Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy mam dosc denerwujacy problem z CSSem. Gram raz czy dwa razy na miesiac, na serwerach Deathmatch wiec nie wiem czy to kwestia jakiegos update'u czy wymiany dyskow na 2,5''.. Objawia sie to krotkim przycieciem w chwili gdy pojawia sie 'nowy' dzwiek. np. wybuch, komentarz, wystrzal z nowej broni. Stad moje przypuszczenie, ze moze to miec zwiazek z dyskami, jednak w grze Fear nie uswiadczam takich nieprzyjemnosci..

 

Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz powyłączane wszystkie niepotrzebne programy z systraya?. Ja miałem naodpalanego [ciach!]a i mi tak przycinał CS:s własnie w momentach jak pojawia sie dzwiek, oprocz tego gra chodziła skokowo. PLynnie ale skokowo, po zostawieniu w systrayu tylko tlenu, antyvira i razer configa wszystko wrociło do normy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ponad norme IMHO. Najbardziej widoczne przy office - szarpniecie w momencie zaladowania tluczonego szkla i dalej juz normalnie...

Hehe .... double the RAM - double the FUN ;)

 

 

Poca jak będziecie grać w najbliższym czasie to daj znać na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe .... double the RAM - double the FUN ;)

Poca jak będziecie grać w najbliższym czasie to daj znać na gg

Bulszyt ;>

Nie ma absolutnej roznicy miedzy 1024 a 2048mb w sursie....

 

Kiedy karamy dalej?:>

Moze heat sie poswieci i kupi jakis serwer? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No błagam Cię... zawsze jest różnica, choćby w doczytywaniu map czy innych bajerów.

Lol :blink:

Mialem 1gb, teraz mam 2gb i gdybym odczul jakas roznice to na pewno bym o tym wspomnial?

 

A wiela teraz za slut'a (:lol:) sie placi ? ;]

 

BTW : kiedy cos gracie ?

Za sluta sie teraz placi 6ziko o ile jest to serwer niepubliczny na tajemne hasło.

Gramy wieczorem? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz powyłączane wszystkie niepotrzebne programy z systraya?. Ja miałem naodpalanego [ciach!]a i mi tak przycinał CS:s własnie w momentach jak pojawia sie dzwiek, oprocz tego gra chodziła skokowo. PLynnie ale skokowo, po zostawieniu w systrayu tylko tlenu, antyvira i razer configa wszystko wrociło do normy ;)

Nieporzebnych programow w ogole nie mam zainstalowanych ;) W trayu Logitech SetPoint, Creative Volume Panel, CDEject, Deamon Tools i tyle, jednak nawet jak wszystko wylacze dalej jest to samo :/

 

Jedno wiem na pewno wczesniej tego nie mialem. Jeszcze pokombunuje dzisiaj ze sterownikami, ustawieniami itp. ale obawiam sie, ze to wina dyskow.. oby nie bo alternatywy nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo muszę wiedzieć ile wcześniej zacżąć pić żeby |<4r/-\Ć :>

Dokładnie, tak sie najlepiej gra ;)

 

Nic Ci betonie nie pomoże ;]

Pocuś nie znasz sie! Tatra Mocne dodaje skilla ;) Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...no ale to może dajcie znać tutaj na jakim serwerze pykamy, ołki? Albo niech poca założy serwer. Ostatnio się chwalił że ma upload 768kB/s więc chyba nas pomieści ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg a zrób tak na 1gb ramu ;) : wcisnij alt + tab i wejdz spowrotem do csa i ja zrobie to samo na 2gb ;) zobaczymy kto będzie pierwszy, pozatym mapy na 2gb i na raid0 laduja sie z 5 sekund te zwykle te z hdr chyba 2 sekundy wiecej ;). Teraz mam inny problem mianowicie zainstalowalem sobie vieśniaka 64 bit i z 220 fps w stress tescie (xp) mi sie zrobilo 130 (vieśniak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze na fpsbanana jest masa modeli. Kiedy ostatnio byl powazniejszy update steam'a? Zaworek skupil sie na Episode 5 czy cos? Phantom Menace czy jak?

No to mamy update, mysleli mysleli i wymyslili, pure servers - byle jaki custom model broni czy sound i nie wbije sie na taki serwer (a praktycznie nie mam zadnego innego modelu czy soundu w CSS i DODS jak custom), normalnie cziterstwo zlikwiduja ze hoho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...