Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

FPS dostosowuje się do odświeżania monitora, czyli jak dobry procek to będziesz miał stały FPS. Masz LCD, więc będzie to 60 FPS. Żadnych spadków FPS nie powinno być. No i przede wszystkim obraz się nie rozjeżdża jak się np. gwałtownie obrócisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS dostosowuje się do odświeżania monitora, czyli jak dobry procek to będziesz miał stały FPS. Masz LCD, więc będzie to 60 FPS. Żadnych spadków FPS nie powinno być. No i przede wszystkim obraz się nie rozjeżdża jak się np. gwałtownie obrócisz.

Jak masz LCD to możesz mieć nawet 75 i więcej tylko w zależności jakiego masz lcd :). Poza tym kto w cs source gra z vsync na on to ja nie mam pojęcia przy bardzo dużej ilości FPS nie ma efektu dzielenia ekranu tak w połowie poprostu nie wychwytuje już tego oko jest tak szybko.(mówię o FPS rzędu 150-350) Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz LCD to możesz mieć nawet 75 i więcej tylko w zależności jakiego masz lcd :). Poza tym kto w cs source gra z vsync na on to ja nie mam pojęcia.

Ja gram i się gra wyśmienicie. W cs 1.5 też grałem swego czasu na vsync on, to samo w 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest obecnie najtańszy sposób na pozyskanie CS'a? Są jakieś promocje typu kup HL a dostaniesz CS w zestawie, jakieś promocje? Czy może alledrogo? Bo na steam'ie 20€ przy dziesiejszym kursie to taniej wychodzi pudełkowa wersja za 90 parę złociszy.

Doradźcie coś bo bym pograł po paru latach przerwy.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, a co w tym nielegalnego? mogl po prostu napisac cos w opisie co nei spodobalo sie allegro (typu "napisz na gg, mozemy zalatwic to poza allegro), nie zaplacil rachunku, albo skopiowal opis czyjejs aukcji. Masz mase innych aukcji z kluczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS:S wyłącza się samoczynnie podczas gry w Viscie HP.

Powodów pewnie może być pierdyliard, ale sytuacja o tyle dziwna, że gra działała przez ok. 1,5 m-ca, a dopiero teraz pojawił się problem.

Jest to kopia z poprzedniego dysku, nie instalowałem Steama na nowo.

Bez__tytu__u.jpg

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello there, mam pewien klopocik misiaki :>

 

zapodalem wczoraj siodemeczke pro x64, no i przy loadzie mapy albo jej zmianie gra sie przywiesza, czasem ruszy normalnie ale w wiekszosci przypadkow pooprostu stop i tyle, czasem po parunastu sekundach wraca do zycia a czasem trza crashowac ...

 

Coz to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiaaaku, wywal wszystko z Steam\steamapps\_\counter-strike source\cstrike\maps\soundcache i Steam\steamapps\_\counter-strike source\bin i niech ci się od nowa ściągnie/rozpakuje.

 

Jaki masz ustawiony plik strony there?

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalilem i to samo, ale z konsoli po wstaniu wzialem to !

 

 

Error: Material "maps/de_deltamill/de_mcdonalds/whiteseat_178_263_105" uses unknown shader "patch"

Error: Material "maps/de_deltamill/de_mcdonalds/whiteseat_571_263_105" uses unknown shader "patch"

Error: Material "maps/de_deltamill/de_mcdonalds/whiteseat_-461_-1790_-85" uses unknown shader "patch"

Error: Material "maps/de_deltamill/de_mcdonalds/whiteseat_564_-846_-140" uses unknown shader "patch"

Begin loading faces (loads materials)

End loading faces (loads materials)

Initializing renderer...

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props/pi_arch64x32.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props/pi_arch64x32.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props/pi_arch128x32.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/shrub_01a.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/shrub_01a.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/shrub_01a.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/shrub_01a.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/shrub_01a.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

SOLID_VPHYSICS static prop with no vphysics model! (models/props_foliage/tree_deciduous_card_01_skybox.mdl)

niet ogarnia connected

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

hit surface has no samples

Failed to load sound "admin_plugin\actions\ggwelcome2.mp3", file probably missing from disk/repository

 

tych model cos tam wczensiej na oczy nie widzialem ...

 

 

 

"there?" ? oO

Edytowane przez iNs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ciora?

Jeżeli tak, to szukam dobrego serwera GUNGAME (polskiego). Do tej pory grałem na serwerze vectry, ale ostatnio został skrzywdzony jakimś dziwnym updatem i grać się odechciewa.

Także będę wdzięczny za sprawdzone adresy IP ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ciora?

Jeżeli tak, to szukam dobrego serwera GUNGAME (polskiego). Do tej pory grałem na serwerze vectry, ale ostatnio został skrzywdzony jakimś dziwnym updatem i grać się odechciewa.

Także będę wdzięczny za sprawdzone adresy IP ;]

 

tru dat :/ tez bym nie pogardzil takowym ip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...