Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, moj sprzet to S64 2800+/512MB/R9000Pro jak myslicie, czy bedzie sie dosyc dobrze gralo w csa na najmniejszych detalach z dx 7 wlacznie ? Gralem z rok temu na troche gorszym sprzecie i bylo dosyc dobrze, ale nie wiem czy moze cos sie zmienilo (nowe patche itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zainstalowac tego cssa przez steama wywala "ta gra zostala aktywowana kodem produktu waznym tylko w Rosji i w jej sasiedztwie. Jako ze w tej chwili nie znajdujesz sie w tym regionie CSS nie jest dostepny do gry"

 

No co to k*** mac ? Wie ktos co robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Mam powazny problem z cs 1.6

Dopiero niedawnozaczalem w to grac i przez pierwsze pare dni bylo lux.

Teraz nie moge wogole grac bo po 15-20 sekundah wyskakuje mi komunikat WARNING : "Flush Etinity Packet" cos podobnego nie jest to cytat toczka w toczke ale sedno chyba wychwyca ci co sie znaja na komunikatach cs.

Efekt jest taki ze mam tylko bujanie bronia postac stoi w miejscu i mi sie cs zamyka.

 

Probowalem juz wszystkiego, przeinstalowywalem system, sprawdzalem procesy aktwne, net dziala koncertowo rurke mam srednia: 32 kilo up i 200 dl wiec dla cs`a wystarczy, zreszta jak kolega zakladal server to przez kilka uruchomien gralismy po kilka godzi i mialem pingi nieprzekraczajace 14. Pozniej gwaltownie od 3-4 uruchominia dostaje taki komunikat. Wszyscy znajomi graja na tym samym kliencie i zakladaja servery i sie tluka midzy soba i nie maja takich problemow. Owszem jeden z nich mial takie komunikaty kilka razy ale wystarczylo zrestartowac gre albo kolga zakladal od nowa server. U mnie nie da sie nic zrobic, nawet reinstal systemu nie pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja moge pograć, kto jeszcze chętny :?:

Mysle ze chetnych jest tutaj sporo. Zwlaszcza takich którzy graja praktycznei codziennie od baaardzo dawna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie wiem jak wam ale mi sie srednio podoba nowy czat ;]. Za to głosy roxuja :lol: 3/4 teamu trza mutować. Link do newsa na ten temat: http://www.steampowered.com/v/index.php?ar...d=975&cc=PL

 

A tak btw:

jak było nie bic :lol:

Krzesełko i buchy mnie roz#@%!@ ze tak sie wyrażę :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Uuu widze Valve kolejna niespodzianke zapodalo [;. Dobrze ze juz w to nie gram ;]

 

Co do filmiku - :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ;]. Otóż na jednym konce mam zwalone coś bo w terro widze tylko 1 model T (guillera czy jakos tak) a w ct tez tylko jeden model ct (ten z szybka). Wszyscy biegaja tylko tymi modelami chociaż na innym koncie mam normalnie. Nie wiem czemu tak jest bo nic nie instalowałem i jeszcze wczoraj dobrze mialem na tym koncie. Da sie jakoś to przywrócić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , wiem że to niby bardzo popularne i banalne , bo widziałem na googlach , ale mam trubla , mianowicie wczoraj kupiłem se HL2 edycja gra roku , no i tam jest CS:S no to pierwszy cs na ognisko idzie , odpalam , a tu bum...pisze że coś kłopoty failed to load launcher dll , orginał na 100% , wkurza mnie już ten steam , pierwszy dzień a takie przeboje że nie daj Boże , próbowałem przeinstalowac nic nie dało , usunąć jakiś tam plik nic nie dało , instaluje właśnie na drugim kompie chodzi dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gracie coś jeszcze długi łykend się zaczyna więc można by coś postrzelać sobie :wink:

JA bym pograł, mam tak wielką ochotkę że nornalnie szok, ale chodzi mi o CS 1.6, tak? bo nie jestem w temacie? czy moze gracie w inną wersję( również [naturalnie] podobną)??

 

piszcie co instalujemy i gramy :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mógłbym pograć w CSS, czmu nie:D tylko nie jestem w temacie, są bezpłątne servery, ogólno dostepne? można bez problemu popykać??

Bezpłatne servery ? ;]. Wszystkie sa bezpłatne tylko trzeba mieć konto na steam'e tzn trza kupić orginał. Imo teraz na allegro po 25 zł lataja konta z css albo ciut droższe z css,dod:s i hl2:dm (czyli multipack).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom tak właśnie jest jak napisałem. Kupiłem konto na allegro , pograłem z 3 miechy i konto zostało mi zabrane. Chciałem odzyskać , ale niestety bez cd keya nawet ze mną nie chcieli rozmawiać 0 odpisów na emile. To jest już nie 1 przypadek !!!

Orgiusz jaj sobie nie robię , bo niby po co . Na strasznych lotach szum był o to straszny. Pozdrawlaju.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze podac mi ktos ip tego serwera do css bo jakos nigdzie nie moge tego znalezc. :sad:

 

Znacie jakies dobre serwery do css??

 

Ja moge polecic: http://css.compower.pl/ fajny polski sewer ale tylko na mapie de_dust2.

80.86.187.168:27015 a to jest niemiecki serwer tez tylko de_dust2,nie ma za duzo Pro graczy bo ja takim nie jestem a mam na nim 20 miejsce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...