Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem instalowac. Nic to nie dalo. Najbardziej dziwi mnie jednak fakt, ze przed tym pechowym updatem wszystko bylo jak najbardziej w porzadku.

Hmm. Spróbuj tak:

Wyłacz aa i af. Jak to nic nie da to "odkreć" karte do normalnych taktowań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal swoj konfig i odpal cs'a. Stworzy wlasny konfig graficzny. Moze to rozwiaze problem. U mnie na 84.21 nie ma takich problemow z grafika... :unsure:

 

 

To jest moj cfg po update'cie. Mniej wiecej bo jest jeszcze autoexec z jakimis tam aliasami ;]

unbindall
bind "TAB" "+showscores"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "," "buy secammo"
bind "-" "say nextmap"
bind "." "buy primammo"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind "`" "toggleconsole"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "buymenu"
bind "c" "radio3"
bind "d" "+moveright"
bind "f" "impulse 100"
bind "g" "drop"
bind "h" "commandmenu"
bind "i" "buyequip"
bind "j" "cheer"
bind "m" "chooseteam"
bind "n" "nightvision"
bind "o" "!radio2"
bind "r" "+reload"
bind "s" "+back"
bind "t" "impulse 201"
bind "u" "messagemode2"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio1"
bind "ALT" "+duck"
bind "CTRL" "+djump"
bind "SHIFT" "+speed"
bind "F1" "autobuy"
bind "F2" "rebuy"
bind "F4" "bug"
bind "F5" "jpeg"
bind "F6" "save quick"
bind "F7" "load quick"
bind "F8" "disconnect"
bind "MWHEELDOWN" "invnext"
bind "MWHEELUP" "invprev"
bind "MOUSE1" "+attack"
bind "MOUSE2" "+jump"
bind "MOUSE4" "+attack2"
bind "MOUSE5" "+use"
bind "PAUSE" "pause"
cl_righthand "1"
cl_team "default"
cl_class "default"
cl_detail_max_sway "5"
cl_detail_avoid_radius "64"
cl_detail_avoid_force "0.4"
cl_detail_avoid_recover_speed "0.25"
cc_linger_time "1.0"
cc_predisplay_time "0.25"
cc_subtitles "1"
cc_lang ""
crosshair "1"
cl_observercrosshair "1"
cam_snapto "0"
cam_idealyaw "90"
cam_idealpitch "0"
cam_idealdist "64"
c_maxpitch "90"
c_minpitch "0"
c_maxyaw "135"
c_minyaw "-135"
c_maxdistance "200"
c_mindistance "30"
c_orthowidth "100"
c_orthoheight "100"
joy_name "joystick"
joy_forwardthreshold "0.15"
joy_sidethreshold "0.15"
joy_pitchthreshold "0.15"
joy_yawthreshold "0.15"
joy_forwardsensitivity "-1"
joy_sidesensitivity "-1"
joy_pitchsensitivity "1"
joy_yawsensitivity "-1"
joy_wingmanwarrier_centerhack "0"
joy_wingmanwarrier_turnhack "0"
joy_diagonalpov "0"
cl_upspeed "320"
cl_forwardspeed "400"
cl_backspeed "400"
lookspring "0"
lookstrafe "0"
joystick "0"
m_pitch "0.022"
m_filter "1"
sensitivity "3"
m_side "0.8"
m_yaw "0.022"
m_forward "1"
m_customaccel "0"
m_customaccel_scale "0.04"
m_customaccel_max "0"
m_customaccel_exponent "1"
m_mouseaccel1 "0"
m_mouseaccel2 "0"
m_mousespeed "1"
cl_mouselook "1"
cl_idealpitchscale "0.8"
net_graph "3"
net_scale "5"
net_graphpos "2"
net_graphsolid "1"
voice_modenable "1"
hud_fastswitch "1"
muzzleflash_light "1"
cl_buy_favorite_quiet "0"
cl_buy_favorite_nowarn "0"
cl_autowepswitch "0"
cl_autohelp "0"
cl_radartype "0"
