Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak 2 godziny tepienia n00bow po pracy dziennie wplywa kojaco na nerwy [;

Dołączona grafika

 

 

A co do serwerkow - ciezko o w miare pusty ( do 5 graczy ) tp. Ogolnie nic nie zmienilo sie w temacie - kuznia, fragownia, moze komisariat jako jeden z mlodszych serwerkow. A ja gram na ffa - klanu sp, straszne loty, u qoneeka i czasem na gamesnet@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie polamie z Wami;] Wczoraj pograłem troche z hudem, ale mi wstyd było za mój poziom gry troszkę ;]

 

Jak?

Gdzie?

Kiedy?

No i po co?

No nie gadaj nie było tak źle.. ;]

 

Normalnie

icp tp

zawsze po 22 ;]

po gre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Z hudem chyba już grałem raz ;) Jakto nie ma serverów? Dużo stoi pustych polskich serverów Cs ale nie wiem czy lagi będą może. Ja jak czasem skill załape to 4 heady w rundzie lecą :P Grać to tak koło 19-20 najlepiej ;) Narcyz każdy z nas kiedyś ciągle pytał o co kaman, ja jeszcze dość niedawno dużo pytalem ale teraz też jak czegoś nie wiem to pytam poprostu :D Na jakich myszkach pykacie? Ja na Logitech Media Play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Niedziela ok.19-20 do 23-24 ? Server się zarzuci IP tutaj na pusty jakiś (poszukam) a jak nie to jakiś zajęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lechu1777,znam śmietanke polskiej sceny CS:S'a więc spoko spoko. Grałem w czołowych Polskich klanach jak chociażby GIGN, czy Tweak.pl, a znam nawet takich gości jak Poca z SeS. Więc nie mów mi tu o tym, że ja czegoś nie wiem, albo muszę pytać. I widziałem gościa, który wygląda, jak neo z TP, ale miał brzydkie czerone dresiki i Bania powiedział że to wcale nie neo.

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do myszki...kupiona za 20zl optyczna oczywiscie jakies 2 lata temu. Dobrze leży w ręce, chociasz wolał bym juz cos nowszego miec.

 

Widziałem że jesty promocja na gamesnet.pl żę slot za 4.5żł na 3 miesiące chyba ;], można by było popykać na własnym serwerku wtedy.

 

ot/ wiecie że teraz jest wow darmowy na 10 dni na wow-europe.com ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jak się długo nie gra to każdy coś zapomni itd, nie ma cudów ;) Ja moge grać i teraz :D CS 1.6 to chyba sami pr0 zostali. Ja tam narcyz wole grac dobrze a nie znać śmietanki Cs'owskiej :) Ale powtórze że serverów pełno stoi pustych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie znam każdej mapy na pamięć - ze 3-4 to tak nawet dobrze. Różnie gram, jak mam dobry dzien to sie gra ;) Jakby co to wchodzic na 217.8.180.91:27016 ja tam niedlugo bede - 10min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZACZEJ CIĘŻKO BY MI BYŁO POSPRAWDZAĆ NA 159 STRONACH

TO CO CHCE WIĘC SIĘ ZAPYTAM

 

czy jest jakiś sposób na obejście tego Steama żeby grać online ???

 

bo jak chce się połączyć z serverem to wysyakuje coś z kontem steam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZACZEJ CIĘŻKO BY MI BYŁO POSPRAWDZAĆ NA 159 STRONACH

TO CO CHCE WIĘC SIĘ ZAPYTAM

 

czy jest jakiś sposób na obejście tego Steama żeby grać online ???

 

bo jak chce się połączyć z serverem to wysyakuje coś z kontem steam :(

Kup oryginał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jest możliwość gry na serverach NON-STEAM ale ja nie polecam, KUP ORGINAŁ ! CS jest za świetną grą żeby grać w nią na piracie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zwlaszcza, ze mozna od pewnych osob kupic konto steam po 25 zl lub mniej, wiec nie wiem nad czym sie zastanawiac. Ktos na tweaku sprzedaje przeciez ;)

 

To jak gra ktos dzisiaj ok. 18-20? Bo zaraz spadam i o tej godzinie bede wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwlaszcza, ze mozna od pewnych osob kupic konto steam po 25 zl lub mniej, wiec nie wiem nad czym sie zastanawiac. Ktos na tweaku sprzedaje przeciez ;)

 

To jak gra ktos dzisiaj ok. 18-20? Bo zaraz spadam i o tej godzinie bede wolny.

A te konta sa ok, nie banuja po jakims czasie ? Bo widzialem niektore os. sprzedaja spora ilosc tych kont, wiec troche sie boje kupowac z niepewnego zrodla. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...