Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Kopa ni ma - przy włączonej multi core fps spadł mi z 200 do 190.

 

Hitboxy bardzo zależały od ticka serwera i jeszcze czegoś czego nie pamietam. Na niektórych serwerach się nie da grać a na innych jest zajebiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopa ni ma - przy włączonej multi core fps spadł mi z 200 do 190.

 

Hitboxy bardzo zależały od ticka serwera i jeszcze czegoś czego nie pamietam. Na niektórych serwerach się nie da grać a na innych jest zajebiście

 

Mamy podobny konfig, u mnie po włączeniu multicore kop jest. 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rajcują mnie stress testy, szczególnie jak mają tyle wspólnego z grą, co ja z graniem na saksofonie.

 

W grze gdy wchodzę do opcji, zmieniam i klikam apply jest widoczny skok na netgraphie. Wejdź na jakiś serwer z ludzmi ~20 najlepiej cs_office.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz ze na początku zrobiłem ? Grając na d2 18 gracz i wzrost żadem. Zdarza się.

 

Kod sieciowy niby poprawiony ale często wszystko laguje a animacja modeli jakby szybko klatkuje.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam oryginalną grę Counter Strike Source, w którą gram już od dłuższego czasu. Jednak ostatnio zacząłem zwracać uwagę na ilość klatek na sekundę. Jest ich moim zdaniem mało jak na mój sprzęt. Oto on:

 

- Karta graficzna Geforce 9800 GT 1GB vram

- 3 GB pamięci ram Geil DDR 2

- Procesor DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz

 

Co do systemu :

- Windows XP Professional

- dyski zapełnione może w 15 %

- mało rzeczy na kompie - 3 gry (CSS, Heroes 3 i Pes 2010)

- antywirus Nod 32

- 0 wirusów i szpiegów

-format robiony 2 tygodnie temu

 

Co do fps w grze. W teście mam ponad 200. W grze jak są postacie, inni gracze to spada nawet do 35-40. Jak jest pusto to osiąga 60-70.

 

Dodam jeszcze, że gry takie jak PES 2010, Need For Speed Shift, Left 4 Dead 2 chodzą płynnie na high. Counter strike source mam ustawione na low detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym podforum panuje zasada 1 gra = 1 temat. Napisz w topicu o css to pomyslimy, ale fps'y w css w duzym stopniu zaleza od procesora, a tego nie masz najmocniejszego. Bycmoze faktycznie troche ich za malo, ale duzo wiecej nie wycisniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam oryginalną grę Counter Strike Source, w którą gram już od dłuższego czasu. Jednak ostatnio zacząłem zwracać uwagę na ilość klatek na sekundę. Jest ich moim zdaniem mało jak na mój sprzęt. Oto on:

(...)

 

 

 

 

Dodam jeszcze, że gry takie jak PES 2010, Need For Speed Shift, Left 4 Dead 2 chodzą płynnie na high. Counter strike source mam ustawione na low detale.

 

Zrzut z opcjami graficznymi sugerowany. Jakiś custom cfg wrzucałeś dla większej liczby FPS? Zyskasz na ilości klatek ale jakościowo może być słabiej. Do tego ostatnia zmiana silnika i staruszek pt. Penitum D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purepc raczej nie posiada swojego serwera css ? bo faktycznie mozna by pograc razem

 

Kiedys posiadalo (no dobra nie pure ale tweak...) bo sam sponsorowalem. :wink:

 

 

2004 stare czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś odkopał temat z przed prawie pół roku to chciałem się zapytać czy HD4670 IceQ z Celeronem Dual Core E3400 @ 3.2GHz nie będzie miał problemu z utrzymaniem tych 60FPS (odświeżanie monitora 60Hz) ?

Edytowane przez VenT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś odkopał temat z przed prawie pół roku to chciałem się zapytać czy HD4670 IceQ z Celeronem Dual Core E3400 @ 3.2GHz nie będzie miał problemu z utrzymaniem tych 60FPS (odświeżanie monitora 60Hz) ?

 

Nie będzie miał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wykopac temat bo mam problem a mianowicie po ostatnim update (tym spolszczajacym) nie dziala mi mikrofon sprawa jest na tyle dziwna ze w tescie mikrofonu w stamie z poziomu win(xp) dziala OK,w samej grze w tescie mic tez dziala OK,tylko w momencie jak jestem podlaczony do jakiegos servera albo mnie nie slychac albo strasznie przerywa. Dodam jeszcze ze skypa tez chodzi dobrze (podobno to ten sam codec) Nie jestesm jedyny ktory ma ten problem a google milczy na ten tamat moze ktos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jesli wszystko dobrze zrozumialem i niczego nie przegapilem na ten czas nie ma innej opcji niz ustalenie przez jakiegos admina "sv_use_steam_voice 0" na serverze ?

Edytowane przez havn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...