cl_radaralpha "200"
cl_locationalpha "150"
cl_crosshaircolor "1"
cl_dynamiccrosshair "1"
cl_scalecrosshair "1"
cl_crosshairscale "2500"
cl_crosshairalpha "200"
cl_crosshairusealpha "1"
hud_classautokill "1"
overview_health "1"
overview_names "1"
overview_tracks "1"
overview_locked "1"
overview_alpha "1.0"
spec_scoreboard "0"
cl_spec_mode "3"
commentary_firstrun "0"
scene_showfaceto "0"
ai_report_task_timings_on_limit "0"
ai_think_limit_label "0"
npc_height_adjust "1"
scene_showlook "0"
scene_showmoveto "0"
commentary "0"
func_break_max_pieces "15"
suitvolume "0.25"
sv_noclipaccelerate "5"
sv_noclipspeed "5"
sv_specaccelerate "5"
sv_specspeed "3"
sv_specnoclip "1"
sv_skyname "sky_dust_hdr"
sv_backspeed "0.6"
joy_wingmanwarrior_centerhack "0"
joy_axisbutton_threshold "0.3"
voice_forcemicrecord "1"
voice_enable "1"
voice_scale "0.330000"
snd_duckerthreshold "0.15"
snd_duckerreleasetime "2.5"
snd_duckerattacktime "0.5"
snd_ducktovolume "0.55"
adsp_debug "0"
dsp_dist_max "1440"
dsp_dist_min "0"
snd_mixahead "0.1"
snd_musicvolume "0.240000"
volume "1.0"
snd_pitchquality "1"
snd_digital_surround "0"
vprof_warningmsec "10"
vprof_unaccounted_limit "0.3"
vprof_verbose "1"
vprof_graphheight "256"
vprof_graphwidth "512"
texture_budget_background_alpha "128"
texture_budget_panel_bottom_of_history_fraction ".25"
texture_budget_panel_height "284"
texture_budget_panel_width "512"
texture_budget_panel_y "450"
texture_budget_panel_x "0"
budget_panel_height "384"
budget_panel_width "512"
budget_panel_y "50"
budget_panel_x "0"
budget_background_alpha "128"
budget_bargraph_range_ms "16.6666666667"
budget_panel_bottom_of_history_fraction ".25"
budget_history_range_ms "66.666666667"
budget_history_numsamplesvisible "100"
budget_show_history "1"
budget_show_averages "0"
budget_show_peaks "1"
budget_averages_window "30"
budget_peaks_window "30"
budget_bargraph_background_alpha "128"
r_gamma "0.5"
sv_forcepreload "0"
sv_voiceenable "1"
sv_logbans "0"
sv_log_onefile "0"
sv_logecho "1"
sv_logflush "0"
sv_logfile "1"
sv_logsdir "logs"
dsp_enhance_stereo "1"
dsp_volume "1.0"
dsp_slow_cpu "0"
cl_allowupload "1"
mp_decals "200.000000"
r_drawmodelstatsoverlaymax "1.5"
r_drawmodelstatsoverlaymin "0.1"
r_ambientfactor "5"
r_ambientfraction "0.1"
r_ambientmin "0.3"
r_ambientboost "1"
r_eyesize "0"
r_eyeshift_z "0"
r_eyeshift_y "0"
r_eyeshift_x "0"
r_eyemove "1"
r_eyegloss "1"
skill "1"
closecaption "1"
con_enable "1"
cl_downloadfilter "all"
cl_allowdownload "1"
cl_forcepreload "0"
cl_soundfile "sound/player/jingle.wav"
cl_logofile "materials/vgui/logos/av2.vtf"
cl_timeout "30"
cl_showpluginmessages "1"
tv_nochat "7158.000000"
cl_cmdbackup "2"
sv_unlockedchapters "1"
bgmvolume "1"
password ""
cl_updaterate "100"
cl_cmdrate "100"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc.

Udalo sie ! Jednak nie do konca zadowala to mnie :

 

Tych "paskow" nie ma wtedy, kiedy wylacze AA. Po wlaczeniu AA paski sie pokazuja. Probowalem karte odkrecac i nic...

 

Orgiusz -> Z Twoim Cfg bledy nadal wystepuja.

