Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

No to ba ;) Ja sobie gralem przed chwila na jakims chyba nowym serverze coś tam WELCOME FFA czy coś i fajny się gra tylko fart shoty jak zawsze CT ;) I choke do 40 skacze .... Ja tam lubie Dust/dust2/inferno/nuke/italy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge pograc ale po 22 . Bo do tej godziny mi sie [gluteus maximus] lepi do krzesla z tego ciepla :lol:

 

W ogole jest jakis serwer ? Moze jakis wykupimy ? ;)

Ty nam wykup, skoro mogłeś raz to co Ci szkodzi więcej hicie? ;]

 

 

Pograć można, ale już nie popadajmy w jakieś skrajności- nie ma co liczyć na to że będzie jak kiedyś, więc wykupienie serwera to imo przesadzony pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

Poczekam az wyjdzie Medieval Knights: Source. Zbroje, claymory, smoki & ratowanie dziewic :lol2:

[/ot]

[;

2192408[/snapback]

Mam nadzieje ze nie mowisz o Euroserwerze ;]

nei, serw w serwerowni w poznaniu 2zl/slot w warszawie 3zl zdaje sie.

 

 

narcyz, serw na 10slotow na tydzien masz za 20zl przeciez.. a 10 ludzikow napewno sie znajdzie:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chłopaki też tu cos młucą :). Niestety mam konto z kumplem na pół tak jakby czasami mi pasy daje jak nie gra, a zdarza sie to często . Bede zerkał tutaj i akurat jak jakas ustawka bedzie tez mogę połupać z wami. Mam nadzieję że niebawem dorobię sie swojego konta i wyjde z undergroundu :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jakos dziwnie ale mi tam sie podobało ;], Pioorek szykuj sie na kolejne zajścia z nożem ;] ;] ;]

 

Dzisiaj proponawał bym ten sam serv o tej samej porze jak bedzie pusty ;].

 

Ps. Arnie wbiłeś sie do top10? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogę wejść ale czemu w godzinach meczu :( a dzisiaj będą mecze o być albo nie być [;. A to wchodzenie na plecy to rzeczywiście niesamowicie wk.. na ffa. Zwłaszcza zaraz na początku rundy jak wszyscy biegną gdzie się da z respa [;

 

I jeszcze jedno: Co się stao ? :]]]]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wkr.... jak na tp serwie caly team wolnymi kroczkami 4 razy zmienia zdanie gdzie podlozyc bombe :|

 

Pogralbym z wami ale najwczesniej w sobote [; Wczoraj na jednym serwie scigalem sie o top3 z jednym ziomem [; Mila atmosfera. Szkoda tylko ze wczesniej jeden osobnik z forum nie zastosowal sie do mojej prosby co do zmiany nicka. Ale to jego sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie no Panowie na server wchodzmy jakiś dobry nie haxowany... Co to za przyjemność grania ... !? JEst pełno serverów pustych np.:

212.191.162.8:27016

195.234.63.249:27015

62.233.175.2:27020

80.53.41.122:27015

 

Zawsze się znajdzie, jest tego multum, wszystkie polskie, ale nie sprawdzalem ich czy dobrze chodzą, wiem ze są polskie i w tej chwili puste ;) Jak bedzie 10 osob z PurePc to będzie już dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie akcje z zachodzeniem od tylca wkurzaja. Zawsze jestem pewny ze moge sobie pozwolic na olanie tylow a tu bach z noza mnie hud jedzie ;]]]], sam zwykle gram na tp ale sie juz przyzwyczailem.

 

Grajmy na innym servie, jak juz pisalem haxorskie nei wchodza w gre;]]] pelno pustych jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Arnie wbiłeś sie do top10? :>

nie xD wczoraj wychodzil 11 odcinek purepwnage i pokrzyzowalo mi plany :P

post-175-1150980459_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Kiedy i o której ? Wieczorem to tylko IP tu wsadzcie i każdy niech wbija na jeden server (najlepiej pusty). W 10 userów juz sie gra fajnie ;) Beka bedzie :D Ja tam grałem tylko z hudem i z narcyzem ale zdeczka krotko... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...