i jakos zaczyna brakowac mi przyjemnej atmosfery. Nie wiem co mnie jeszcze trzyma przy cs... Satysfakcja z wygranych? Krzyk pokonanych? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pykam w różne gry w trybiku single i jestem zadowolony :)

Aktualnie piorę siły Sarumana i kogoś tam jeszcze w Bitwie o Śródziemie (jedynka).

Heh, "Jak będąc orkiem nie zarobić toporiem?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie:

Czemu na niektórych mapkach nie widze tekstur?

np na cs_italy wszędzie widze znaczki ERROR i przezroczyste ściany.

Mam tak jeszcze w mapce de_rats:

Dołączona grafika

 

Co mam zrobić aby wszystko było normalnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie:

Czemu na niektórych mapkach nie widze tekstur?

np na cs_italy wszędzie widze znaczki ERROR i przezroczyste ściany.

Mam tak jeszcze w mapce de_rats:

Dołączona grafika

 

Co mam zrobić aby wszystko było normalnie???

Reinstalnij CSa :) No chyba że masz pirata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstalnij CSa :) No chyba że masz pirata :)

Zobacze czy to pomoże. Z góry wielkie DZIĘX =)

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Jeszcze jedno pytanie.

 

Znacie jakiś program do edycji (tworzenia) map w CS:S ???

Wogóle istnieje taki?

Jeśli tak to czy jest darmowy czy trzeba go kupić?

Jeśli znacie taki to podajcie mi jego nazwe albo link =)

Edytowane przez PiJey88 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDK to sftware doevelopment kit tam jest wszystko co potrzebne do robienia modow source. przykladowe modele tekstury mapki itd. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może gdzieś w necie instrukcja do tego czegoś? (najlepiej po polsku) Próbowałem się tym pobawić, ale jak narazie zatrzymałem się na etapie uruchomienia programiku. Konpletnie nie umiem nic w tym zrobić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jakie wymagnaia musi spelniac serwer po ww. gre. Domyslam sie ze ilosc osob grajacych na serwerze ma decydujacy wplyw na to. Troche grzebalem w google, ale nie znalalzem zadnych konkretow, jedynie wszyscy podaja wymagania dla samej gry. Byc moze w najblizszym czasie zostane adminem takiego servera, wiec chetnie wyslucham rad osob z doswiadczeniem...

 

Pozdro

 

P.S.

Moze jeszcze przydala by sie mala wzamianka co do lacza internetowego.

Aha, chcialbym zeby docelowo na serwerze moglo grac 32 osoby, chociaz slyszalem ze ciezko sprzet znalesc na taka ilosc osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba max w dróżynie może być 12 osób, wiec na serwer wbić mogą tylko 24 osoby :)

(tzn wejść może więcej, ale jako Obserwatorzy, a grać tylko 24) <_<

Nieprawda ;) Są serwery nawet do 64graczy ;) Na d2 jest bodajże 32spwn pointy :) Więc trzeba szybko uciekać żeby nie zostać sfragowanym ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może gdzieś w necie instrukcja do tego czegoś? (najlepiej po polsku) Próbowałem się tym pobawić, ale jak narazie zatrzymałem się na etapie uruchomienia programiku. Konpletnie nie umiem nic w tym zrobić <_<

po angielsku to release netes'y http://developer.valvesoftware.com/wiki/So...K_Release_Notes

i reference http://developer.valvesoftware.com/wiki/SDK_Docs

i jeszcze link do verca http://www.valve-erc.com/srcsdk/Levels/hl2dm_basics.html tutaj wszystko co nazywa sie hl2dm zamieniasz na cs:s

czytaj tylko to co dotyczy hammera i ewentualnie tworzenia niestandardowych tekstur(dosc proste) i modeli (trzba znac maye albo 3dstudio)

 

po polsku to ciezko bedzie cos znalesc polska scena mappingu css raczej slabiutka jest.

moze to sie przyda http://hl.mapping.pl to jest do silnika hl1 ale dziala mniej wiecej tak samo. edytor niewiele sie zmienil. sa dodadkowe byty (entitie) charakterystyczne dla source.

zostaje jeszcz board.counter-strike.pl tam w dziale mapy jakis faq jest.

 

na dole w okienku sdk ustawiasz gre. dla ciebie bedzie to cs:s i 2x click na hammer i w zasadzie mozesz tworzyc. dla wygody w lewym gornym widoku klikasz lewym poetem z meu viev wybierasz opcje "3D Textured Polygons" bedzie ci wygodniej

 

@enigma

nie pamietam dokladnie ale wiem ze na serwerze chyba musi byc sv_cheats 1 i byla taka komenda cl_show_hitbox 2 albo sv_... nie pamietam. chyba zostaje ci niezawodna komenda "find" :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enigma- po multi nie będziesz widział Hitboxów bo to jest brane za cziterstwo [; to tak jakby Ci naprowadzać kule na cel, ale dobra. Jak zakladasz serwer to oczywiscie mozesz wlaczyc hitboxy wpisujac Hitbox1 chyba ale nie pamiętam [; pozdro

 

Arnie dobrze prawi, to było coś a'la cl/sv_show_hitbox ale chyba na 1 bo na 0 jest wyłączenie [; pozdro

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej to, że mi się nie chce nic pisać ni oznacza, że jestem aż tak zielony :P

przecież chyba wiem, że do hitboxów potrzebne jest sv_cheats 1.

 

cl_interp 0cl_interpolate 0sv_showhitboxes 2

próbowałem tak i owszem widać hitbosy, ale tylko u jednego bota... troche kicha, no ale jest.

 

Ps. w każdym bądź razie już nie ma tego tricku, że hitboxy są 0,5m za zawodnikiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem tak i owszem widać hitbosy, ale tylko u jednego bota... troche kicha, no ale jest.

 

Ps. w każdym bądź razie już nie ma tego tricku, że hitboxy są 0,5m za zawodnikiem :P

Bo to zależy od tickrate na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy od tickrate na serwerze ;)

to było odnośnie "tegi tricku z hitboxami"? :P no wiem, wiem...

 

a czy zna ktoś rozwiązanie, by każdy bot/player mial hitboxy pokazane? (na serwerze lokalnym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio miałem formata kompa, od tej pory mam same problemy :mur: jeden z nich dotyczy steama.

Otuż chciałbym zaktualizować Counter -Strike: Source lecz nie moge. Cały czas pojawia mi się taki oto bład

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze napisac mi jakie wymagania ma server na 16 osob do CS:S, jezeli nie macie takich informacji, podajecie chociaz linka do strony poswieconej adminom CS:S.

 

Pozdro

lacze odrobine ponad 5kb/s uploadu i z 4kb/s downloadu na osobe, czyli z 1mb uploadu musisz miec. reszta zaleznie od ustawien mysle ze jakis pentium3 tualatin z 1ghz i 1giga ramu bedzie az natto dla serwa i zostanie miejsca na ewentualne powiekszenie serwera. nie jestem na 100% bo nigdy nie stawialem sam serwa zawsze kupowalismy hosting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...