 

Ma ktos jeszcze jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal plik config.cfg i autoexec.cfg uruchom gre i nie zmieniajac nic w opcjach wejdz na serwer i zobacz czy sa te bledy.

sprawdz jeszcze w innych trybach directx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj gra bez fsaa. :zonk: Chyba gra na 19" CRT w 1600x1200 jest jedynym ratunkiem ;]]]

Ot

 

Rofl Chyba nie piszesz poważnie ? ;d ja nigdy nie gram z aa nawet na 7800gt d;. Dla przyjemności mam cfg all max 1024x768 ofc bez aa na którym juz nie gram a jak gram na pr0 wszystko zmodyfikowane co sie da (grafika gorzej niż low ;d). Tak jak w q4 czy et. Kolesie zajmujacy tym sie na powazie mimo sprzetu typu 7900gt grają w total mydle (czyli grafie prawie takej samej jak z q2 ;d). Wiem ze o tym wiecie ale tylko tak wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

WOW ale z ciebie hardkorowiec odpalasz all na low i sie chwalisz ze pro jestes, super mam ci bic brawa?

Bez AA nie podchodzic ;s np. w bf2 ploty wygladaja tragicznie...

I niby po co wylaczac AA? W grze ci to przeszkadza? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW ale z ciebie hardkorowiec odpalasz all na low i sie chwalisz ze pro jestes, super mam ci bic brawa?

Bez AA nie podchodzic ;s np. w bf2 ploty wygladaja tragicznie...

I niby po co wylaczac AA? W grze ci to przeszkadza? ;/

To nie tylko low ale inne badziewia typu no ragdoll i inne smiecie wyłaczane/wł z cfg (np fovy na rózne odległosci itp). Hehe a graj z aa xD. Ja nie gram dla grafy. Widać ze w żadne mp dużo nie grałeś.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko low ale inne badziewia typu no ragdoll i inne smiecie wyłaczane/wł z cfg (np fovy na rózne odległosci itp). Hehe a graj z aa xD. Ja nie gram dla grafy. Widać ze w żadne mp dużo nie grałeś.

Chyba Ci sie pomylila chlopcze gra z okaleczaniem wzroku . Moze jakos tam nie gram el0 pr0 w Cs-a ale jakis tam poziom prezentuje . I jakbym mial miec 7800GT po to zeby grac w 1024x768 z wszystkim na low to... :lol: Mam 1280x1024 AAx4 Anizo x8 tyko HDR wywalilem bo mnie irytowal i jakos moja grafa daje rade i jakos nie przeszkadzaja mi "przyciecia" no bo w koncu jak maja mi przeszkadzac skoro ich nie ma ?

 

PS. gram tylko w cs:s... Czasem odpale jakies inne gierce ale tylko na chwile . Co do Quake'a to sie z Toba zgadzam , ze ludzie graja bez tekstur itp rzeczy . Ale to tez ich sprawa jak graja . Dla mnie to przerost formy nad trescia . Jak sobie spogladalem na turniej Q3 na zlocie Tweaka to po prostu chcialo mi sie smiac... Kompy na wypasie a grafa jak ZX Spectrum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci sie pomylila chlopcze gra z okaleczaniem wzroku . Moze jakos tam nie gram el0 pr0 w Cs-a ale jakis tam poziom prezentuje . I jakbym mial miec 7800GT po to zeby grac w 1024x768 z wszystkim na low to... :lol: Mam 1280x1024 AAx4 Anizo x8 tyko HDR wywalilem bo mnie irytowal i jakos moja grafa daje rade i jakos nie przeszkadzaja mi "przyciecia" no bo w koncu jak maja mi przeszkadzac skoro ich nie ma ?

 

PS. gram tylko w cs:s... Czasem odpale jakies inne gierce ale tylko na chwile . Co do Quake'a to sie z Toba zgadzam , ze ludzie graja bez tekstur itp rzeczy . Ale to tez ich sprawa jak graja . Dla mnie to przerost formy nad trescia . Jak sobie spogladalem na turniej Q3 na zlocie Tweaka to po prostu chcialo mi sie smiac... Kompy na wypasie a grafa jak ZX Spectrum....

No widzisz, poważnie sie tym nie zajmujesz wiec o czym my tutaj otujem xD :lol: :ploom:.

 

A teraz pytko. Czy nadal shadery "zle działają" (brak lśniących powierzchni np na offcie, azteku, czy podłoga na duscie). U mnie shader detail na low i high po jakimś tam updatejcie wyglądają tak samo na dxlvl 8.1 i 9.0 na 5900xt i 7800gt.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm: [ciach!]lisz takie glupoty, ze glowa boli. W Q wylaczasz wszystko zeby miec jak najwiekszy kontrast miedzy gracz/otoczenie. Czerwony model, biale sciany. W CS'ie zmniejszasz detale zeby miec jak najwiecej fps'ow, a tekstur na scianach i tak wylaczyc nie mozesz bo jest to uznawane za oszustwo. Poza tym zmniejszenie detali w CS'ie, nie sprawia ze model jest lepiej widoczny (przynajmniej z tego co pamietam ;) ). Wrecz przeciwnie, sa przypadki, ze wlaczone cienie postaci potrafia zdradzic, ze ktos stoi przy drzwiach (przyanjmniej kiedys tak bylio ;) ), wiec nie osmieszaj sie i nie zgrywaj tu pro gracza.

 

A co do AA to juz kompletna kompromitacja z twojej strony, bo jezeli wiesz ze twoj komp nie dostanie przez to zadyszki to co ci przeszkadza wlaczenie jego?

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm: [ciach!]lisz takie glupoty, ze glowa boli. W Q wylaczasz wszystko zeby miec jak najwiekszy kontrast miedzy gracz/otoczenie. Czerwony model, biale sciany. W CS'ie zmniejszasz detale zeby miec jak najwiecej fps'ow, a tekstur na scianach i tak wylaczyc nie mozesz bo jest to uznawane za oszustwo. Poza tym zmniejszenie detali w CS'ie, nie sprawia ze model jest lepiej widoczny (przynajmniej z tego co pamietam ;) ). Wrecz przeciwnie, sa przypadki, ze wlaczone cienie postaci potrafia zdradzic, ze ktos stoi przy drzwiach (przyanjmniej kiedys tak bylio ;) ), wiec nie osmieszaj sie i nie zgrywaj tu pro gracza.

 

A co do AA to juz kompletna kompromitacja z twojej strony, bo jezeli wiesz ze twoj komp nie dostanie przez to zadyszki to co ci przeszkadza wlaczenie jego?

pic_mip 9 czy jakos tak rozmywa tekstury. tylko postaw sobie wtedy model "arctic avanger" na sniegu cs_office [; powodzenie z ustrzeleniem go :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm: [ciach!]lisz takie glupoty, ze glowa boli. W Q wylaczasz wszystko zeby miec jak najwiekszy kontrast miedzy gracz/otoczenie. Czerwony model, biale sciany. W CS'ie zmniejszasz detale zeby miec jak najwiecej fps'ow, a tekstur na scianach i tak wylaczyc nie mozesz bo jest to uznawane za oszustwo. Poza tym zmniejszenie detali w CS'ie, nie sprawia ze model jest lepiej widoczny (przynajmniej z tego co pamietam ;) ). Wrecz przeciwnie, sa przypadki, ze wlaczone cienie postaci potrafia zdradzic, ze ktos stoi przy drzwiach (przyanjmniej kiedys tak bylio ;) ), wiec nie osmieszaj sie i nie zgrywaj tu pro gracza.

 

A co do AA to juz kompletna kompromitacja z twojej strony, bo jezeli wiesz ze twoj komp nie dostanie przez to zadyszki to co ci przeszkadza wlaczenie jego?

Na pr0 xD cfg mam cienie i inne 'niektóre' przydatne bzdety. Ale poza tym all mam na low bo mi tak łatwiej + wiecej fps to chyba logiczne. Po co mi bzdety typu ragdoll, bumpmapping, decalsy itp ?. Co do AA to kto sie kompromituje ? przcież nawet na 7800gt mam zauważalne wyraźne spadki z aa/bez aa wiec to wyłaczam nawet na normal cfg. Ja tam dużej różnicy nie widze z aa/bez aa. Jak mam wybór: wyraźnie wiecej fps + niewielki spadek jakości obrazu albo wyraźnie mniej fps + niewielki wzrost jakości to wybieram to 1.

 

EOT

 

Tak btw w środe był nowy update. Oprócz paru dodanych rzeczy (typu friends nie beta, bloom (syf) działający na dxlvl 8.1) jest też "zooptymalizowane ładowanie map" czy jakoś tak... Chodzi o to że mapy dużo szybciej sie ładują. Naprawde dobrze to działa i skrócony czas szczególnie jest widoczny przy stawianiu własnego serva. Miedzy bloom a no bloom na 5900xt nie zauważyłem praktycznie zadnej różnicy. Nie wiem po co to dawali. W dodatku mam dziwnego buga. Jak odpale stress test w css a potem wejde na server to nie słysze króków własnej postaci i poruszam sie jakbym latał :o. Musze restartować css aby wszystko wróciło do normy. Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to bedzie nieruchomy bot biegajacy z nozem to nie widze problemu dla 100 naboi z mg :lol:

 

yuucOm

Odpowiem na twoje argumenty twoimi slowami - rotfl. Wiecej komentarza jest zbedne.

 

[update]

Ja tam dużej różnicy nie widze z aa/bez aa.

Pogratulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pro przeciez graja w 320x200 i Low bo wtedy glowa jest wieksza i latwiej heada trafic;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

 

 

Ludzie , lada chwila dojdzie do mnie jakis zapychacz slotu pcie i bedziemy lupac, nei?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jakbym do mojego configu(patrz sig) dorzucił R.9800Pro 128Mb/256bit lub GF6600 i jeszcze 256mb dało by się komfortowo pograć w CS:S?? w rozdziałce 1024x768 i wszystko na medium??

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojz na moj sig. Gralem na nim spoooro czasu na r9550@400/550. Po zmianie jakos ciagle gram ;] Cs bedzie kulec ze wzgledu na nieszczesne 12,5x144 :(

Dobra ale pograć się da ;) (czyt. po lamić). Bardzo będzie kuleć ze względu na 12,5x144??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana grafy (w przypadku CS'a) nic ci nie da bo i tak zeby bylo przez wiekszosc czasu plynnie bedziesz musial zjechac na low.

To może zostawć tą i kupić jeszcze 512Mb?? i grac na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No watpie w plynne dzialanie przy inferno albo rzucie granatem na office... Gdyby to bylo przynajmniej 10.5x166 :?

Na KT400 dzielnik PCI/AGP kończy się na 151Fsb dokładnie tak jest na mojej mobo :? niema blokady.

 

Chyba dam sobie spokój albo kupie jakiegoś sempa na s.754 mobo i grafe.

 

A i sry za mały OT ;)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np za ot ;]

Sam sie zastanawiam nad przesiadka na 754 [; Tylko ciagle cos innego musi mi wypasc [; ;] [; ;]

 

A teraz pytanie co do steama - wiem ze kazdy ciagnie teraz epizode1 ale cholera zaczyna mnie brac. Laduje sie jak krew z nosa a ja chce sobie polamic w countera :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

yuucOm - gralem dosc duzo w multi (starcraft, warcraft3, americas army, cs, css, battlefield, battlefield 2, gunz i jeszcze pare) i mi tu nie wrozyc prosze...

I nie patrze na grafe (choc lubie jak jest ladna) bo css jest gra multiplayerowa, jakbym chcial sobie graficzke poogladac to bym gral w 3dmarki. Bez AA gra wyglada irytujaco. I ZAWSZE w kazdej grze ustawiam AAx2 kosztem innych detali bo bez tego nie potrafie grac ;]

Wiec prosze cie ocene innych zostaw dla siebie.

Idz graj w rozdzialce 1x1 i z detalami na ultra low na grafie 7800GT jezeli tak lubisz ale odemnie prosze sie odczepic ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w to cudo? Odpaliłem dziś pierwszy raz po przerwie ok. 6 mies. Jakoś zapał do gry już nie ten, ale czymś się trzeba zająć czasem;] Pojawiły się jakieś ciekawe Polskie serwery TP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...